trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: mesane botoksu  (Okunma sayısı 1461 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
mesane botoksu
« : 01 Kasım 2014, 12:01 »
bu işlem zor mu ve başarı yüzdesi nasıldır

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      75.56%

none
mesane botoksu
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2014, 12:43 »
Her yıl tekrarlanan bir işlem, kalıcı bir çözüm değil. Mesane kasını felç edip olası ani kasılmaları önlediğinden idrar kaçırmayı önleyici bir tedbir. Tedavi edici bir yanı yok. Zor değil. Fakat neticede genel anestezi altında yapılıyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
mesane botoksu
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2014, 17:09 »
çok zor mu ve nereler bu ameliyatı iyi yapar

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      75.56%

none
mesane botoksu
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2014, 21:10 »
Ege ün, marmara ün. hastanelerinde, hatta ün. hastanelerinde çoğunda yapılıyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

none
mesane botoksu
« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2014, 10:05 »
Zor değil hatta ameliyat gibi de değil yani kesme yara açma vs yok ancak genel anestezi alıyorsunuz.15-25 dk arası süren bir işlem.Kızımda her yıl oluyor.Tekrara gerek duyulana kadar rahatlık oluyor kaçırmaları olmuyor enfeksiyon fazla geçirmiyor tak saatlerini düzenli takip edince bezden bir süreliğine kurtulmuş oluyorsunuz.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
mesane botoksu
« Yanıtla #5 : 05 Kasım 2014, 11:24 »
çok teşekkür ederim

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

mesane botoksu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Mesane fonksiyonu none Yanıt: 0 - Gösterim: 6111 - none bolubeyi Yukarıdaki resimde sağlıklı bir erkekte mesane fonksiyonları anlatılmıştır. Mesanenin temel olarak iki fonksiyonu vardır. Bunlar... Devamı...
none Nörojen mesane none Yanıt: 1 - Gösterim: 4500 - none bolubeyi                                                       NÖROJEN MESANE  Nörojen mesane , mesaneyi innerve eden sinirleri etkileyen... Devamı...
none Nörojen mesane none Yanıt: 21 - Gösterim: 9623 - none zaferemir Hasan bey ALLAH size ve bütün hastalara acil şifalar versin.Nörejen mesane konusunu araştırırken bu siteye dün ulaştım.benim oğl... Devamı...
none mesane ile ilgili none Yanıt: 1 - Gösterim: 1325 - none nurıye slm diyerek başlayım bolubeyi şu konuyu arıyorumda yardımcı olursanız sizin paylaştığınız bir konu vardı mesane ile ilgili.bir d... Devamı...
none Mesane none Yanıt: 1 - Gösterim: 1827 - none sammet benim kızmda idrar kontrolü yoktur doktora gidiyoru 10 yıldır hergittigimizde mesane büyütme ameliyatı olması gerektigini sölüyo... Devamı...
none Mesane none Yanıt: 6 - Gösterim: 3341 - none ciğdem demirel merhaba arkadaşlar... özellikle bolubeyi size ulaşamadım bitürlü siteye yeni üye oldum. benim kızım 13 aylık ve doğuştan mesane ... Devamı...
none 207 ml mesane none Yanıt: 3 - Gösterim: 1898 - none tak4848 207 ml mesane kapasitesi sizce normalmi ve ne kadar tak yapıyorsunuz...? Devamı...
none Nörojen mesane none Yanıt: 3 - Gösterim: 2036 - none ciğdem demirel Arkadaşlar sizlere bişey danışmak istiyorum. Benim kızım 18 aylık ve tak yapıyoruz. Son 1 aydır kızım ciş carmı dediğimde  var d... Devamı...
none nörojen mesane none Yanıt: 9 - Gösterim: 3306 - none ciğdem demirel iyi geceler arkadaşlar..." idrar kesesinde dolgunluk hissi yoktur".  bunun anlamı  nedir yani idrarını hissetmiyomu demek bu. kı... Devamı...
none Nörojen Mesane none Yanıt: 12 - Gösterim: 3147 - none sagopa mrba benim  rahatsızlşıgım spina bifida buna baglı olaran norejne mesane 2000 yıında ameliyat oldum ince bagırsakdan  msaneyi bü... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com