trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Ömer Faruk'un Ninnisi

none Gönderen Konu: ömer faruk abi oldu  (Okunma sayısı 1955 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
ömer faruk abi oldu
« Yanıtla #10 : 08 Mayıs 2015, 10:32 »
Gözünüz aydın olsun hayırlı sağlıklı bir ömrü olsun inşallah nazarx Ömer'i de tebrik ederim  mxxxutlu nazarx
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
ömer faruk abi oldu
« Yanıtla #11 : 11 Mayıs 2015, 10:33 »
Gözünüz aydın Rabb im analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Hayırlı bir evlat olur inşallah.

• Verimlilik:
      0%

none
ömer faruk abi oldu
« Yanıtla #12 : 13 Mayıs 2015, 00:38 »
çok teşekkür ederim arkadaşlar

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

ömer faruk abi oldu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ömer Faruk none Yanıt: 14 - Gösterim: 5121 - none ömer faruk arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum benimde 3 5 yaşında s b li bir oğlum var yürüyemiyor ve tak yapıyoruz  hem tanışmak hemde h... Devamı...
none ömer faruk none Yanıt: 4 - Gösterim: 2178 - none ömer faruk iyi akşamlar ömer faruk s b li 3,5 yaşında  yürüyemiyor günde 6 kez tak yapıyorum genel durumu iyi çok neşeli hayat dolu bi çocu... Devamı...
none Ömer Faruk resim (2010) none Yanıt: 17 - Gösterim: 5951 - none nida Details Devamı...
none Ömer Faruk'tan son haberler none Yanıt: 94 - Gösterim: 22949 - none ömer faruk geçen hafta ömeri istanbula kontrole götürdüm biz bu sefer uzun yürüme cihazı yaptırırız diye düşünüyorduk fakat dr muayeneden s... Devamı...
none Ömer Faruk İNCEKAŞ Resimler none Yanıt: 11 - Gösterim: 4061 - none Ö. Faruk (Göster / Gizle) [url=http://pos Devamı...
none Ömer Faruk İNCEKAŞ Videosu none Yanıt: 8 - Gösterim: 3409 - none bolubeyi Babası sitesine eklemiş. Oradan aldık. Teşekkür ederiz. (Göster / Gizle) http://www.dailymotion.com/video/xhrs1i_omer-f... Devamı...
none Ömer Faruk İNCEKAŞ ameliyat oldu none Yanıt: 13 - Gösterim: 5228 - none bolubeyi Details DetailsDetailsDetailsDetails Devamı...
none Ömer Faruk'un sünnet düğünü oldu none Yanıt: 23 - Gösterim: 7141 - none ömer faruk Dün Ömer ile abisinin sünnet düğünü vardı. Aylardır süren tatlı telaşım çok güzel bi düğünle son buldu. Gerçi Ömer sünnet olmada... Devamı...
none Ömer Faruk none Yanıt: 25 - Gösterim: 7241 - none ömer faruk uzun zamandır siteye düzenli giremiyorum bilgisayarımız bozuldu yaptırdık tekrar  bozuldu derken giremedim  ömerin agustos sonun... Devamı...
none Nice Yıllara Ömer Faruk none Yanıt: 15 - Gösterim: 2982 - none nazlı hilal Kuzumuz Ömer Faruk'un doğum günü kutlu olsun. Ömür boyu sağlık, mutluluk, huzur hayatından hiç eksik olmasın inşallah.          ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com