trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hareket kaybı olur mu  (Okunma sayısı 608 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Hareket kaybı olur mu
« : 19 Aralık 2017, 08:50 »
Sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle Ürüloji veya nefroloji'den sonrasında fizik,ortopedi ve beyin cerrahi'den kontrol altına alınması lazzım dr'ların size vereceği süre içinde belirli kontroller .
Spinabifida da en çok rastlanan şey böbrek sorunu ve gergin omurilik ikisinin takibi muhakkak başlanmalı ve hareket kaybı yaşanmaması çocuğun gerilememesi için de fizik şart
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Hareket kaybı olur mu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Bensiz olur mu? none Yanıt: 17 - Gösterim: 4689 - none ramazan bensiz olurmu sizi yalnız bırakırmıyım hiç.12 aylık bir delikanlıyım.ameliyatımı 20 martta oldum.herşey düzelecek inşallah.herke... Devamı...
none Hareket Algılama ile engelliler için alternatif bilgisayar kullanım sistemi none Yanıt: 1 - Gösterim: 1643 - none Derin Sydney Macquarie Universitesi’nin Sanal ve İnteraktif  Simülasyon Bölümü‘nde (dünya üniversitelerinde böyle bölümler de var) yap... Devamı...
none Veri kaybı none Yanıt: 6 - Gösterim: 1862 - none bolubeyi Sitemizde 16.03.2013 tarihinde meydana gelen bir arıza nedeniyle saat 15:30 ile 22:30 arasına denk gelen 7 saatlik zaman dilimi ... Devamı...
none Ne Olur none Yanıt: 10 - Gösterim: 3505 - none nurgül Ne olur hor görme beni.Bende sizdenim.Yürüyemeyebilirim, görmeyebilirim,Hatta aklım yetmeyebilir ama,Bende senin gibi etten kemi... Devamı...
none Kalçadan hareket none Yanıt: 30 - Gösterim: 9423 - none bebişimiz Merhabalar. 40 günlük sbli bebeğimiz var. Bacaklarında hareket yok 1 bacağında his var sadece. Ama kalçadan hareketi var kalçada... Devamı...
none Kızımın hareket edememesi none Yanıt: 18 - Gösterim: 5007 - none ilknur Benim kızım 9 aylık oldu ve hala sağ sol yani dönme hareketleri yok. Biliyorum ayaklarında hareket ve güç olmadığı için dönemiyo... Devamı...
none Sitemizde veri kaybı none Yanıt: 9 - Gösterim: 2126 - none bolubeyi 03.01.2014 tarihinde email adresimin ve site bilgilerinin yetkisiz kişi ya da kişilerce ele geçirilmesi neticesinde sitemiz ve e... Devamı...
none Bacaklarda hareket none Yanıt: 29 - Gösterim: 4247 - none Enessena Bebeğimiz onyedi günlük oldu. Bugün kontrolümüz vardı. Ortopedi doktorumuz gelmeden alçıları sökün demişti. Sabah alçılarını sök... Devamı...
none Veri kaybı none Yanıt: 1 - Gösterim: 1050 - none bolubeyi 22.04.2014 tarihinde saat 20:00 ila 23:30 arasında sitemiz forumlarına bırakılan iletiler teknik nedenlerle silinmiştir. Bu süre... Devamı...
none Sitemizde veri kaybı meydana geldi none Yanıt: 4 - Gösterim: 1012 - none bolubeyi 07.01.2015 tarihinde site bilgilerinin yetkisiz kişi ya da kişilerce ele geçirilmesi neticesinde sitemiz heklenmiştir. S... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com