trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Mesane büyültme ameliyatı  (Okunma sayısı 704 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      73.33%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Mesane büyültme ameliyatı
« : 26 Aralık 2017, 12:10 »
Haklısın Hasan hocam büyültme ameliyatı olmadı,böbreğe kaçak olan kanala enjeksiyon yapıldı ve mesaneye botox yapıldı.Ürodinami sonucu bugün alınacak.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Mesane büyültme ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Mesane büyültme ameliyatları none Yanıt: 23 - Gösterim: 26757 - none bolubeyi Nörojenik mesane disfonksiyonu, mesaneyi çalıştıran sinirlere ait bir probleme bağlı olarak, mesanenin idrarı yeteri kadar depol... Devamı...
none Mesane büyültme ameliyatı hakkında none Yanıt: 20 - Gösterim: 17087 - none bolubeyi Ameliyatın yapılışı:Ameliyat öncesinde barsak temizliği yapılır. Bu temizlik esnasında lavmanlar ve antibiyotik kullanılacaktır.... Devamı...
none Mustafa'nın mesane büyültme ameliyatı none Yanıt: 18 - Gösterim: 7711 - none dayk41 Merhaba;Mesane büyütme ameliyatı olanlara bir sorum olacak.Siz ameliyattan önce sonda kullanıyor muydunuz? Yoksa Mustafa gibi id... Devamı...
none Mesane none Yanıt: 1 - Gösterim: 2002 - none sammet benim kızmda idrar kontrolü yoktur doktora gidiyoru 10 yıldır hergittigimizde mesane büyütme ameliyatı olması gerektigini sölüyo... Devamı...
none Mesane none Yanıt: 6 - Gösterim: 3717 - none ciğdem demirel merhaba arkadaşlar... özellikle bolubeyi size ulaşamadım bitürlü siteye yeni üye oldum. benim kızım 13 aylık ve doğuştan mesane ... Devamı...
none Mesane genişletme ameliyatı none Yanıt: 6 - Gösterim: 7233 - none tak4848 Arkadaşlar ben 19 yaşındayım. Nörojenik mesaneliyim. Aşırı aktif olduğu için  ameliyat olmam gerikiyormuş. Mesane kapasitesi 187... Devamı...
none Açık mesane ameliyatı none Yanıt: 27 - Gösterim: 11206 - none ceren beren Bu günlerde çok yoğun ve zor bir dönemden geçiyor Ceren Ece. İğnelerdi sondaydı filmdi tahlildi derken çok yorgun düştü. Yarın b... Devamı...
none mesane ameliyatı oldum. none Yanıt: 9 - Gösterim: 1962 - none meteor Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi mesane ameliyatı için araştırma yapıyodum en sonunda 17 martta marmara üniverstesinde mesane am... Devamı...
none mesane ameliyatı none Yanıt: 7 - Gösterim: 1910 - none muratx oğlum 9 yaşında hala sürekli bez kullanıyor 4. sınıfa geçti bu bezden nasıl kurtulabiliriz lütfen yardımınızı bekliyoruz Devamı...
none Tubanur'un Mesane Büyültme Ameliyatı none Yanıt: 16 - Gösterim: 2807 - none nazlı hilal Hayırlı geceler SBT...Havva arkadaşımızın kızı Tubanur'un pazartesi günü Marmara Ünv.'de mesane büyültme ameliyatı gerçekleşecek... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com