trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Boşaltım için yeni bir cihaz ;peristeen  (Okunma sayısı 1054 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Boşaltım için yeni bir cihaz ;peristeen
« : 12 Kasım 2014, 11:09 »
resimMerhaba  kızımın ciddi bir boşaltım sorunu var. Şu an kullanması bizim için çok zor ama bir yetişkin için çok iyî olabilir. Türkiye'deki adı kaffuro sanırım. İncelemek isteyenler için tanıtım video sunu paylaşıyorum.
MANAGING FAECAL INCONTINENCE & CHRONIC CONSTIPATION - USING COLOPLAST PERISTEEN®

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      68.89%

Lavman uygulamasına bir örnek. Bu işlemi tak kataterleri ile de yapabilirsiniz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      68.89%

Lavman bu cihaz'dan daha kolay değil mi ?

Kaybedenler ; tutunamayanlar değil ,vazgeçenlerdir...

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

iyi bi yontem, bu tek kullanimlik mi? acmadi vidio, az kismini izledim

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Boşaltım için yeni bir cihaz ;peristeen Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Engelliler için yeni para kabartma baskılı ve farklı boyutlarda hazırlandı. none Yanıt: 3 - Gösterim: 3209 - none nida Engelliler İçin Yeni Para Hem Kabartma Baskılı Hemde Farklı Boyutlarda HazırlandıMerkez Bankası’nın 1 Ocak 2009 tarihinden itiba... Devamı...
none Yeni yıl kutlamaları none Yanıt: 15 - Gösterim: 4620 - none ismail SELAM ARKADAŞLAR HERKESİN YENİ YILINI KUTLAR 2009 NEŞELİ VE  MUTLULUK İÇİNDE GEÇMESİNİ DİLERİM  MUTLU YILLAR  Devamı...
none Spina bifida için anne karnında yeni bir umut none Yanıt: 4 - Gösterim: 2742 - none Burak Eren         Omurilikte meydana gelen gelişim bozukluğunun, cenine yapılacak müdahaleyle doğumdan aylar önce düzeltilebileceği bildir... Devamı...
none Cihaz yarası için merhem none Yanıt: 19 - Gösterim: 5348 - none seyhan Gece giydirdiğim atel, Gökay'ın ayağında da yara yaptı. Bir yere çarptığı zaman kanıyordu. Samsun'a beyin MR'ı için gittiğimizde... Devamı...
none Yürümeye yardımcı cihaz none Yanıt: 25 - Gösterim: 10923 - none ayşe özcan İstanbul Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesindeki Lokomat isimli cihaz yürümeye yardımcı oluyormuş. Türkiye omurilik felçli... Devamı...
none Gece 2 de elektrik gitti cihaz alarm verdi none Yanıt: 7 - Gösterim: 4311 - none pamuk prenses Gece saat 2'de Ecrin'in yanında eşim ve ben nöbetleşe kaldığımız için eşim beni uyandırmaya geldi. Ben Ecrin'in yanına gittim ta... Devamı...
none Yeni Üye - Mert none Yanıt: 18 - Gösterim: 5557 - none MERT MERHABA arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım çünkü benimde 6,5 yaşında sipina bifidalı oğlum var.Adı MERT  belindeki keseyi do... Devamı...
none Boşaltım sistemi none Yanıt: 2 - Gösterim: 1207 - none meteor Merhaba ben 22 yaşındayım. Her iki tuvaletimide hissetmiyorum. Kendimi zorlayınca idrarımı boşaltabiliyorum sondayı göstermek iç... Devamı...
none yeni none Yanıt: 36 - Gösterim: 5252 - none hatice kubra Merhaba benimde 6 aylik bi kızım var spina bifidalı. Şantı var belinden ameliyat olmadı. Kendiliğinden kapandı. Solunum sıkıntım... Devamı...
none Eymen Ege - yeni üye none Yanıt: 13 - Gösterim: 2562 - none eymenege Merhabalar ben de bu siteye yeni katıldım. Herkese geçmiş olsun. 15 aylık bir oğlum var doğduğunda meningosel ameliyatı oldu. 1 ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com