trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Vefat Haberi  (Okunma sayısı 2141 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Vefat Haberi
« Yanıtla #10 : 20 Eylül 2015, 19:20 »
Başınız sağolsun
الله rahmet eylesin, ailenize sabır versin.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Vefat Haberi
« Yanıtla #11 : 21 Ekim 2015, 10:33 »
Basiniz saolsun
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Vefat Haberi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Vefat none Yanıt: 15 - Gösterim: 4508 - none bolubeyi Kızım bildirdi:Slm.hasan bey ben Mustafa.hayırlı bayramlar.Daha öncede bahsettigim Beyzanur adında bır kız cocugu vardı..Marmara... Devamı...
none Bir taşınma haberi de benden none Yanıt: 15 - Gösterim: 4914 - none nurgül Rize Ardeşen ilçesindeki yaşamımız son buluyor:eşimin Tayini memleketi olan Ordu'ya çıktı.Bu hafta evi toplacağız ve haftaya gid... Devamı...
none nidadan haberi olan var mı? none Yanıt: 2 - Gösterim: 1292 - none bolubeyi nidadan haberi olan var mı? Sağ mıdır? nida en son 27 Haziran 2010, 20:21:04 te online olmuş. Devamı...
none ntvnin web sitesinde spina bifida haberi none Yanıt: 3 - Gösterim: 1313 - none ayşe özcan biraz önce ntvnin wep sitesindeydim orda spina bifidayla ilgili haber gördüm gerçi  bildiğimiz veya  yaşadığımız  sorunlar yazıl... Devamı...
none Vefat ve başsağlığı none Yanıt: 24 - Gösterim: 4715 - none Burak Eren Üyelerimizden İbrahim Bey’in (kosovalı) dayısının birkaç gün önce vefat ettiğini dün akşam öğrendim. Kend Devamı...
none Dilek Hanım'ın abisi vefat etti. none Yanıt: 18 - Gösterim: 3580 - none Burak Eren Üyelerimizden Kayra'nın annesi Dilek Hanımın abisinin vefat ettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Merhuma [size=20pt]الله[/size]'tan rahmet, D... Devamı...
none Vefat ve başsağlığı..... none Yanıt: 21 - Gösterim: 5879 - none Burak Eren Zuhal Kurt kardeşimizin anneannesinin dün gece vefat ettiğini öğrendim. Merhumeye [size=20pt]الله[/size]'tan rahmet, Zuhal'e, annesi Naciye teyze... Devamı...
none Arkadaşlar haberi bir okuyun none Yanıt: 20 - Gösterim: 4549 - none bebişimiz İlk adımlarını 10 yıl sonra atabildi. Doğuştan omurilik dokusu kese halinde sırtında doğan ve bu nedenle belden aşağısı felç ola... Devamı...
none Vefat haberi none Yanıt: 7 - Gösterim: 1409 - none emineuran Arkadaslarimizdan Sefaat Akca ÖNCÜ'nün biricik evladi Halil ÖNCÜ'nün şant tıkanıklığı nedeniyle gecirdiği beyin ameliyatinda vef... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com