trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Biyoenerji yöntemi  (Okunma sayısı 9194 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: Biyoenerji yöntemi
« Yanıtla #20 : 30 Mart 2011, 22:54 »
seda abla bende bahanurun babasına katılıyorum ümidini kırmak istemem ama lütfen dikkatli ol cünkü bende vaktinde böle seylere kandım ailemle birlikte ama sonuc olumsuz hele bitanesi aynı sizin olay gbi 13yasndaydım ozaman birisinin tavsiyesiyle gttim 1saat boyu bebe yagıyla bacak kaslarımı ovdu belime biseyler yaptı ben bu cocugu 40günde yürütürüm hatta kostururum ee haftada 5gn gelceksiniz ben böle 3saat seans uygulayacgm ama bana ilk 5gn icnde 5milyar para getirceksiniz sonra notere gidicez senet imzalayacksnz 40günde bna 40milyar verceksiniz cocugugunuzu şmdiden yürümüs blin falan sonra ortopedi dr danıstı ailem böle böle bi durum var hocam neyapalım emineyi götürelimmi mantıklımı sizce diye dr ben sizi ayıplamam kesinlikle umut dünyasıdır ben doktrken ben bile yapardm szn yerinizde olsam ama bana sorarsanız eger götürmeyn bosa gtms olursunuz 45milyar dile kolay yolda mı buldunuz iade garantisi falan hikaye 40.gün kacr izini kaybettirir demisti inş bu bioenerjici umut taciri degldir iremnaz kardeşimize şifa olur Rabbim gönlüne göre versin

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: Biyoenerji yöntemi
« Yanıtla #21 : 08 Şubat 2013, 16:35 »
iremnazı dün biyoenerji uzmanı götürdük bize kesin 3 ayda yürütürüm dedi eve de ders verdi haftada 1 gün çok örneklerde gördüm felçli hastalar volter yardımı ile yürüyolar çok umutlanmakta istemiyorum ama denemek istedim enerji alabildiğim insanlara yardımcı olabiliyorum dedi 1700 kadarda fiyat söyledi eğer çoçuğunuz yürümezse paranızıda iade edicem kesinlikle dedi  ben biraz düşünelim dedim ama eşim kesinlikle başlasın umut dünyası bellimi olur dedi belki sebep olur dedi iremnazda biyoenerjiye başladı bi program verdi bu saatleri kaçırmadan yapıcaksınız dedi dak geçse bi faydası olmazmış 20 dak yüz üstü yatıyo 3 dk da beline ve bacaklarına buz komplesi yapılıyo 3 4 hafta enerji toplıcak sonrasında yavaş yavaş değişiklik gösterecek dedi.televizyonda  programıda var iyileştirdiği hastaları oraya çıkarıyo 3 ay sonra size bu programa çıkarıcam falan dedi şuan ki durumunu vidoe aldılar ilerlediği durumlardada vidoe çekeceklermiş üç ay sonrada iyileşicekmiş eğer böyle bişey yapılabiliyosa dünyada felçli hiçbir hasta kalmaz öyle değilmi diye sordum her hastaya yardımcı olamıyorum dedi .ne kadar doğru üç ay sonra görüceğiz umut dünyası önce rabbimden izin çıkıcak inş yürür koşarsın canım kızım ...
sizin adınıza çok sevindim inşallah bir faydasını görürsünüz..sonucu sabırsızlıkla bekleyeceğim rabbim gönlünüzden geçeni sunsun size....
...en iyi ilaç sevgidir....baktınız iyileşmiyor sizde dozunu arttırın....

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none