trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Damar yolu  (Okunma sayısı 109152 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Damar yolu
« : 20 Eylül 2014, 12:12 »
Hepimiz hastanelerde damar yolu açılarken çekilen sıkıntıyı biliyoruz. Genellikle bebek ve çocuklar da çok zor bulunur. Biraz önce okuduğum habere göre damar yolunu bulmaya yarayan sprey geliştirilmiş. Spreyin insan vücuduna hiçbir zararı yokmuş.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
Damar yolu
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2014, 00:45 »
Keşke oyle birşey yapsalar her kan tahlilinde ben bitiyorum

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      51.11%

none
Damar yolu
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2014, 02:47 »
zamanında biz de çok sıkıntı çekmiştik.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Damar yolu
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2014, 04:41 »
hâlâ çekiyoruz malesef bi kan almak için 3 kişi muhammed i zor tutuyoruz...
gerçekten zor Rabbim güç kuvvet versin
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Damar yolu
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2014, 21:58 »
Bizde hala sikintilar cekiyoz bi damar yolu icin baya ugrasiyo doktorlar elifin tombis olmasida etkili tabii

• Sekercik
    • Verimlilik:
      44.44%

none
Damar yolu
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2014, 00:19 »
O haberi bende okudum ancak özel hastanelerde kullanılmaya başlanır diye düşünüyorum  mxxxutlu
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Damar yolu
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2014, 02:36 »
Usta hemşirenin elinde bizde sıkıntı yaşamıyoruz çok şükür. Haberi ben de okudum. İnşallah kullanıma başlanır.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
Damar yolu
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2014, 21:27 »
cocuklar ne yapsın tuğba 3haftada 4kerekan verdi allah yardımcıları olsun

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Damar yolu
« Yanıtla #8 : 24 Eylül 2014, 14:14 »
Inşallah en kısa sürede kullanılmaya başlar cocuklarimizda damar yolu kabusundan kurtulmus olur..
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Verimlilik:
      0%

none
Damar yolu
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2014, 14:15 »
Damar yolu bulmada Zeynep artık akıllandı ayaklarını gösteriyor .Damar yolu yüzünden o kadar canı yandiki hastanede herkesin diline dolanmıştı ayak ayak diye.İnsallah bir an önce kullanılmaya başlanır

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Damar yolu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none İdrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 10 - Gösterim: 13380 - none bolubeyi Çocuğumda ürolojik problemler olduğundan bu konuda epey bir tecrübe edindim. Aşağıdaki açıklamaları dikkate almanızı rica ederim... Devamı...
none İdrar yolu enfeksiyonları 2 none Yanıt: 0 - Gösterim: 5590 - none bolubeyi İzlemek için tıklayınız. Devamı...
none çocuklarda üst solunum yolu enfeksiyonları none Yanıt: 2 - Gösterim: 5566 - none nida ÇOCUKLARDA ÜST SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARINezle, anjin, sinüzit, farenjit, larenjit.... Özellikle okul çağındaki çocuklarımızda ... Devamı...
none İdrar Yolu Enfeksiyonları Hakkında Her Şey none Yanıt: 1 - Gösterim: 5484 - none DoktorTR.Net İdrar Yolu Enfeksiyonları Hakkında Her Şey Giriş İdrar yolu enfeksiyonları özellikle ileri yaşlarda giderek artan önemli bir sağ... Devamı...
none Bebeklerimizi mutlu etmenin 10 kolay yolu none Yanıt: 1 - Gösterim: 779 - none Derin 1-) Bebeğinizle birlikte oyun oynamak onun için en büyük mutluluktur. Onunla içinizden geldiği gibi oyun oynayabilirsiniz. Bu he... Devamı...
none İdrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 25 - Gösterim: 11664 - none ummuseleme Ahmet'i bugün ishal ve idrar yolu enfeksiyonu için hastaneye yatırdılar. Bakalım kaç gün kalacağız? Devamı...
none Ah bu idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 12 - Gösterim: 11675 - none berfin ece Arkadaşlar hastaneden çıkalı bugün 1 hafta oldu. Berfin'in idrarı yine bulanık. Çocuk iğne de vurunsa geçmiyor, şurup da kullans... Devamı...
none İdrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 3 - Gösterim: 5013 - none ismailemre İyi aksamlar  6 gundur idrara cok sık çıkıyordum ve yanma şikayetim vardı. 3 gün sonra bacaklarımda şiddetli ağrılar başladı. Ağ... Devamı...
none İdrar yolu enfeksiyonu sayısı - Anket none Yanıt: 17 - Gösterim: 9214 - none bolubeyi Malumunuz spina bifidalı hastaların genelinde mesane fonksiyonları bozuk olduğu için idrar yolu enfeksiyonlarının gelişmesi muht... Devamı...
none idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 13 - Gösterim: 7363 - none hatice kubra  idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle hastanede yatiyoruz.biz tak yapmiyorduk ve.7 aydirda hic urolojik muayene yaptirmamistik atesl... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com