trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina bifida - atv  (Okunma sayısı 1970 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      8.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spina bifida - atv
« : 30 Ocak 2015, 21:41 »
resimSpina Bifida diğer adıyla çocuklarda açık ya da ayrık omurga hastalığı Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı aynı zamanda Bilim Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr..Kerem Özel Esra Kazancıbaşı ile atv televizyonunda Sağlım İçin Herşeyde anlattı.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Spina bifida - atv
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2015, 15:44 »
Paylaşım için teşekkürler.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%

none
Spina bifida - atv
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2015, 09:35 »
Teşekkürler.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

none
Spina bifida - atv
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2015, 22:38 »
merhaba ben hatıce nergız . oglum spına bıfıdalı hastası 3 ker belınden amelıyat oldu kafasında şant var . yuruyebılıyor tak kullanıyor . buyuk abdestını tutamıyor suan bobreklerınde reflu var mesane genısletme operasyonu olması erkıyor bana bu konuda uzman doktor onerebılırmısınız mersınde yasıyoruzzz . lutfen yardım edın

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      8.89%

none
Spina bifida - atv
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2015, 22:47 »
Prof Dr. Serdar Tekgül (Ankara), Prof. Dr. İbrahim Ulman (İzmir) ya da Prof. Dr. Y. tarkan Soygur (Ankara) tercih edebilirsiniz. Branşlarında tercrübeli doktorlardır. Mersin'de onlar kadar tecrübeli doktor var mı bilmiyorum. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%

none
Spina bifida - atv
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2015, 04:59 »
Spina Bifidanın tv kanalında olması güzel bir gelişme.Hepimizin ortak sıkıntısıydı hastalığın bilinmemesi.Bunlar bizler için iyi yönde olan gelişmelerdir diye düşünüyorum.Toplumumuz hastalığı tanır ve bu yönde bilinçlendirilirse bizde birçok saçma sapan soruya maruz kalmayacağız diye düşünüyorum uhu Bu ilk aklıma gelen örnek.Paylaşım için teşekkürler hocam.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spina bifida - atv Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 17801 - none hazalım TedaviSpina bifidalı kişiler hasta değildirler. Ama vücudun bazı organlarında sorunları olabilir. En çok sinir sistemi (beyin ve... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 17 - Gösterim: 5238 - none meyrn Bizim bebek ayın 26 sında doğdu. Meningomiyoseli onarıldı. Fakat hidrosefali için şant takılacağı zaman ateşi çıkmaya başladı. B... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 11 - Gösterim: 4929 - none AYŞEBETUL Esselamün aleyküm. Öncelikle herkse geçmiş olsun. Mevlam imtihanımızı kolay edip kazananlardan eylsein, kimseyi kaldıramayacağı ... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 33 - Gösterim: 7323 - none Elif Eylül Merhaba ben Elif Eylül'ün annesıyim. Yeni katıldım aranıza benim kızım 3 yaşinda sipina bifidalı, yürüyemiyor.  Dogduktan 1 ay s... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 12 - Gösterim: 2661 - none Kısmet Bölükbaş Merhaba spina Bifidalı 3 aylık oğlum var shunt yok şuanda Mart'ta MR sonucu takılır takılmayacagı gündeme gelicek yalnız yurtdış... Devamı...
none Spina Bifida Tapatalk'ta. none Yanıt: 38 - Gösterim: 12684 - none erkolay Tapatalk, akıllı telefonunuzdan forum sistemlerine daha rahat erişmenizi ve aynı anda birçok forumu takip etmenizi sağlayan bir ... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 14 - Gösterim: 8767 - none merve 24 haftalık hamileyim bebegime spina bifida teşhisi kondu. Teşhiste sakral 2-3  ve kafası içinde limon muz  kafa yazıyordu ilk b... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 9 - Gösterim: 1813 - none taliye arslan mrh. arkadaşlar benim şuan 6 bucuk aylık oğlum var. Bebek doğduktan sonra spina bifida olduğunu öğrendik. Doktorlar İstanbul'a 3... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 1495 - none gülayşe Herkese merhabalar kendisi spina bifidalı olan kimler var? Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 1118 - none Aysegül Merhaba ben 20 haftalık hamileyim 16 haftalık ken bebeğim de Spina bifida Hidro sefali limon muz bulgusu var dediler göbek kordo... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com