trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ana okuluna başlıyoruz  (Okunma sayısı 973 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ana okuluna başlıyoruz
« : 19 Kasım 2015, 16:56 »
zeynep ana okuluna başlayacak.Çok heyecanlıyız okulda bizi neler bekliyor hangi zorluklarla karşılaşacaz bilmiyorum.Tekerlekli sandalye alacaz hangi marka ve model almalıyım bilmiyorum tecrübeli olanlar bilgilerini  paylaşabilirmi.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      40%

none
Ana okuluna başlıyoruz
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2015, 19:21 »
Hayırlı olsun eminim çok iyi gelecektir okul zeynebe.Zorluklar ıllaki olacak bunların olacağını bile bile yaşamıyor muyuz? Ama ne olursa olsun onların mutluluğu her şeyi unutturuyor.Asıl mücadele şimdi başlıyor aslında Rabbim kolaylık versin.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

none
Ana okuluna başlıyoruz
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2015, 02:47 »
Öğretmeninin yıldırma girişimi olabilir. Sorumluluk almamak için genellikle öyle yapıyorlar. Okulda istemediğini söz ve davranışlarıyla ima ederse hiç kendisiyle veya okul müdürü, il milli eğitim müdürü her neyse hiç uğraşmadan hemen milli eğitim bakanlığına şikayet edin. Mümkün olduğu kadar etkinliklere katılmasını sağlayın. Benim okula gittiğim dönemde en çok etkileyen şey hızlı yazı yazamamak oldu. Hala da çok yavaş yazarım. Okuldayken yazıyı yetiştirememek çok kötüydü.İlkokula başladığında böyle problemle karşılaşabilirsiniz. Eline sürekli kalem vererek karalama, harf çizimi,rakam çizimi yapmasını sağlayın. Kasları gelişsin. Makas kullanmak konusunda da benim çok sıkıntım oldu. Keseceğim şekil kağıda çizilmiş bile olsa çocukluğumdaki gibi,hala düzgün kesemiyorum. Biliyorsunuz spina bifidalılar da göz ile ilgili problemler olabiliyor. İlkokula başlamadan göz muaynesine götürürseniz çok iyi olur!

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ana okuluna başlıyoruz
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2015, 13:57 »
Zeynep hanım tekerlekli sandalye de rapor ile ottobook un baya uyguna geliyo normalde 1500 den başlıyo fiyatı üyelerimizden nida hanıma özel mesaj atın o size aldığı yerin iletişim bilgileri verir.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ana okuluna başlıyoruz Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Başkan, özürlüleri kendi okuluna topluyor none Yanıt: 2 - Gösterim: 1301 - none nida Başkanın, kendi oğluna işyeri olsun diye açıverdiği özel zihinsel engelliler okulu, belediye başkanı olan babadan aldığı güçle, ... Devamı...
none Mahkeme Kararı: Hava Harp Okuluna Alınmama none Yanıt: 0 - Gösterim: 5338 - none bolubeyi HAVA HARP OKULUNA ALINMAMA ÖZETİ:GATA Profesörler Sağlık Kurulunca 05.11.2007 tarih ve 155 sayılı raporla davacı hakkında “S1 Sp... Devamı...
none Elif ana okuluna başladı. none Yanıt: 10 - Gösterim: 1734 - none muhammed Uzun cabalardan sonra Elifim anaokuna basladi.Elif okulu cok sevdi cok mutlu tabiki bende. DetailsDetails Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com