trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Muhammed'in ninnisi

none Gönderen Konu: Soma için kermes  (Okunma sayısı 2894 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Soma için kermes
« : 28 Mayıs 2014, 21:21 »
resimSoma için kermes. Muhammed pasta satıyor keyfi çok yerinde.

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      73.33%

none
Soma için kermes
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2014, 21:26 »
Sosyal sorumluluk kişinin önce kendisi için sonra da diğer insanlar için yerine getirmesi etik olarak gerekli olan fakat yapma zorunluluğu olmayan yükümlülük olarak tanımlanabilir. Bu bağlamda Muhammed Oğlumuz önündeki bir çok fiziksel engele rağmen üzerine düşen sosyal sorumluluğu fazlasıyla yapmış durumda. kendisini ve ailesini tebrik ederim. Bu konu başlığını ana sayfaya taşımayı da uygun gördüm. Teşekkürler.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Soma için kermes
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2014, 00:02 »
Düşünceleriniz için ben teşekkür ederim @bolubeyi
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
Soma için kermes
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2014, 08:30 »
Çok güzel....demem yeterli mi ki acaba bu güzel kareye maşallah yakışıklıya tabi onu yönlendiren anneye de maşallah tebrikler @muhammed  appl nazarx
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Soma için kermes
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2014, 09:02 »
Maşallah Muhammede ve onun ince düşünceli annesine

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Soma için kermes
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2014, 15:09 »
Maşallah   nazarx  appl  appl  appl الله razı olsun

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Soma için kermes
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2014, 07:32 »
Mahşallah Muhammede nazarx  appl

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Soma için kermes Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none 'Felçliler için umut' none Yanıt: 1 - Gösterim: 1349 - none nida LONDRA - Amerikan Pittsburgh Üniversitesi Nöroloji Bölümü'nde maymunlarla yapılan deneylere göre beyne verilen bir dizi elektrot... Devamı...
none Özürlü Öğrenciler için Her Ay 403 YTL none Yanıt: 19 - Gösterim: 6479 - none nida AK PARTi iktidarında, özürlü öğrenciler için ayda 388 YTL’ye ulaşan eğitim desteği  sağlandı. Özürlü çocuklarımızın okulla buluş... Devamı...
none Mutluluk için 14 öneri none Yanıt: 4 - Gösterim: 1954 - none mervenur Sevmek ve sevilmenin yanına bir de bunların ifade edilmesi eklenmelidir. Sizde eşinizle önerilerimize kulak verebilir, mutluluk ... Devamı...
none İhtiyacı olanlar için none Yanıt: 5 - Gösterim: 4043 - none cilek spina bifida hastalığı yaşayan bir çok çocuğumuzun ve büyüklerin yürüme güçlüğü ve belki de hiç yürüyememesi gibi sorunları oluy... Devamı...
none Gülmeniz için none Yanıt: 6 - Gösterim: 2403 - none tatvan92 Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eliinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, k... Devamı...
none Çocuklarımız için masallar none Yanıt: 1 - Gösterim: 1177 - none bolubeyi Sitemize çocuklarımız için masallar bölümü eklenmiştir. Fırsat buldukça yeni masallar ekleyeceğim. Masallara sağdaki eğlence men... Devamı...
none Okulda Kermes. none Yanıt: 10 - Gösterim: 3239 - none nida Cuma ve cumartesi günü Berra'nın okulunda kermes vardı. Berra çok heyecanlıydı  anlatamam. -Anne biliyomusun benim ilk defa kerm... Devamı...
none Yakup için ne yapabiliriz none Yanıt: 39 - Gösterim: 4758 - none yaseminyakup İyi günler, Yakup 20.03.2014 tarihinde doğdu açık yarası ve hidrosefalisi vardı ve 1 hafta sonra ameliyat oldu şant takıldı yara... Devamı...
none Soma için milli yas ilan edildi none Yanıt: 10 - Gösterim: 1826 - none bolubeyi Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciası nedeniyle Başbakanlık tarafından 13 mayıs 2014 tarihinden itibaren 3 günlük mill... Devamı...
none Ayakta durma sehpası isteyenler için none Yanıt: 2 - Gösterim: 205 - none anadolu79 Oğlum için almış olduğum Ayakta durma sehpası isteyenler olursa bu mesaja cevaben mesaj gönderebilir.Çok fazla aşınmamış ve kull... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com