trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: skolyoz ameliyatı....  (Okunma sayısı 4652 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #10 : 17 Ekim 2014, 15:57 »
Gecmis olsun

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #11 : 11 Kasım 2014, 06:32 »
gecmis olsun. gelismeler gonlunuzce olsun

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

skolyoz ameliyatı.... Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Skolyoz & Kifoz & Lordoz none Yanıt: 11 - Gösterim: 12424 - none dr.fırat Skolyoz & Kifoz & Lordoz Skolyoz omurganın şeklinde meydana gelen bir tür bozukluk. Genellikle görülen tipi idiopatik skolyozdur... Devamı...
none Skolyoz ameliyatı sonrası hasta nelere dikkat etmeli? none Yanıt: 0 - Gösterim: 8954 - none bolubeyi [html] Devamı...
none Skolyoz nedir? none Yanıt: 1 - Gösterim: 2344 - none bolubeyi [html] Devamı...
none Skolyoz ne tür belirtiler verir? none Yanıt: 4 - Gösterim: 2895 - none bolubeyi [html] Devamı...
none Skolyoz mutlaka tedavi edilmelidir? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2457 - none bolubeyi [html] Devamı...
none Skolyoz none Yanıt: 6 - Gösterim: 5231 - none selvi&zehra Bebeğimde skolyoz var. Ameliyattan sonra doktor onun için yapacak bir şey yok demişti. Kafama o takılıyordu okuduklarıma göre te... Devamı...
none Skolyoz ameliyatı videosu none Yanıt: 14 - Gösterim: 27566 - none bolubeyi Skolyozu olan bir hastanın ameliyat görüntüleri. [html] Devamı...
none skolyoz ameliyatı none Yanıt: 4 - Gösterim: 3223 - none zeynep tünem Merhaba arkadaşlar. Ben dün ortopedi doktoruna gittim ve Zeynep'in skolyoz ameliyatı olması gerektiğini öğrendim. Acaba sbli büt... Devamı...
none Skolyoz none Yanıt: 13 - Gösterim: 5776 - none nur ayşe Merhabalar. Kızım (Elif Sena) 2 yaşında skolyozu var, 6 ayda bir de kontrolü var, 1 hafta önce skolyoz filmi çekildi ve omurilik... Devamı...
none Ayağın gelişmemesi ve skolyoz olma ihtimali none Yanıt: 7 - Gösterim: 1245 - none HiraNur Herkese hayırlı ramazanlar öncelikle. Daha önce çok sık girerdim ve bir çok bilgiyi sizler sayesinde edindim ve doktorlarla o de... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com