trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Ömer Faruk'un Ninnisi

none Gönderen Konu: Rabbim'in izni ile Ömer artık emekliyor  (Okunma sayısı 15555 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Rabbim'in izni ile Ömer artık emekliyor
« : 10 Ağustos 2012, 16:32 »
Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz gibi bir önceki konumuzun adı Ömer'in emekleme çabası idi. Artık Ömer Rabbim'in izni ile emeklemeye başladı bir odadan diğer odaya kendi başına dolaşabiliyor  nazarx çok sevinçliyiz  appl Rabbimize sonsuz hamd-ı senalar olsun, tüm yavrularımıza şifa versin inşallah.Amin.
ömer'in emeklemesi

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      51.11%

Mahşallah çok sevindim. Yürüdüğü haberlerini de vermeniz nasip olur inş.  nazarx
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

maşallah gözünüz aydın... inşallah yürüdüğü günleride görürsünüz yakında...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Mahşallah çok sevindim. Yürüdüğü haberlerini de vermeniz nasip olur inş.  nazarx
Teşekkür ederiz hocam الله razı olsun , rabbim tüm hastalarımıza şifa versin inşallah

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

maşallah gözünüz aydın... inşallah yürüdüğü günleride görürsünüz yakında...
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim الله razı olsun , rabbim tüm hastalarımıza şifa versin inşallah

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

maşallah gözünüz aydın...darısı yürüdügü günlere insaallah

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      51.11%

Sol ayağını ortopediye bi göster babası. İçe dönük gibi biraz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

nazarx Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah bizlerde bu sevinçi yaşarken sizde yürüyor diye sevinirsiniz.
nazarx erkeğime

• Sekercik
    • Verimlilik:
      40%

Maşallah yaaa bu sabah güzel haberlerle karşılaştım SBT de aman aman ne güzel  nazarx
Gözünüz aydın olsun,yürüdüğü haberini vermek te nasip olsun inşallah.Rabbim devamlılığını kılsın nazarx
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

maşallah gözünüz aydın...darısı yürüdügü günlere insaallah
nazarx Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah bizlerde bu sevinçi yaşarken sizde yürüyor diye sevinirsiniz.
Maşallah yaaa bu sabah güzel haberlerle karşılaştım SBT de aman aman ne güzel  nazarx
Gözünüz aydın olsun,yürüdüğü haberini vermek te nasip olsun inşallah.Rabbim devamlılığını kılsın nazarx
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim الله razı olsun , rabbim tüm hastalarımıza şifa versin , böyle güzel haberlerin sayısını arttırsın inşallah

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Rabbim'in izni ile Ömer artık emekliyor Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Rabbim bütün çocuklarımıza nasip etsin.... none Yanıt: 8 - Gösterim: 1347 - none Eyup Ensar Size bu güzel haberi vermek için, Eyüp Ensar'ın ayağının iyileşmesini bekledim. Ameliyattan önce adım atıyordu ama cesareti yokt... Devamı...
none Anne karnında ameliyat artık Türkiye'de de yapılıyormuş none Yanıt: 5 - Gösterim: 3258 - none bebişimiz Türkiye’de ilk kez, anne karnında açık omurga ameliyatı olan iki bebek başarılı operasyondan bir ay sonra kalıcı hasara uğramada... Devamı...
none Artık bir pedagogumuz olacak... none Yanıt: 3 - Gösterim: 906 - none nazlı hilal Uzun süredir düşündüğümüz bir şeydi. Bu zamana kadar kendimizce hep yanında olduk kızımızın. Artık büyüyor büyüme evresinde iste... Devamı...
none Rabbim herkese şifa versın none Yanıt: 13 - Gösterim: 2052 - none Semra karahan Öncelikle herkese slmlar benimde oglum Spina bıfıdalı hamileyken ultrasonda görülmedi doğumumu Güngören kolon tıp merkezinde sez... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com