trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Kaka kacirma  (Okunma sayısı 412 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Kaka kacirma
« : 27 Mayıs 2017, 12:03 »
Merhaba...siteye yeni uye oldum..herkese gecmis olsun dileklerimi iletiyorum..bir konuda bilgiye ihtiyacim var...kizim 5 yasinda....6 aylikken ameliyat oldu sinirler kanalin icine alindi...aciklik alt omurgadaydi...sonrasinda hic sorun yasamadik...simdide yurumede ve bobreklerde sorun yok...pediatrik nefrolog a goturduk..normal dedi..ama kakayi tutamiyor...norolog mr istedi yeniden...onun sonucunu bekliyoruz...deneyimi olan lar bilgi verebilir mi...nasil bi tedavi uygulaniyor...diskilamada sorun oldugunda yani...çözümü var mi...yardimci olabilirseniz cok sevinirim...tekrar tum hastalarimiza cok cok gecmis olsun...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      68.89%

none
Kaka kacirma
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2017, 18:37 »
Boşaltım sistemi problemleri bölümünde bu konu ile ilgili dha önceden açılmış konular var. İnceleyip istifade edebilirsiniz. Bu konuyu da o bölüme taşıyorum. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
Kaka kacirma
« Yanıtla #2 : 04 Temmuz 2017, 18:23 »
Slm benim kizim 4 yasinda spina bfida keseli dogdu dogar dogmaz ameliyat oldu kapatildi hidro sefali vardi ama ameliyat ve sant gerkmedi kontrollere gidiyoruz yanliz idrar ve kaka tutamiyor ya yakabiz yada ishal yurumede herhangi sorunumuz olmadi tekirdag cerkezkoyde yasiyoruz sisli etfalde nefroloji takipliyiz soktorumuz dha erken diyo bez kullandiriyo bi konu da yardimci olurmusunuz ist veya cevresinde idrar ve kaka ile alakali iyi dr onerirmisiniz. Tskrler simdiden

• seciniz
    • Verimlilik:
      68.89%

none
Kaka kacirma
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2017, 16:17 »
Cok gecmis olsun. İnşallah ciddi bir durum degildir.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Kaka kacirma Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none idrar ve kaka tutamama none Yanıt: 18 - Gösterim: 9142 - none unsal61 Merhaba! Bu siteye ilk girişim ve bilgi almak, yönlendirilmek istiyorum. Benim ablamın oğlu spina bifidalı. İsmi Burak. Burak şi... Devamı...
none TAŞINDI: Kaka kacirma none Yanıt: 0 - Gösterim: 126 - none bolubeyi Bu konu Boşaltım sistemi problemleri isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11608.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com