trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Berk'in ninnisi

none Gönderen Konu: Heyet raporu  (Okunma sayısı 8675 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Heyet raporu
« : 29 Aralık 2010, 10:17 »
slm arkadaşlar bu arada berk in son durumunuda sizlerle paylaşayım oğlum sürekli ateşinin sebebi enfeksiyon çıktı ürodami ve radyolojide takılan sondalardan olmuştur dedi çocuk enfeksiyon bölümü doktoru o öle diyor ama bana göre sünnettte oldu olan bu arada böbrek için çekilen film sonuçları temiz çıktı ürodami sonucu iyi çıkmadı boşaltımı yapamıyor beklenen sonuçtu zaten  bu arada hastanedeyken heyet raporunu sordum 8 doktor gezeceğiz her doktora 16 tl ücret ödenecek eğer doktorlar tahlil film çektirirse bunlar ücretli olacak mış birde 1 yaş altı bebeklere heyet raporu çıkmıyormuş bakım ücreti için konuştum rapor çıkar dedi hastanedeki sekreterde beni aşalar gibi heyet raporu vermiyoruz haberiniz olsun hem bebeğin neyi var ki ifadeler anlatıyorum anlamadı bende anlatmaktan vazgeçtim ben o kadına neyi anlatım üzüldüm ya sanki ben istermiydim bebeğim böle olsun keşke iyi olaydıda bakım ücretide devletin olaydı heyet raporu ücretlimi çıkıyor birde 1 yaş altına rapor verilmiyormu bilginiz varmı yada yeni  müracat eden oldumu

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      73.33%

none
Ynt: heyet raporu
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2010, 10:39 »
Ürolojik tetkikler sonrası idrar yolu enfeksiyonu geçirmesi muhtemel bir olay. Oral yoldan antibiotik tedavi ve yeterli gelmezse hastane yatışı gerekir. Gamze'ye geçenlerde heyet raporu çıkardım. Ücret ödemedim. Ama 1 yaş altına heyet raporu yapıllıp yapılmadığını bilmiyorum. Geçenlerde bu konu hakkında bir konu açmıştım. Linkini veriyorum. incelersiniz.
http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=6819.msg39214#msg39214

ürodinami sonucuna göre de doktorunuz büyük ihtimal tak uygulaması önerecektir. Ayrıca bunun için de sondaları ücretsiz alabilmeniz amacıyla heyet raporu gerekecek.

İşlerinize zorluk çıkaranların başına ne zaman bu musibet gelirse sizi ancak o zaman anlayacaklardır.

geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Heyet raporu
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2010, 10:58 »
Heyet raporu icin herhangi bir para ödenmiyor.Ayrıca 1 yaş altı rapor verilemiyor tam olarak fonksiyonlar belirlenemediginden dolayı rapor daha sonra verilecektir.Üniversite hastanelerinden rapor almak daha kolay...Sadece teşhis konulduktan sonra diher fonksiyonlarıda hesaplanıp ondan sonra yüzdesi hesaplanarak verebilirler tabi bu takıp gerekiyor..Yada elinizde başka SBT li hasta raporu varsa ona göre isteye bilirsiniz.Ayrıca evde bakım veya maaş baglanmasıda bundan sonra Raporda ''Agır özürlüdür'' ibaresini mutlaka hatırlatın .Sosyal hizmetler raporda bunu istiyor.Hastanede bunu mutlaka soaralar ne icin papor istiyorsunuz diye siz evde bakım ve maşa icin deyin..

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2010, 10:58 »
hasan bey şimdi il sağlık müdürlüğü ile görüştüm dilim varmıyor söylemeye ama bizim çocuklar tam engelli gurubuna giriyormu ordakilerde net konuşmadı özür durumu duruma göre değişir gerçekten giriyormu özürlü gurubuna belki girmeyebilir tam engellilerde ücret ödenmiyor bujradanda yazmamın sebebi  danışıyorumki sizlere afallamayım konuştuğum kişilerle

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2010, 10:59 »
balcalıda ameliyat olduktan sonra elimizde sadece epikrepsi var ben böle yazım ama siz anlarınız

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2010, 11:03 »
heyet raporunu kurumunuz nerenin raporunu isterse ona göre alın farklılık gösterebiliyo mesela bizim kurum fakültenini raporunu kabul etmemişti devlet hastanesinden almıştık

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2010, 19:41 »
biz 3yaşında çıakrtmak için gittik beyin cerrahisi belki yürür dedi ve vermedi tekrar başhekimle görüştük ve geçiçi bir rapor vermişti.bakıcı ücreti için ise siz çalışıyorsunuz sanırım eşinizde evdede 3kişisiniz yeni kanuna göre 400tlnin altında olması lazımmış kişi başı gelirin.verirlermi bilemiyorum.ama şansınızı deneyin birşey kaybetmezssiniz.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #7 : 29 Aralık 2010, 22:05 »
nuriye hanım sgk olsun yada olmasın heyet raporu için kesinlikle hiç bir kuruş alınmaz yapılan tahlil ve tetkiklerin hepsi ücretsizdir kaldı ki zaten bu rapor çıkarken sizin çocuğunuza hiç bakmayacaklar bile genelde böledir başlarını bile kaldırmadan elinizdeki kağıda bişeyler yazar gönderirler verilen kağıtta büyük bir ihtimalle beyin cerrahi yoktur sb li hastalara has fizik tedaviye gittiğinizde sizi beyin cerrahiye sevk edecektir ve ewt bir yaşın altındaki çocuklara çıkarılamıyor ama çıkaranlar var maaş olayına gelince yüzdesi kaç olursa olsun ağır engelli EVET ibaresi bulunması gerekiyor daha sonra çatı aynı çatı altında yaşayan ların kişi başı geliri askeri ücretin 3/2 si oranını geçmemesi gerekiyor ve son olarakta sizin evinize gelecek heyetin onay raporu bu konuda engelliler bölümünde daha detaylı açıklama var yinede anlamadığınız veya sormak istediğiniz bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırız...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2010, 23:09 »
ibrahim bey şimdi kişi başına düşen gelir şu anda net olarak ne kadarı geçmemeli

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #9 : 29 Aralık 2010, 23:54 »
ibrahim bey şimdi kişi başına düşen gelir şu anda net olarak ne kadarı geçmemeli
askeri üzret ocak ayından itibaren net 565 lira tabi bu rakam bizi ilgilendiren yani katkısız eksiz

565 / 3 = 183,3333

183,3333 * 2 = 376,6666

eğer kişi başı geliri bu rakamdan düşükse evde bakım maaşı almaya hak kazanmışsınız demektir  :)))
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Heyet raporu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tak raporu none Yanıt: 15 - Gösterim: 3615 - none ilknur Hastaneden bugün taburcu olabiliriz ama belli değil günde altı kez tak yapılacak dört saat arayla. İki yıllık rapor çıkarıldı. B... Devamı...
none Bebeğime sağlık raporu alamadım ne yapmam lazım? none Yanıt: 8 - Gösterim: 1182 - none kaan Merhaba arkadaşlar biz Ankara'da yaşıyoruz ve spina bfida-hidrosefalisi olan oğlumuz için henüz 6 aylık olduğu gerekçesiyle rapo... Devamı...
none Engelli raporu alabilir miyim? none Yanıt: 2 - Gösterim: 854 - none Ayda Meningosel hastasıyım. Belimdeki kistimsi sis beş günlükken alınmış.  Altı aylıkken yine belimden ameliyat olmuşum. 10 yaşındayk... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com