trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: mesane ameliyatı  (Okunma sayısı 2046 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
mesane ameliyatı
« : 11 Eylül 2015, 01:07 »
oğlum 9 yaşında hala sürekli bez kullanıyor 4. sınıfa geçti bu bezden nasıl kurtulabiliriz lütfen yardımınızı bekliyoruz

• seciniz
    • Verimlilik:
      4.44%

none
mesane ameliyatı
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2015, 04:09 »
Oğlunuzu bezden kurtulmasından daha çok önemli birşey var. İdrar kaçırma problemi mesanenin hangi bölümünden kaynaklanıyor?  Öncelikle bunu öğrenmek lazım.Çocuk üroloji uzmanına gidip ürodinami ve doktorun yaptırmanızı istediği bazı tettikleri yaptırmalısınız. Ona göre tedavi planı oluşturulur. Uygulamaya geçilir. Eğer İzmir'de yaşıyorsanız veya tedavi için İzmir'e gelebilirseniz önerebileceğim doktorlar var. Geçmiş olsun.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

none
mesane ameliyatı
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2015, 10:02 »
Bu konuda bir doktor takibindeyseniz zaten Dr. Yonlendirecektir.Bircok yöntem var ilk başta son yıllarda yaygın olan Botoks işlemi. Tabi herseyin tahlil ve tetkiki yapılarak uygunsa eğer doktorunuz karar verecek.Tak yapıyor musunuz? Kaç saat aralıklarla yapıyorsunuz?
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
mesane ameliyatı
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2015, 00:10 »
öncelikle yanıtınız için teşekkürler oğlumuza küçükken tak yapabiliyorduk yanlız yaş ilerledikçe yaptırtmamaya başladı büyüdükten sonra  denediğimizde  tuvaletini yaptıktan sonra tak uyguladığımızda idrar bi geliyo bi gelmiyo  biz bursada uludağ üniversitesine cocuk cerhahisinde nizamettin kılıç ta takip ediliyoruz tabi takip gibi sayılırsa  2 sene önce bize mesane ameliyatının kesinlikle olması gerektiğini idrar yolunun kapatılıp karnında delik açılıp takın ordan yapılacağını söyledi biz tereddütte kalıp ankarada prof dr. MURAT DAYANÇ  gittik raporlarını gösterdik bize idrar yolunu kapatmadan geçici karnından delik açılıp mesaneyi toparlayıp ameliyat olacağını söyledi fakat biz yaşından dolayı hangi ameliyatı kime yaptıracağımızı şaşırdık ve o an için bu ameliyatı askıya almıştık fakat çocuk artık bez kullanamıycak kadar büyüdü çok şükür yürüyor en azından murat dayança ameliyat yaptıran bilgisi olan varmı

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.44%

none
mesane ameliyatı
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2015, 00:18 »
İbrahim ULMAN, Tarkan SOYGUR ve Serdar TEKGÜL Hocalar bu konularda oldukça tecrübeli. Onların da görüşlerini alıp durumu yeniden değerlendirmenizi öneririm.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
mesane ameliyatı
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2015, 00:20 »
bu hocalar hangi şehirde biz bursalıyız

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.44%

none
mesane ameliyatı
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2015, 00:24 »
İbrahim Bey izmir'de. Diğerleri Ankara'da.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      4.44%

none
mesane ameliyatı
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2015, 01:39 »
bu hocalar hangi şehirde biz bursalıyız
İzmir'e gelebilirseniz çok iyi olur. İbrahim Ulman bu işin en tecrübeli en iyi doktorlarından birisi...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

mesane ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Mesane büyültme ameliyatı hakkında none Yanıt: 20 - Gösterim: 17439 - none bolubeyi Ameliyatın yapılışı:Ameliyat öncesinde barsak temizliği yapılır. Bu temizlik esnasında lavmanlar ve antibiyotik kullanılacaktır.... Devamı...
none Mustafa'nın mesane büyültme ameliyatı none Yanıt: 18 - Gösterim: 7937 - none dayk41 Merhaba;Mesane büyütme ameliyatı olanlara bir sorum olacak.Siz ameliyattan önce sonda kullanıyor muydunuz? Yoksa Mustafa gibi id... Devamı...
none Mesane none Yanıt: 1 - Gösterim: 2050 - none sammet benim kızmda idrar kontrolü yoktur doktora gidiyoru 10 yıldır hergittigimizde mesane büyütme ameliyatı olması gerektigini sölüyo... Devamı...
none Mesane none Yanıt: 6 - Gösterim: 3822 - none ciğdem demirel merhaba arkadaşlar... özellikle bolubeyi size ulaşamadım bitürlü siteye yeni üye oldum. benim kızım 13 aylık ve doğuştan mesane ... Devamı...
none Mesane genişletme ameliyatı none Yanıt: 6 - Gösterim: 7500 - none tak4848 Arkadaşlar ben 19 yaşındayım. Nörojenik mesaneliyim. Aşırı aktif olduğu için  ameliyat olmam gerikiyormuş. Mesane kapasitesi 187... Devamı...
none 207 ml mesane none Yanıt: 3 - Gösterim: 2220 - none tak4848 207 ml mesane kapasitesi sizce normalmi ve ne kadar tak yapıyorsunuz...? Devamı...
none Açık mesane ameliyatı none Yanıt: 27 - Gösterim: 11698 - none ceren beren Bu günlerde çok yoğun ve zor bir dönemden geçiyor Ceren Ece. İğnelerdi sondaydı filmdi tahlildi derken çok yorgun düştü. Yarın b... Devamı...
none mesane ameliyatı oldum. none Yanıt: 9 - Gösterim: 2136 - none meteor Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi mesane ameliyatı için araştırma yapıyodum en sonunda 17 martta marmara üniverstesinde mesane am... Devamı...
none Tubanur'un Mesane Büyültme Ameliyatı none Yanıt: 16 - Gösterim: 2998 - none nazlı hilal Hayırlı geceler SBT...Havva arkadaşımızın kızı Tubanur'un pazartesi günü Marmara Ünv.'de mesane büyültme ameliyatı gerçekleşecek... Devamı...
none Mesane büyültme ameliyatı none Yanıt: 7 - Gösterim: 853 - none tahanergiz Hayirli aksamlar arkadaslar yazin  Ankara serdal tekgul hocada mesane genisletme ve sol bobrege reflu vardi ameliyat olduk.Tekra... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com