trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: masum (sbli anne adayı)  (Okunma sayısı 12851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
masum (sbli anne adayı)
« : 11 Eylül 2008, 11:46 »
merhabalar ben aranıza yeni katıldım şu an 24 haftalık hamileyim ve bebeğimin sipina bifida  olduğunu öğrendim şimdi ne yapmam gerektiğini araştırıyorum.ve hidrosefali gelişebileceğini söyledi doktorlar çok zor durumdayım

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

none
: masum (sbli anne adayı)
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2008, 12:00 »

Geçmiş olsun. Spina bifida ile beraber hidrosefali gelişmesi muhtemel bir hastalık. Devamlı kontrol altında olup, doğumu gerçekleştirmenizi öneriyorum. Doğumdan sonra tedavilerini Ankara Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde yaptırmanızı tavsiye ederim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2008, 12:15 »
tşk ederim bebeğimi dünyaya  getirmeyi düşünüyorum.ben denizli deyim gitmem biraz zor olacak ama bebeğim için en iyisi neyse onu yapmaya çalışacağım.doğumdan hemen sonra ameliyat olması gerekiyormuş.bebeğim için zor olacak ben sadece anu düşünüyorum

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

none
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2008, 14:34 »
Doğduğunda kesesi kapalı ve hidrosefali mevcut değilse ameliyatı 2 yıla kadar bekletilebilir. Kızımın ameliyatı birbuçuk yaşında yapıldı. Hacettepe Hastanesi bu konuda oldukça iyi. Bu konu altında zaman zaman haberleşelim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2008, 14:44 »
sitemize hoşgeldiniz inş. daha görüşür kızınız dünyaya geldiğinde daha bilinçli bir anne olursunuz zira hem paranızı hemde kızınızın sağlığını daha iyi korumuş olursunuz...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2008, 14:57 »
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• alinin annesi
  • Yer:

none
« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2008, 15:32 »
sitemize hoşgeldiniz...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 11 Eylül 2008, 17:03 »
öncelikle böyle bir durumda anne olmayı tercih ettiğiniz için sizi kutlarım  bizde böyle bir sürec yaşadık eşimle ikimiz  bize doktorlar hiç değilse otuzbeş haftayı  doldurmamız halinde daha iyi olacağını söylediler  otuzbeş hafta doldu ama uykularımız kaçtı allah yardımcınız olsun  önce hayırlı bir doğum olsun  bizler sizin yanınızdayız

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2008, 00:26 »
merhabalar ben aranıza yeni katıldım şu an 24 haftalık hamileyim ve bebeğimin sipina bifida  olduğunu öğrendim şimdi ne yapmam gerektiğini araştırıyorum.ve hidrosefali gelişebileceğini söyledi doktorlar çok zor durumdayım

öncelikle geçmiş olsun ve aramıza hoş geldiniz,zor bir dönem sizi bekliyo ama hepsinin üstesinden geliceğinize inanıyorum,ameliyat konusunda da endişelenmeniz gayet normal bende ilk önce böyle düşünüyodum ama çocuğum iyi olsdunda ne kadar ameliyat olursa olsun diyebiliyorum artık,o güzel masumu gördüğünüz andan itibaren dünyalar onun etrafında dönücek allah yardımcınız olsun

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2008, 17:22 »
öncelikle الله yardımcınız olsun aramıza hoşgeldiniz önceden öğrenmeniz çok iyi olmuş benim doktorum böyle bir durumum olduğunu ultrasonda gördüğü halde söylememişti bence bolubeyininde söylediği gibi iyi bir hastanede olsun ameliyatlar doktorunuz size ne önerir bilmiyorum ama lütfen normal doğum yapmayın çünkü şevval normal doğumla olduğu için kese patlamıştı doğduğu gece  sipina bifidalı çocukların sezaryenle alınmasının daha uygun olduğunu söylüyorlar doktorlar

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

masum (sbli anne adayı) Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none En Küçük En Masum Kurbandı Elif none Yanıt: 2 - Gösterim: 587 - none ORHAN AFACAN En Küçük, En Masum Kurban Elif?En küçük,en masum kurbandı Elif.Eller öpüp harçlık toplayacaktı.Diğer çocukların yaşı muhtelif.He... Devamı...
none Anne Yüreği - Nafiz Yılmaz none Yanıt: 1 - Gösterim: 218 - none Has Şair ANNE YÜREĞİDokuz ay karında Kim gezdirdi Ak sütünü esirgemeden Helaliyle kim verdi Ben uyurdum derin derin O sıcaklığımı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com