trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Doç. Dr. Y. Tarkan SOYGÜR sorularınızı yanıtlıyor.  (Okunma sayısı 24393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• bicare
  • Yer:

الله razı olsun onun gibi doktorlardan. Hep onun gibilerle karşılaşırız inşallah.
AMİNNNN

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

paylaşım için çok teşekkürler meinwelt sorunuzun cevabını sayın hocamızdan merakla bekliyorum ...kendisinede ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Verimlilik:
      0%

arkadaşımızın bizimle paylaştığı konuyu okuyunca bende umutlandım çünkü bizde tak yapıyoruz ama yinede bazen enfeksiyon oluşuyor inşallah insanlardada olumlu sonuç alınır   paylaşım için herkese çok teşekkürler

• meinwelt
  • Yer:

sagolun arkadaslar. Tip cok iyi gelisiyor. Yakinda hic bir hastalik kalmayacak tüm tedaviler mümkün olacak,
Saglikli bir hayat ve yasam icin mücadeleye devam..

Hocamizda bizi bilgilendirirse daha iyi anlayacagiz..

Simdiden hocamiza tesskkürler

• Verimlilik:
      6.67%

Merhaba hocam benimde sizlere bikaç sorum olacaktı meningomyolesel ve hidrosefalim var 7yıldırda böbreklerimde ektazi1 saptanıyor 7yıldır günde 6kez düzenli sonda kullanmama rağmen ektazim iyleşmiyor böbreklerimin iyleşmesi için başka ne yapabilirim bu konuda siz ne tavsiye edersiniz 2.sorum ise ektazi bana ileride daha büyük sorunlar açarmı böbrek yetmezliği gibi ileride diyalize girmekten korkuyorum saygılarımla

• bicare
  • Yer:

hocam ben  10  yıl önce teherd cord  ameliyatı oldum  ve o günden beri belimde şiddetli ağrılar oluyor oturup kalkarken adeta bir  belfıtığı  hastası gibi zorlanıyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz?

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

mrblar doktor bey size bir sorunum olacaktı uropan yutkunma güçlüğü yaratırmı yoksa bu başka bir hastalığın habercisimidir bu soruyu size bir arkadaşım adına soruyorum şimdiden cvbınız için teşekkürler saygılarımla ...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      73.33%

Epey bir zamandır doktorumuz siteye girip, sorularımıza cevap vermedi. Bugün kendisine mail atarak, durumu arzettim. Bir zamandır yurt dışında olduğu için ilgilenemediğini, elinden geldiği ve vaktinin elverdiği kadar yardımcı olmaya çalışacağını mailime cevaben belirtmiştir. Sorusu olan arkadaşlarımız ürolojik konulardaki sorularını bu başlık altında yazmaya devam etsinler. Müsait bir vaktinde sitemizi ziyaret ederek, sorularınızı yanıtlayacaktır.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• hazal
  • Yer:

Sayın Hocam öcelikle değerli vaktinizi bizlere ayırdığınız için teşekkür ederim.
Ben size 12 yaşında erkek çocuğunun çekilen sintigrafi sonuçlarını aktarmak istiyorum (kendisi sb li değil)
     Sağ böbrekte çift toplayıcı sistem mevcut olup proksimalde üreter izlenmektedir. Çift üreter alt lomber seviyesinde birleşip mesaneye tek üreter olarak girmektedir. Sağ böbrek alt pol kalıkslerini drene eden üreterde genişleme mevcuttur. Sol böbrek ve üreter normaldir.
     Bu sonucu göre  doğuştan olduğunu ve bir problem yaratmıyacağı söylenilmiş. Sizinde bu konuda görüşünüzü almak istiyorum. Teşekkür ederim.

• meinwelt
  • Yer:

24 Kasimda sordugum sorunun cevabini hala almis degilim.. Hocamiz cevap vermiyecekse neden böyle bir bölüm var. Lütfen burayla ilgilenmesini istiyyorum..

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none