trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Meningomyolosel hakkında bilgi sahibi değilim malesef  (Okunma sayısı 369 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim oğlum meningomyolosel li doğdu fakat hemen ameliyat olmadı 15 günlüktü ameliyat olduğunda sonrasında şant takıldı ve ayağında şekil bozukluğu vardı ondanda ameliyat oldu şuan 8 aylık idrar yapmasında falan bi sorun yok fizik tedaviye gidiyoruz bacaklarında his yok gibi ama azda olsa hareket ediyo benim sorum şu hangi bölümlere görünmemiz gerekli ve Ankara da önerebileceğiniz fizik tedavi için doktor var mı

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Beyin cerrahi,nefroloji,çocuk sağlığı ve fizik tedavi gibi bölümlerde takipte olmalısınız geçmiş olsun. nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Meningomyolosel hakkında bilgi sahibi değilim malesef Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Sude Ecrin'in Kalp Problemi Hakkında Bilgi none Yanıt: 232 - Gösterim: 52750 - none nurgül          Merhabalar kızımda sb yanında kalp problemi de vardı.KTü de doktorumuzun takibi altında idik.Morarması artınca bizi ist... Devamı...
none Ortez ve Protezler Hakkında Bilgi none Yanıt: 9 - Gösterim: 8962 - none Barnim Arkadaşlar hepinize merhaba.Yeni yasaya göre artık ortez ve protezlerimizi istedigimiz zaman ,kırıldıgında,ayagımızı vurdugunda ... Devamı...
none Çocuk sahibi olmak için 40 bahane none Yanıt: 7 - Gösterim: 2808 - none nilgun 1. Herkesin çocuğu var Siz hariç... Çocuk sahibi olmak için en iyi bahane kabul edin ki bu! Sokağa adım attığınız andan itibaren... Devamı...
none Hemşirelerin spina bifida hakkında bilgi düzeylerinin incelenmesi none Yanıt: 5 - Gösterim: 4531 - none bolubeyi Sibel AKDUMAN ERGÜN, Perihan İLERİ Ege Üniversitesi Ödemiş Sağlık Yüksekokulu, Hemşirelik, İZMİR, TÜRKİYE ÖZETAMAÇAraştırma; hem... Devamı...
none Genel bilgi none Yanıt: 5 - Gösterim: 3057 - none nisa nur ben kızım adına yazıyorum.kızım sb olculta lı 2.5 aylıkken ameliyat oldu şuan 15 aylık sol ayağına deforme,kısaklık ve cansızlık... Devamı...
none Meningomyolosel ve bacak ağrısı konusunda none Yanıt: 9 - Gösterim: 5689 - none melike Arkadaşlar her şey cok iyi  ama ağrılarım beni mahvediyor. Sadece ağrıydı ama 2 gündür bacağımda kasılmalar var ve acı cekiyorum... Devamı...
none YARDIM VE BILGI ISTIYORUM none Yanıt: 1 - Gösterim: 1183 - none yasemin acıkgöz BANA UZMAN ORTAPEDI DOKTORU GEREKTIRMEKTEDIR YARDIM  YANI BILGILENDIRMEK ICIN........ Devamı...
none Şant Hakkında bilgi none Yanıt: 9 - Gösterim: 1757 - none HiraNur Şant hakkında bilgi almak istiyorum. Nasıldır beyni Nasıl etkiliyor. Pilli mi ne kadar sürede değişir çocuklarda Nasıl rol izler... Devamı...
none Ameliyattan sonrası son bilgi none Yanıt: 21 - Gösterim: 2605 - none HiraNur Benim bebeğim kese ameliytından sonra BOS sıvısı geldiginden ikinci ameliyatını olmuştu. Bugun 6 oldu hamdolsun sıvısı durdu hid... Devamı...
none TAŞINDI: Şant Hakkında bilgi none Yanıt: 0 - Gösterim: 523 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11509.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com