trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Zeynep YÜSRA'nın Ninnisi

none Gönderen Konu: Fizik tedavi  (Okunma sayısı 4825 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Fizik tedavi
« : 15 Aralık 2012, 01:05 »
Araştırma hastanesindeki doktorumuz Zeynep için en az 2 haftalık yatış yapılmasını istiyor. Kaslarının uyarılması için cihazla tedavi yapacaklarmış. Daha önce fizik tedavide yatan üyelerimiz varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Özel fizik tedavi ve rehabilitasyona gittik, RAM raporu verirken ince motoru da eklemiş 8 ders egitimin 4 dersini fizyoterapist 4 dersini de anaokulu öğretmeni vermesi gerekir diyorlar. Biz sadece fizik tedavi için gitmek istiyoruz. Buradaki çocuklarımız nasıl gidiyor? Cevap yazarsanız sevinirim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

none
Ynt: Fizik tedavi
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2012, 01:09 »
Bizde yatma işi yok. 2 aydır hafta içi her gün gidiyoruz. Sadece fizik alıyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2012, 01:43 »
Kızım için de yatış söz konusu olmadı.Günlük gidip-geliriz hep.Sadece fizik ted. almak istemeniz RAM'a bağlı onlar zaten ön görüşme yaparak çocuğu değerlendiriyorlar uygun olan seansların verilmesini öngörüyorlar.Eğer raporda eğitim de alması uygundur yazıyorsa dediklerini yapın.Fizik ted. kadar eğitim de önemli bizim çocuklarımız için.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2012, 01:51 »
RAM egitime gerek yok diye rapor çıkardı bütün dersleri fizyoterapistin vermesi gerekiyor.hatta Ram da özellikle uyardılar bütün derslerinizi fizyoterapist verecek başka bişeyi kabul etmeyin diye.ama özel egitim ve rehabilitasyon kabul etmiyor.fizyoterpstleri dolu galiba anaokulu ögretmenine yönlendiriyor 4 e 4 paylaştırıyor.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2012, 01:59 »
O zaman aranızda anlaşın merkezle.Bize de yapmaya çalıştılar aynısını bizimde sizin gibi sadece fizik almaya uygundur denmişti.Fazla sert olmamak şartıyla RAM'a bildireceğinizi belirtin onlar gerekeni yapar herhalde falan gibi konuşun hemen değişiklik yaparlar seanslarınızda.Hakkınızı yedirmeyin 8 seans fizikse 8 seans fizik alsın kızınız onlar işine geldiği gibi davranamazlar.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2012, 11:34 »
Araştırma hastanesindeki doktorumuz Zeynep için en az 2 haftalık yatış yapılmasını istiyor. Kaslarının uyarılması için cihazla tedavi yapacaklarmış. Daha önce fizik tedavide yatan üyelerimiz varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Özel fizik tedavi ve rehabilitasyona gittik, RAM raporu verirken ince motoru da eklemiş 8 ders egitimin 4 dersini fizyoterapist 4 dersini de anaokulu öğretmeni vermesi gerekir diyorlar. Biz sadece fizik tedavi için gitmek istiyoruz. Buradaki çocuklarımız nasıl gidiyor? Cevap yazarsanız sevinirim.

Bize de ram 4 fizik 4 bireysel yazmıştı sonra dan gidip hepsininin fizik olmasını istedik sağolsunlar yaptılar çünküü bize fizik daha çok gerekli zaten bireysel in verdiği eğitimide biz evde veriyorduk şimdide kreş te daha fazlasını alıyor.
bana görede bireysel çok gerekli değil.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2012, 11:42 »
bence de fizik dersi alın bireyselden  daha faydalı olacağı kesin , olmaz derlerse başka bir merkez bakın inşallah hayırlı sonuçlar alırısınız

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 15 Aralık 2012, 13:23 »
fizik veren merkez le alakası yok?
RAM'a  gidin ve biz çocuğumuzun  bütün derslerinin fizik olmasını istiyoruz söyleyin yaparlar.

biz dede aynı sorun çıkmıştı yaptık oldu...

• HÜMEYRA ZEYNEP KARAMAN
  • Yer:

none
« Yanıtla #8 : 15 Aralık 2012, 14:45 »
siz sadecefizik alıyoduk gittiğimiz merkezden memnun olmadığımızdan artık oraya gitmiyoruz ama sadece fizik olduğu için başka yerde ayarlayamadık

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 15 Aralık 2012, 15:09 »
siz sadecefizik alıyoduk gittiğimiz merkezden memnun olmadığımızdan artık oraya gitmiyoruz ama sadece fizik olduğu için başka yerde ayarlayamadık

iYİ ARAŞTIRIN FİZYOTERAPİST VE KURUMU TEMİZLİĞİ VS) BUNLAR ÇOK ÖNEMLİ YOKSA SONRADAN SIKINTI OLUYOR VE 1 YIL DOLMADAN BAŞKA KURUMA GİTME GİBİ BİR SECENEKTE YOK!!!!

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Fizik tedavi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina Bifida Fizik Tedavi ile ilgili Sosyal sorumluluk projesi none Yanıt: 7 - Gösterim: 2423 - none Murat GORLEN Arkadaşlar selamlarSayfanın yöneticisi Hasan bey ile çok olumlu sohbetlerimiz oldu. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim.... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 3 - Gösterim: 921 - none Fizyoterapist özge Hacettepe üniversitesi  fizik tedavi rehabilitasyon mezunuyum. Ankara çevresinde 0-4yaş  sipina bifidalı çocuklar için evde özel... Devamı...
none tedavi none Yanıt: 5 - Gösterim: 1119 - none recepemir recepemir belirli zamanlara kontrollere gidiyor ancak şunu kendime sormadan edemiyorum doktorlar şu yaşa gelince bunları yapmalı... Devamı...
none Yardim ve yöntem tedavi sekli none Yanıt: 1 - Gösterim: 49 - none Denng63 Sa benimde ikiz bebekler var bir kız bi oğlan kızım da sorun yok oğlum spina li doğdu ameliyat  ettirdik çocuk üst kısımda  prob... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com