trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Sude Ecrin'in Botox Ameliyatı  (Okunma sayısı 3702 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Sude Ecrin'in Botox Ameliyatı
« Yanıtla #20 : 09 Şubat 2015, 22:23 »
Merhaba site sakinleri beklenen amelyatimiz bu gun yapiliyor dua edermisiniz kizim icin..
        ben aranıza yeni katılıyorum  öncelikle geçmiş olsun. benim oğlumunda böbreklerinde reflü var bu operasyondan memnun kaldınız mı ve hangi hastaneden oldunuz

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Sude Ecrin'in Botox Ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Sude Ecrin ameliyat oldu. none Yanıt: 11 - Gösterim: 4710 - none bolubeyi Kader'in annesiyle telefonda görüştüm. Öğrendiklerimi aktarıyorum. Ameliyat 2 saat sürmüş. Belindeki açık kabuk bağlanmış. Bu ne... Devamı...
none Sude Ecrin'in resmi none Yanıt: 9 - Gösterim: 3992 - none nurgül Devamı...
none Sude Ecrin'in Alçı Tedavisi none Yanıt: 2 - Gösterim: 2024 - none kursad Dün Kader'i ortopediye kontrole götürdük ve Celal Hoca beşinci alçısını yaptı.Her alçıyı, ayağını biraz daha gererek yapıyor ve ... Devamı...
none Sude Ecrin'in Slaytı none Yanıt: 9 - Gösterim: 4844 - none kursad http://www.spinabifidaturkey.com/web/kader.wmv Devamı...
none Sude Ecrin'in Kontrolleri none Yanıt: 10 - Gösterim: 4119 - none kursad Kader'i bugün kontrole götürdük.Pediyatrik Kardiyoloji Hocası Embiya DİLBER genel durumunun çok iyi olduğunu, akciğerin kanlanma... Devamı...
none Sude Ecrin flash none Yanıt: 6 - Gösterim: 2963 - none bolubeyi http://www.spinabifidaturkey.com/web/flash/sude.swf Devamı...
none Sude Ecrin Resimleri none Yanıt: 23 - Gösterim: 9629 - none nurgül Details Devamı...
none Nazlı Hilal'in botox ameliyatı none Yanıt: 64 - Gösterim: 17019 - none bolubeyi 08.03.2012 Perşembe günü Nazlı Hilal'in botox ameliyatına girmesi planlanmış. Botox uygulamasının başarı ile sonuçlanmasını[cuto... Devamı...
none Mustafa'nın botox ameliyatı none Yanıt: 11 - Gösterim: 4250 - none dayk41 Yoğun geçen birkaç aydan sonra tekrardan merhaba. Bu arada neler oldu. Mayıs ayında Ankara üniversitesinde ürodinamimiz yapıldı.... Devamı...
none Nazlı Hilal'in botox ameliyatı - 2013 none Yanıt: 70 - Gösterim: 15888 - none nazlı hilal Çarşamba günü Marmara Ünv.ne yatışı yapılacak perşembe günü de kısmetse botoksunu olacak Nazlı Hilal. [size=20pt]الله[/size] yardımcımız olsun. Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com