trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ynt: Merhaba arkadaşlar... spinabida ile ilgili çok açil yardım gerek...  (Okunma sayısı 17199 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• e_cakmak
  • Yer:

uhu Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım... Benim eşim 7 aylık kızımıza hamile... Dün hastahanede dopplere girdik... Yazacak gücü şu an kendimde zor buluyorum ama ultrason görüntülerinde belinde yani omurgasında bir kese vede kafasında bir su birkmesi gördüler... Cerreh paşa hastahanesinde bir profösör doktora gönderdiler... Bu konuda bilgisi tecrübesi olan arkadaşlarımdan abilerimden bir fikir bir öneri yardım bekliyorum... Bir fazla vaktimiz olmadıgı için burdan fazla yazamayacagım... lütfen msn adresimden göürşelim...   uhu uhu uhu

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Anlattığınız durum spina bifida hastalığı ile beraber seyreden hidrosefali hastalığının varlığını işaret ediyor. Bu konuda sitemizde epey bir bilgi ve tecrübe paylaşımı var. Okuyup faydalanabilirsiniz. Uzun ve bir ömür boyu sürecek bir tedavi süreci var. Ne yazık ki bu hastalıkta tam şifa söz konusu değil. Buna kendinizi şimdiden alıştırmalısınız. Yapılan tedavilerle daha kaliteli bir yaşam sürdürülebilir. Geçmiş olsun.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

öNCELİKLE GECMİŞ OLSUN..HASAN BEYİN DEDİGİ GİBİ SİPİNA BİFİDA VE HİTROSEFALİ OLMA OLANASILIGI COK YUKSEK.SOSYAL GÜVENCENİZ VARSA VE BU HASTALIGI EN İYİ BİR ŞEKİLDE TEDAVİ ETMEK İSTİYORSANIZ MUTLAKA İSTANBUL VEYA ANKARADA İZMİR OLMALISINIZ.AYRICA İSTANBULDA ACIBADEM VEYA MARMARADA PRF.DR.MEHMET ÖZEK VAR.EKONOMİNİZ COK İYİ İSE MUTLAKA GÖRÜŞMENİZİ TAVSİYE EDERİM..ALLAH ŞİFALAR VERSİN.......CÜNKÜ ÖMÜR BOYU DEVAM EDECEK...

• Verimlilik:
      0%

Öncelikle geçmiş olsun başınıza gelen şimdilik size zorda gelse atlatılıyo birşekilde bende arkadaşımıza katılıyorum istanbuldasınız galiba bencede memet özek  çocuk beyin cerrahisinde en iyi doktorlardan birtanesi  bildiğim kadarıyla prf memet özek marmarada ameliyat yapmıyo kozyatağı acıbademde ameliyat yapıyo benim arkadaşlarımdan kızını ameliyat ettiren var  prf memet özeğe ve iyi sonuç almışlar nekadar iyi doktor olursa tabi iyi olur önceden öğrenmek sizi üssede olsun sonradan öğrenmekten iyidir en azından başınıza neler gelebileceğini öğreniyosunuz ona göre tedavinizi elinizden geldiğince yaptırabilirsiniz الله yardımcınız olsun .

• Verimlilik:
      0%

Doğru Olsam Ok Gibi
Yabana Atarlar Beni
Eğri Olsam Yay Gibi
Elde Tutarlar Beni

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

Bu akşam söz konusu hamileliğin doktor tavsiyesi ile sonlandırıldığını öğrendim. Sancı iğnesi verilerek normal doğum yaptırılmış ve bebek yaşamamış.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

bunada ne cesaretı denılır,bılınmez..ılk cocuklarıysa sayet anlamıyor olabılırler__ANNE BABA olmanın fazıletını..
hos,bız ılk oldugu halde kalbımıze hıc bı halel gelmeden devam kararı almısdık..
  ıdrak edebılmeyı nasıp etsın mevlam cumlemıze

• e_cakmak
  • Yer:

Merhaba arkadaşlar... Nasıl söylesem nerden başlasam bilmiyorum... Gittiğimiz prof doktor bebeğimizi gelişmiş bir ultrasonda uzun uzun inceledi... Benimde tahmin ettiğim gibi s.b vakası oldugunu ve omurgadaki yarası acık şekilde oldugunu ve yaranın büyük oldugunu gördü ve bizede göstererek anlattı... Bebeğimizin kafasında su birikmeside vardı inceledi ve hidrosefeli oldugunu uzun uzun anlattı... Sonundada hamileliğimiz sonladırılmasının en doğru karar olacagını aksi taktirde kızımızın çekecegi büyük çilleyi maddi manevi yıkıma uğrayacagımızı söyledi... ve nitekim öyle de yapıldı  uhu İlaçlarla suni sancı verildi ve 22 23 saat çekilen sancıların acıların ardındam doğum gerçekleşti... Kolumuz kanadımız kırıldı... Çöktük yıkıldık kendimizi kızımızın cile çekmeyecegi için avutmaya çalıştık... Şimdi daha iiyiyiz... Yarın kızımın definini yapacagım... Ve bir hayalde böylelikte tamamiyle bitmiş olacak... Onun hareketlerini histediyorduk her seferinde seviniyorduk 3 gün  önce öğrendik ve bugün herşey bitti... Geriye sadece kızımız için hazırladıgımız giysileri patikleri kaldı... uhu الله herkeze sabır versin... ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekür ediyorum... Elimden geldiğince sizlerin yanında olmaya çalışacagım...

• e_cakmak
  • Yer:

Lütfen ama uhu bunlar nasıl sözler... Sonradan öyle bir durum oluşsaydı son nefesime kadar kızım için yaşardım... koşablir, sudoku cözebilir, arkadaşlarıyla ip atlayablir, gibi bana birtek olumlu bişey söyleselerdi sahip oldugum ne varsa ceketime pantolonuma kadar verir yine kızım için yaşardım... Hergün kahrolur ama yine nerde bir umut ışıgı görsem orya koşardım... siz bebeğimin yarasını gördünzmü? açık ve kocaman... Benim ciğerim yanıyor helak siz nelerden bahsediyorsunuz... BEbeğimi benmi öldürmüşüm  uhu ben şu anda daha fazla yazamayacagım... uhu Beni şu anda en iyi aygül hanım anlar sanırım onunla telde konuştuk ne benim ne halde oldugumu o biliyor...

• e_cakmak
  • Yer:

sizin paradigmanızdan baktıgımda siz kendinize göre haklısınz... Ama benim ve bebeğimin paradigmamdan bakablirseniz beni anlayablirsiniz... Ama bir tekmede sen at bu günümde bana yaptıgınız hakaretlere karşılık vermek istemiyorum çüretkarlıgınıza veriyorum... Kimseyi kırmak rencide etmek istemiyorum... benim bebeğim şu anda bir melek ve çok mutlu...

Ben bu siteden vazgeçmek istemiyorum başımdan geçenleri tecrübemi bilmek isteyenler olacaktır... Hertürlü Yardıma ihtiyacı olan olacaktır ve ben elimden geleni yapacagım... Hasan abi ehlak bu sitede artık yerim olmadıgını söylüyor doğru buluyorsan gereğini yap...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ynt: Merhaba arkadaşlar... spinabida ile ilgili çok açil yardım gerek... Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tecrübeli Annelerden Yardım none Yanıt: 54 - Gösterim: 8013 - none Tuğbam Arkadaşlar Tuğba'yı bugün acile götürdüm. Hava verdiler antibiotik verdiler ben anlamıyorum okadar sıcak tutuyorum biyere çıkarm... Devamı...
none Hidrosefali ve Meningomylosel Hastası için Hangi Fakülte Hastanesi - Acil Yardım none Yanıt: 22 - Gösterim: 5950 - none merttamer Değerli Admin ve Dostlar,       Hidrosefali ve Meningomylosel hastası, 5. ayına girmek üzere olan bir kızım var. 2 defa Şant ve ... Devamı...
none Lütfen Yardım none Yanıt: 21 - Gösterim: 4935 - none ameyt ben meningomyolosel hastasıyım mesane büyütme ve delik açma operasyonları nasıl sonuç verir iyileşme süresi ve kesin çözüm mü bi... Devamı...
none Acil yardim none Yanıt: 14 - Gösterim: 2912 - none hilaldemir Gunaydin oncelikle ,cok gecmis olsun herkese yeni dogan kizimda spina bifida oldugu belirtildi su anda 44 gunluk kapali bir seki... Devamı...
none yardım edin ne yapmam lazım none Yanıt: 1 - Gösterim: 625 - none nurzerresi selamun aleykum.  birkaç sorum olacaktı sizlere, yardımcı olursanız seviniirim. ben spina bifida hastasıyım 2011de ameliyat oldu... Devamı...
none Acil yardimciniz ihtiyacim var... :( none Yanıt: 5 - Gösterim: 1264 - none can 7 senedir bir iliskim var birbirimizi çok seviyoruz. Kız arkadaşım hayatımızı birlestirmemizi istiyor. Aynı şekilde bende çok is... Devamı...
none Wolker yardım none Yanıt: 11 - Gösterim: 1958 - none togrul28 Merhaba spinabifida ailesi. Yıllar ne kadar da tez geçıyor. Zeynebim artık 4 yaşına girmiş durumda. Önceleri çok tedirgindik nas... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com