trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Burak EREN'in Ninnisi

none Gönderen Konu: Karpal Tünel Sendromu  (Okunma sayısı 1139 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Karpal Tünel Sendromu
« : 23 Şubat 2016, 10:27 »
Eşim uzun süredir sağ kolunda bilekten başlayıp omuza kadar devam eden,güçsüzlük,uyuşma ve karıncalanmadan şikayet ediyordu.Dün Gaziosmanpaşa Taksim Hastanesinde EMG çektirdi. EMG sonucunda
"Karpal Tünel Sendromu" yazıyordu, sonucu yarın doktora gösterecek. Özellikle Burak Eren'in annesinin desteğine duyduğu ihtiyaç nedeniyle biraz üzüldük açıkçası. Bütün annelerin özellikle engelli çocuğu olan annelerin kendi sağlıklarına daha çok dikkat etmeleri gerekiyor. Rabbim hepimize kolaylıklar,bütün hastalara da acil şifalar versin amin. Hastalıkla ilgili bu linkten bilgi edinebilirsiniz.
http://www.medicalpark.com.tr/web/163-17562-1-1/medical_park_-_tr/medical_park/saglik_bilgisi/karpal_tunel_sendromu_nedir__

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      11.11%

none
Karpal Tünel Sendromu
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2016, 20:01 »
Geçmiş olsun Mehmet Bey.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%

none
Karpal Tünel Sendromu
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2016, 10:14 »
Sağolun hocam الله razı olsun.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%

none
Karpal Tünel Sendromu
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2016, 09:11 »
Eşim dün EMG sonucunu fizik tedavi doktoruna göstermiş.3 tane ilaç yazmış ve bazı fizik hareketleri önermiş.
Hareketleri gösteren bir çizim vermiş.Bunlar çözüm olmazsa ameliyat gerekebileceğini söylemiş,hakkımızda hayırlısı olsun. bilmxxxem bilmxxxem

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Karpal Tünel Sendromu
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2016, 09:36 »
Geçmiş olsun , Rabbim şifa versin inşallah

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Karpal Tünel Sendromu
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2016, 21:02 »
Çok geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşir Sündüs abla a ameliyata gerek kalmaz.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Karpal Tünel Sendromu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği Sendromu none Yanıt: 1 - Gösterim: 1320 - none MuratbanK Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği Sendromu  Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, çocuk psikolojisinde en önemli psikiyatrik... Devamı...
none İki Yaş Sendromu none Yanıt: 1 - Gösterim: 985 - none MuratbanK İki Yaş Sendromu  İki yaş dönemi çocuk gelişiminin en önemli ve en zor devresi. Sık sık yaşanan öfke nöbetleri anne ve babalara ... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 0 - Gösterim: 3459 - none bolubeyi Gergin omurilik sendromu http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?action=downloads;sa=view;=8 Devamı...
none gergin omirilik sendromu none Yanıt: 12 - Gösterim: 5204 - none berfin ece bugün derinin annesi hatice bildirdi.derinin kan değerlerinde anormallikler warmış.ama korkulacak boyutta deilmiş.karaciğer enzi... Devamı...
none Süper anne sendromu none Yanıt: 0 - Gösterim: 834 - none kosovalı Modern çağ, bize birçok kolaylık ve rahatlığın yanında pek çok sorumluluk ve yük de getirdi. Psikolog Serap Duygulu: “Hep bir ye... Devamı...
none DandyWalker Sendromu none Yanıt: 2 - Gösterim: 803 - none Burak Eren Aşağıdaki linkteki kardeşimiz maalesef beyindeki hasarın ileri boyutuyla yaşamaya devam etmektedir. Hastalığın adı Dandy Walker ... Devamı...
none Tethered cord (Gergin Omurilik Sendromu) none Yanıt: 12 - Gösterim: 11581 - none tetheredcord Merhabalar. Öncelikle hepinize teker teker geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. [size=20pt]الله[/size] Yar ve yardımcınız olsun. 11 yaşında idrard... Devamı...
none Gergin Omurilik Sendromu none Yanıt: 2 - Gösterim: 2687 - none tetheredcord Merhabalar Hatice hanım. Bende 12 yaşında  1 kez Tethered Cord ameliyatı oldum ve şuan 16 yaşındayım.. Ameliyat'ın pek iyi geçti... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 16 - Gösterim: 12687 - none elifnaz Öncelikle herkese geçmiş olsun  3 aylık kızıma doktorlar gergin omurilik teşhisi koydular kuyruk sokumundaki sakral gamze sebebi... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 11 - Gösterim: 5413 - none küçük_meleğimiz_Ece Merhabalar. Aydın/Didim'den herkese selamlar. 7 yaşında İkokul 2. sınıf öğrencisi kızımız var ve gergin omurilik sendromlu. Aslı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com