trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Bakım parası  (Okunma sayısı 951 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Bakım parası
« : 28 Mayıs 2015, 01:12 »
Merhaba arkadaşlar biz bakım parası alıyorduk oglumun  yüzde seksen raporu var ağır ve sürekli eve  gelen heyet oğlumda iyleşme görmüş. İtiraz ettik red kararı geldi . Buna benzer sorun yaşayan var mı? Lütfen yardımcı olun.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      66.67%

none
Bakım parası
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2015, 09:51 »
Elde rapor varken böyle keyfi uygulamalarla kesmeleri çok yanlış.Raporun ne anlamı kalıyor o zaman.
Engelli dernekleri ile görüşüp avukat yardımı almak faydalı olabilir.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      57.78%

none
Bakım parası
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2015, 03:45 »
Rapor a itiraz edip tekrar başvuru yapın inşallah hakkınızı alırsınız. Bi arkadaşa da aynı şey yapılmıştı itiraz etti bi Ay sonra eve gelip inceleme yaptılar ve maaş bağlandı.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

none
Bakım parası
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2015, 06:03 »
itiraz ettik ikinci hyette red dedi .Raporu iptal edip yeniden rapor cıkartn dediler .Rapor sürekli olduğundan olmaz dediler .İlginiz için teşekkürler ALLAH yardımcımız olsun.İYİ BAYRAMLAR

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Bakım parası Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ailedeki iki engelliyede bakım parası none Yanıt: 0 - Gösterim: 1295 - none nida Daha önce ailedeki tek özürlüye devlet tarafından sağlanan bakım hizmeti sayısı ikiye çıkarılıyor. Eğer ailede birden fazla özür... Devamı...
none Eğitim parası none Yanıt: 9 - Gösterim: 7070 - none hazalim Belki biliyorsunuzdur ama ben yinede iletmek istedim.Eğitim alan engelli çocuklar için her yıl bir defaya mahsus olmak üzere 180... Devamı...
none Evde bakım maaşı none Yanıt: 23 - Gösterim: 16064 - none Burak Eren Bugün SHÇEK web sitesine bakıyordum.Evde bakım maaşının belirlenmesinde ve kişi başına düşen gelirin hesaplanmasındayeni asgari ... Devamı...
none Bakım maaşı none Yanıt: 8 - Gösterim: 3273 - none kubra bakım maaşının raporuyla rehabilitasyon merkezine kayıt olunabiliyomu Devamı...
none Bakım parası none Yanıt: 11 - Gösterim: 4789 - none selvi&zehra Selamlar kaymakamlıkla sosyal hizmetlerle başım dertte bağkur yüzünden. Zar zor boğazımızdan kısarak doğum olmayacak diye yatırm... Devamı...
none evde bakım ücretiniz yattı mı none Yanıt: 14 - Gösterim: 27569 - none HÜMEYRA ZEYNEP KARAMAN Evde bakım parası  normalde ayın 15 16 yatarken bu ay hala yatmadı.neden yatmadığıı ne zaman yatacağı hakkında bilgisi olan var ... Devamı...
none Bakım çalışması none Yanıt: 6 - Gösterim: 1840 - none bolubeyi 18.08.2013 pazar günü saat: 07:45 ile 08:30 arasında sitemizde yapılan bakım çalışması nedeniyle sitemize olan internet erişimin... Devamı...
none Evde Bakım Parası Kaç Yaşında Alınır? none Yanıt: 12 - Gösterim: 5318 - none Tuğbam MERHABA ARKADAŞLARArkadaşlar Benim Bir arkadaşım 10 aylık sb bebeği var. Salı günü  rapor çıkarttı %79 vermişler evde bakımda ya... Devamı...
none Bakım çalışması none Yanıt: 3 - Gösterim: 470 - none bolubeyi Sitemizde teknik nedenlerden dolayı muhtemelen 1 hafta süre ile bakım çalışması yapılacak. Çalışma tamamlana kadar sitemize olan... Devamı...
none Ben de bakım aylığı alacağım none Yanıt: 6 - Gösterim: 1088 - none eminee Bugun mektup geldi. (Turkce karsiligi bakim ayligiyla ilgili) Daha onceden dosya yapilmisti, burada istege bagli veriyorlar. Ilk... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com