trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Enes Burak'ın Ninnisi

none Gönderen Konu: Tak Problemi  (Okunma sayısı 944 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Tak Problemi
« : 18 Eylül 2015, 20:01 »
Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra nasılsınız inşaallah hepiniz iyisinizdir. Benim bir sorum olacaktı sonda yaparken takılı kalan oldu mu?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      68.89%

none
Tak Problemi
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2015, 20:39 »
Bıçakçıların sondasını denemiştim. Zor çıkardım. Kalitesiz sonda kullanır ya da yeteri kadar yumuşamadan takarsanız zor çıkar.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
Tak Problemi
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2015, 20:52 »
oasis markalı sonda kullanıyoruz sondayı  çıkarırken kendi yönünde kıvrılmış ödem oluşmuş 1ay boyunca sonda yapmadık sonra ege üniversitesine gittik tekrar hastane torbalı sonda takıldı 15 gün boyunca takılı kaldı bugün çıkarıldı tekrar sondayı denedik yineşuan sondayı takamıyoruz o yüzden sizlere sormak istedim

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

none
Tak Problemi
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2015, 02:36 »
Geçmiş olsun.easicath marka sonda kullanıyoruz hiç sıkıntı yaşamadık bu zamana kadar.Doktorunuz bu konuda ne düşünüyor değişik bir sondayla denersiniz en azından sorunun sondadan olup olmadığını anlarsiniz.Bazi sonda lar hatalı olabiliyor marka ocon demiyorum marka çok iyi olsa da arada bozuk sonda lar çıkabiliyor.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      68.89%

none
Tak Problemi
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2015, 18:10 »
Geçmiş olsun. Osais kullanıyoruz. Çok iyi sadece ilk kullanmaya başladığım zamanlarda takılı kaldı ve biraz zor çıktı baya korkmuştum sonradan da kaç kere yaptığımda kan gelmişti dr zorlama dan dolayı delik oluşmuş olabilr demişti bi kaç gün yapmamıştım ki eğer içinde yara oluştu iae düzelsin diye sonradan yaptığımda hiç sorun yaşamadık. Sonda kendiliğinden jeli iyice ıslanmasını sağlayın. Tekrar geçmiş olsun
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

none
Tak Problemi
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2015, 19:50 »
sağolun bilgileriniz için ege üniversitesine gittik hastane sondası taktılar 15 gün takılı kalacak daha sonra çıkaracaklar   bakalım hayırlısı

• seciniz
    • Verimlilik:
      68.89%

none
Tak Problemi
« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2015, 03:58 »
Korkmayın iyi olur siz sonda yaparken zorlamış olmalısınız! 15 günlük süreçte iyileşir merak etmeyin.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tak Problemi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Sude Ecrin'in Kalp Problemi Hakkında Bilgi none Yanıt: 232 - Gösterim: 45793 - none nurgül          Merhabalar kızımda sb yanında kalp problemi de vardı.KTü de doktorumuzun takibi altında idik.Morarması artınca bizi ist... Devamı...
none Böbrek problemi none Yanıt: 2 - Gösterim: 2010 - none seyfullahgalip OĞLUMUN SOL BÖBREĞİNİN ÇALIŞMA KAPASİTESİ %43 E GERİLEMİŞ BU İLERDE PROBLEM OLUŞTURUR MU? AYNI PROBLEMLERİ YAŞAYANLAR NASIL BİR ... Devamı...
none Deniz Jiyan İdrar Problemi none Yanıt: 10 - Gösterim: 3638 - none orhan_orh Merhabalar;Bugünlerde Deniz Jiyan küçük idrarını yaparken ağlıyor. Galiba organının ucunu yakıyor idrar. Bu şekil bir problemle ... Devamı...
none kabızlık problemi none Yanıt: 30 - Gösterim: 8425 - none ali kerem Ali Kerem'in bir türlü kabızlığını geçiremedik osmolak, zeytinyağı, kayısı püresi hiç biri fayda etmedi. En son lavmana kalıyoz.... Devamı...
none Denge problemi none Yanıt: 9 - Gösterim: 3800 - none nur ayşe Merhaba. Kızım  2 yaşında wolkırla çok rahat yürüyebiliyor ancak denge problemi var destek almadan ayakta 15 saniye kadar durabi... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com