trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ürolojik Konular Sorularınız  (Okunma sayısı 5259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ürolojik Konular Sorularınız
« : 05 Eylül 2010, 19:08 »
Spina Bifida Derneği 8. Ulusal Kongresi sırasında Prof. Dr. İbrahim ULMAN üyelerimizden gelen üroloji ile sorularınızı cevaplandırabileceğini bildirdi.
Bu bölümde konu açarak sorularınızı Prof. Dr. İbrahim ULMAN'a sorabilirsiniz.
Sorular benim tarafımdan kendisine elektronik posta olarak atılacak. Cevaplandığında cevap içeriği konunuza mesaj olarak bırakılacaktır.
Ürolojik problemler bölümünde cevabı olan ya da daha önce sorulan soruları sormayınız. Cevaplandırılmayacaktır.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      2.22%

none
Ynt: Ürolojik Konular Sorularınız
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2011, 22:39 »
iyi akşamlar hocam antibiyotik kullanırken 5.günde idrar kültür testi hangi amacla yapilir antibiyotik mevcut enfeksiyonu tahlilde kapatmazmı bilgi verirseniz memnun olurum

• Korku-dolu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2011, 11:39 »
ömür boyu metoprim ford kullanmak böbreğe zarar verirmi hocam cevap verirse çok sevinirim
murat_1988

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2011, 13:37 »
 bn 19 yaşındayım nörojenik mesaneliyim aşırı aktif olduğu için  ameliyat olmam gerikiyormuşş mesane kapasitesi 187 şu an diyalize giriyorum  bn 15 sene bu hastalığı farketmedim için diyalize giriyorum sizlere sorum bu ameliyatı ege bölgesindeki hangi doktoru ve hastaneyi tavssiye edersiniz ege üniversitesinde kontrol oluyorum ege de ibrahim ulman diye bi doktor okudum forumdan mesane genişletme operasyonunda tecrübesi varmı 2,sorum daa 6 aydır enfeksiyonu atlatamıyorum sürekli e,coli  ve enterobacter aerogenes bakterisi oluyoo bunu nasıl atlatabilirim 

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%

none
« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2011, 14:02 »
bn 19 yaşındayım nörojenik mesaneliyim aşırı aktif olduğu için  ameliyat olmam gerikiyormuşş mesane kapasitesi 187 şu an diyalize giriyorum  bn 15 sene bu hastalığı farketmedim için diyalize giriyorum sizlere sorum bu ameliyatı ege bölgesindeki hangi doktoru ve hastaneyi tavssiye edersiniz ege üniversitesinde kontrol oluyorum ege de ibrahim ulman diye bi doktor okudum forumdan mesane genişletme operasyonunda tecrübesi varmı 2,sorum daa 6 aydır enfeksiyonu atlatamıyorum sürekli e,coli  ve enterobacter aerogenes bakterisi oluyoo bunu nasıl atlatabilirim 
Sorunuz Prof. Dr. İbrahim ULMAN Bey'e iletilmiştir. Sorunuzun cevabını aşağıdaki linkten takip ediniz.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2011, 18:51 »
merhaba Kızım Ecrin 11 aylık ve aylardır idrar yolu enfeksiyonu geçmiyor. En son 2 hafta önce idrar kültüründe100.000 E.coli üredi. Hastaneden bizi bu sonuca göre tedavi olarak Gentamisin 10 mg I.m ile taburcu ettiler. Yarın tedavimiz bityor. Ben Tak hakkında bilgi almak isitoyrum. Benim çocuğum meningomyelosel+hidrosefali. ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Tak a başlamak için hangi tetkiklerin yapılması gerekiyor? cevaplarınızı bekliyorum.
Ecrinim benim elleri yumuk yumuk, gözleri boncuk boncuk,
Canım kızım iyileş çabuk,
Razıyım sonunda iyi olacaksan bugünlerime,
İyileş hemen gel anneye yürüye yürüye,
Nefes aldığımız sürece Şükür Rabbime

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%

none
« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2011, 18:53 »
Spina Bifida İle Alakalı Ürolojik Konular bölümünde sorularınızın cevapları bulunmaktadır. Aşağıdaki linkte tıklayıp bölümü inceleyiniz.
http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?board=122.0

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none