trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Arkadaşım için duanızı bekliyorum  (Okunma sayısı 3643 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Arkadaşım için duanızı bekliyorum
« : 22 Nisan 2014, 02:01 »
Arkadaşlar sabah arkadaşımı aradım bebeği sb lı artı ng yle besleniyo bu yüzden sürekli akcğerleri tıkanıyodu geçen pzar gene tıkanmış sürekli şişiyormuş sonolarak bebeğin eli morarmış  hastaneyegetirmişler ordan yoğun bakıma almışlardua bekliyorum herkesten انشاءالله allah şifasını versin annesinin kucağına sağlıkla yollasın.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      75.56%

الله yardımcıları olsun. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      88.89%

Rabbim yar ve yardımcısı olsun acil sifalar versin.
Geçmiş olsun.

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

Rabbim yar ve yardımcısı olsun acil sifalar versin.
Geçmiş olsun.

allah razı olsun inşallah hastanede tanıdığım bi arkadaş kendiminki gibi içim yandı

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

Rabbim şifa versin inşallah  uhu
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun Rabbim yar ve yardimcilari olsun.
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

الله yardımcıları olsun. الله şifa versin. Amin

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      100%

Geçmiş olsun,الله şifa versin.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      75.56%

Konuya yazma gereği duydum:
forum22.04.2014 tarihinde saat 20:00 ila 23:30 arasında sitemiz forumlarına bırakılan iletiler teknik nedenlerle silinmiştir. Bu süre içerisinde forumlara bıraktığınız iletilerin görüntülenebilmesi için yeniden yazılması gerekmektedir. Verilen rahatsızlık nedeniyle özür dileriz.

Konu sahibi Tuğbam rumuzlu üyemiz arkadaşının spina bifidalı ve ng ile beslenen çocuğunun vefat haberini bir kaç saat önce  konuya bırakmıştı. Sitemizde meydana gelen arıza nedeniyle konuya bu akşam bırakılan iletiler silinmiş olduğundan konuyu güncellemek zorunda kaldım.

Başınız sağolsun. الله sabır versin.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Arkadaşım için duanızı bekliyorum Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none 'Felçliler için umut' none Yanıt: 1 - Gösterim: 1403 - none nida LONDRA - Amerikan Pittsburgh Üniversitesi Nöroloji Bölümü'nde maymunlarla yapılan deneylere göre beyne verilen bir dizi elektrot... Devamı...
none Depresyondan çıkmak için none Yanıt: 17 - Gösterim: 5002 - none MuratbanK Depresyondna çıkmak için düşüncelerinizi gözden geçirinDüşüncelerinizi gözden geçirinOlumsuz düşüncelerle mücadelede ilk adım, '... Devamı...
none Engelli kamu çalışanları için none Yanıt: 2 - Gösterim: 1173 - none nida Engelli kamu çalışanları için Kamu kurum ve kuruluşu yönüyle ayırım yapılmaksızın kamuya ait servis araçlarından yararlanmaların... Devamı...
none Özürlü Öğrenciler için Her Ay 403 YTL none Yanıt: 19 - Gösterim: 7014 - none nida AK PARTi iktidarında, özürlü öğrenciler için ayda 388 YTL’ye ulaşan eğitim desteği  sağlandı. Özürlü çocuklarımızın okulla buluş... Devamı...
none Mutluluk için 14 öneri none Yanıt: 4 - Gösterim: 2052 - none mervenur Sevmek ve sevilmenin yanına bir de bunların ifade edilmesi eklenmelidir. Sizde eşinizle önerilerimize kulak verebilir, mutluluk ... Devamı...
none İhtiyacı olanlar için none Yanıt: 5 - Gösterim: 4211 - none cilek spina bifida hastalığı yaşayan bir çok çocuğumuzun ve büyüklerin yürüme güçlüğü ve belki de hiç yürüyememesi gibi sorunları oluy... Devamı...
none Ayva'yı yemek için 12 neden var none Yanıt: 21 - Gösterim: 19488 - none nilgun  Ayva'yı yemek deyimi argoda her ne kadar olumsuz anlamda kullanılsa da gerçek hayatta oldukça faydalı bir eylem. Doktor İsmail ... Devamı...
none Gülmeniz için none Yanıt: 6 - Gösterim: 2559 - none tatvan92 Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eliinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, k... Devamı...
none Çocuklarımız için masallar none Yanıt: 1 - Gösterim: 1229 - none bolubeyi Sitemize çocuklarımız için masallar bölümü eklenmiştir. Fırsat buldukça yeni masallar ekleyeceğim. Masallara sağdaki eğlence men... Devamı...
none Yorumlarınızı bekliyorum seminer için hazırladığım yazım none Yanıt: 12 - Gösterim: 2636 - none nazlı hilal Merhabalar. Öncelikle burada bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Keşke kader bizleri farklı bir ortak noktada burada toplasay... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com