trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Tubanur'un Mesane Büyültme Ameliyatı  (Okunma sayısı 1863 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Tubanur'un Mesane Büyültme Ameliyatı
« : 29 Ekim 2015, 01:15 »
Hayırlı geceler SBT...
Havva arkadaşımızın kızı Tubanur'un pazartesi günü Marmara Ünv.'de mesane büyültme ameliyatı gerçekleşecektir. Havva arkadaşımız haliyle çok tedirgin ve telaşlı sizlerden kızımız için şifa duası istiyorum.Rabbi انشاءالله bunu da kolayca atlatmalarını sağlar bizler de bol bol dua edelim.Bizler aramızda Salat-ı Tefriciye (4444 duası) başlattık bu akşama kadar biterse duası da yapılacaktır.İlgilenmek ve duasıyla destek olmak isteyenler olursa okuduğu sayıyı bugün saat 17.00'a kadar konuya yazabilirler.
Rabbim yardımcıları olsun...

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Oncelikle الله kolaylik versin.الله yar ve yardimcilari olsun,hava hanimi anliyorum...ben simdi baslayabilirim kabul ederseniz500tane seve seve okurum,kabul edip etmediginizi bana bildirinizki ona gore baslayim

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

الله razı olsun biz kimiz ki duaları kabul etmeyelim Rabbim kabul buyursun inşallah niyetiniz kabul olsun kızımıza şifa olsun...500 yazıyorum o halde çok sağolun...
Derdimi seviyorum

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      73.33%

Ürolojinin en zor ameliyatı. Başarılı geçmesi ümidiyle geçmiş olsun derim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

ALLAH şifasını nasip etsin. Bende marmara'da  mesane büyütme ameliyatı oldum doktorunuz kim acaba?

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      100%

الله şifa versin hayırlısı ile biter inşallah. nazarx nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      6.67%

Tefriciyeler bitti şükürler olsun

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

ALLAH şifasını nasip etsin. Bende marmara'da  mesane büyütme ameliyatı oldum doktorunuz kim acaba?
Size de geçmiş olsun...Cem Akbal Bey ile muahtaplar diye biliyorum yanılmıyorsam tabi.
Derdimi seviyorum

• seciniz
    • Verimlilik:
      82.22%

Rabbim yar ve yardımcısı olsun şafi ismi ile şifa versin Tuba'mıza .
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Rabbim şifa versin  hayırlısı ile atlatırlar inşallah

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tubanur'un Mesane Büyültme Ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Mesane büyültme ameliyatları none Yanıt: 23 - Gösterim: 25124 - none bolubeyi Nörojenik mesane disfonksiyonu, mesaneyi çalıştıran sinirlere ait bir probleme bağlı olarak, mesanenin idrarı yeteri kadar depol... Devamı...
none Mesane büyültme ameliyatı hakkında none Yanıt: 20 - Gösterim: 15629 - none bolubeyi Ameliyatın yapılışı:Ameliyat öncesinde barsak temizliği yapılır. Bu temizlik esnasında lavmanlar ve antibiyotik kullanılacaktır.... Devamı...
none Mustafa'nın mesane büyültme ameliyatı none Yanıt: 18 - Gösterim: 6803 - none dayk41 Merhaba;Mesane büyütme ameliyatı olanlara bir sorum olacak.Siz ameliyattan önce sonda kullanıyor muydunuz? Yoksa Mustafa gibi id... Devamı...
none Mesane genişletme ameliyatı none Yanıt: 6 - Gösterim: 6205 - none tak4848 Arkadaşlar ben 19 yaşındayım. Nörojenik mesaneliyim. Aşırı aktif olduğu için  ameliyat olmam gerikiyormuş. Mesane kapasitesi 187... Devamı...
none Tubanur'un yara ameliyatı none Yanıt: 44 - Gösterim: 11250 - none bolubeyi Sitemizdeki konuları düzenli takip eden üyelerimiz bilirler. Tubanur Kızımız 1 aydır belindeki yaranın tedavisi için Marmara Üni... Devamı...
none Tubanur'un yara ameliyatı resimleri none Yanıt: 19 - Gösterim: 5768 - none bolubeyi Tubanur bugün ameliyattan çıkmıştı. Annesi Havva Hanım ameliyat sonrası yeni çekilen resimleri siteye eklenmesi için gön... Devamı...
none Açık mesane ameliyatı none Yanıt: 27 - Gösterim: 9515 - none ceren beren Bu günlerde çok yoğun ve zor bir dönemden geçiyor Ceren Ece. İğnelerdi sondaydı filmdi tahlildi derken çok yorgun düştü. Yarın b... Devamı...
none Tubanur'un ameliyatı - 2013 none Yanıt: 72 - Gösterim: 14384 - none nazlı hilal Hayırlı akşamlar. Tubanur kızımızın ameliyat günü yarın olarak belirlenmiş [size=20pt]الله[/size] izin verirse sabah ameliyata alınacak. Doktor f... Devamı...
none mesane ameliyatı none Yanıt: 7 - Gösterim: 1324 - none muratx oğlum 9 yaşında hala sürekli bez kullanıyor 4. sınıfa geçti bu bezden nasıl kurtulabiliriz lütfen yardımınızı bekliyoruz Devamı...
none Mesane büyültme ameliyatı none Yanıt: 7 - Gösterim: 158 - none tahanergiz Hayirli aksamlar arkadaslar yazin  Ankara serdal tekgul hocada mesane genisletme ve sol bobrege reflu vardi ameliyat olduk.Tekra... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com