trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: bobath terapisi  (Okunma sayısı 432 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
bobath terapisi
« : 08 Aralık 2016, 12:35 »
merhabalar kizim iki aylik olacak bacaklar cok hareketli ayak parmaklarindada hafif hareketler var doktorumuz bovath terapisini soyledi bize anadolu yakasinda bu terapiyi uygulayan yerler varmi ve bu terapiyle ilgili kisaca bilgi yazarmisiniz

• Verimlilik:
      0%

none
bobath terapisi
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2016, 12:36 »
merhabalar kizim iki aylik olacak bacaklar cok hareketli ayak parmaklarindada hafif hareketler var doktorumuz bobath terapisini soyledi bize anadolu yakasinda bu terapiyi uygulayan yerler varmi ve bu terapiyle ilgili kisaca bilgi yazarmisiniz

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      100%

none
bobath terapisi
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2016, 09:27 »
Benim bir bilgim yok,siz bir bilgiye ulaşırsanız bizimle paylaşın lütfen geçmiş olsun. nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      100%

none
bobath terapisi
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2016, 19:09 »
Ilk defa duydum eger bilgi alir ve bir gelisme olursa burdan paylasirsaniz sevinirim
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

bobath terapisi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Oyun Terapisi none Yanıt: 1 - Gösterim: 1290 - none MuratbanK Oyun TerapisiOyun terapisi, çocuğun psikolojik sorunlarını gidermeyi, onun daha uyumlu olması için yardımcı olmayı amaçlayan, ço... Devamı...
none At terapisi none Yanıt: 6 - Gösterim: 2591 - none hazalim Bende bu gün okulda öğrendim 153 arıyorsunuz engelliler bölümünü ve çocukları At terapisi için kayıt yaptırıyorsunuz.Hazalın kay... Devamı...
none Engelliler için uzay terapisi none Yanıt: 2 - Gösterim: 2537 - none ozlem Ukraynalı engelli annesi tarafından geliştirilen ve Türkiye'de yaklaşık 2 yıldır kullanılan ''uzay terapisi'' engellilere umut o... Devamı...
none Müzik Terapisi none Yanıt: 10 - Gösterim: 3372 - none ozlem Dokuzuncu yüzyılda yaşamış olan Biim adamı Yakup El Kindi’nin komşusunun oğlu amansız bir hastalığa yakalanır; ayağa kalkacak gü... Devamı...
none Uzay terapisi none Yanıt: 1 - Gösterim: 890 - none Derin Uzay terapisi     Bedensel engelli olan ve yürümekte güçlük çeken çocuklar için geliştirilen "uzay elbisesi"nin, çocukların norm... Devamı...
none uzay terapisi none Yanıt: 1 - Gösterim: 1263 - none SEDA mrblar iremnaz zenginin annesiyim kızım spina bifida seviyesi  L4 L5 kadar uzandığını söylediler 2 aylıktan beri fizik tedavi gö... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com