trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Evde sağlık hizmetlerinin yürütülmesi  (Okunma sayısı 548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Evde sağlık hizmetlerinin yürütülmesi
« : 01 Mart 2015, 22:40 »
resimEvde sağlık hizmetlerinin yürütülmesine ait yönetmeliği okumak için tıklayınız. Yönetmeliğe ait ekler konu ekinde mevcuttur.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Paylaşım için teşekkür ederiz.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Bilgilendirme için Teşekkürler.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Evde sağlık hizmetlerinin yürütülmesi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Erkek evde iş yapar mı? none Yanıt: 18 - Gösterim: 10859 - none nida Dünya'nın en ünlü aşçılarının erkek olmasına rağmen, neden bazı erkekler eşlerine evdeki mutfak işlerinde yardımcı olmazlar? -Er... Devamı...
none Sağlık harcamalarımız none Yanıt: 14 - Gösterim: 5373 - none bolubeyi Zaman zaman çocuklarımızın tedavisi için il dışındaki hastanelere gitme durumunda kalıyoruz. Memur olduğumuz için dönüşte yol ma... Devamı...
none Evde eğitimle engelli ailelerine destek oluyorlar. none Yanıt: 6 - Gösterim: 2047 - none ozlem 03.08.08 - İzmir Söke'de İlçe Bakış Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetleri ile Özel Ege Değişim Eğitim ve rehabilitasyon... Devamı...
none Vergi kesintisi ve evde bakım ücreti none Yanıt: 2 - Gösterim: 2925 - none nisa nur İstanbul da yaşayan arkadaşların dikkatine vergi kesintisi için özel sektörde çalışanlar şirketiniz büyük mükellefler bağlıysa m... Devamı...
none Sağlık kurulu raporu ücreti none Yanıt: 8 - Gösterim: 11762 - none bolubeyi Zaman zaman hastalığımızdan dolayı RAM raporu çıkartmak, vergi indiriminden yararlanma, ehliyet alma, motorlu araç alma gibi işl... Devamı...
none Evde bakım maaşı none Yanıt: 23 - Gösterim: 16524 - none Burak Eren Bugün SHÇEK web sitesine bakıyordum.Evde bakım maaşının belirlenmesinde ve kişi başına düşen gelirin hesaplanmasındayeni asgari ... Devamı...
none Genel sağlık sigortası none Yanıt: 0 - Gösterim: 571 - none emineuran İyi akşamlar bir şey sormak istiyorum. Ben 24 yaşındayım sağlık giderlerim için babamın sağlık güvencesinden yararlanıyorum bund... Devamı...
none evde bakım ücretiniz yattı mı none Yanıt: 14 - Gösterim: 28082 - none HÜMEYRA ZEYNEP KARAMAN Evde bakım parası  normalde ayın 15 16 yatarken bu ay hala yatmadı.neden yatmadığıı ne zaman yatacağı hakkında bilgisi olan var ... Devamı...
none Evde Bakım Parası Kaç Yaşında Alınır? none Yanıt: 12 - Gösterim: 5690 - none Tuğbam MERHABA ARKADAŞLARArkadaşlar Benim Bir arkadaşım 10 aylık sb bebeği var. Salı günü  rapor çıkarttı %79 vermişler evde bakımda ya... Devamı...
none Evde Eğitim none Yanıt: 14 - Gösterim: 3108 - none kosovalı Bundan bir kaç ay önce evde eğitim için başvuru yaptık neyse o konuya hiç girmeyelim baya uzun bi süreçti. Dün eve bakmaya geldi... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com