trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: dusunmekten yoruldum  (Okunma sayısı 236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
dusunmekten yoruldum
« : 07 Haziran 2017, 02:44 »
Nerden baslicami bilmiyorum.  uhu bugun rdv vardi ortopedi dr ile yeniden meldanin kifozu oldugunu soyledi vede ameliyat sart dedi  yoxkuzgunum cok uzgun beni simdiden bu ameliyata psikolojikmen hazirliyolar  bende problemler baslayinca olsun dedim oda gec olur dedi ameliyat riski var simdi korse yapiliyo onuntakacaz gecici cozum uhu her alti ayda bir ameliyat olmasi lazimmis takilan cubugu uzatmalari gerekiyomus ....Ameliyattan kurtulus yok sadece korseyle biraz zaman kazanilmak isteniyor.Bu ameliyatin yasi yokmus engec iki yil dendi oda coook gec dendi 
Uzgunum  ne cok sey yazmak istiyorum ama kafami toparliyamiyorum.Hasan hocam sizin fikirlerinizi hep onemserim.Simdi biz diyozki problemler baslayinca olsun su anda bir sikintisi yok .Aklim durdu dusunuyorum ...dusunuyorum...Bosa koyuyorum dolmuyo doluya koyuyorum almiyo misali yoxk yoxk yox Siz soyleyin bir akil verin olmasin diye israrmi edelim yoksa onlarami birakalim ....bu ameliyati olan cocuklar vardir elbet onlarinda tavsiyelerini can kulagiyla dinlerim...         
                                                                            Herkese hayirli sahurlar......

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
dusunmekten yoruldum
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2017, 08:49 »
Yeni bir ameliyat yöntemi vardı. Bu ameliyat sayesinde tekrarlayan ameliyatlar gerekmiyordu. Ancak devlet bu ameliyatın masraflarını karşılamıyordu. Şimdiki durum nedir  bilmiyorum. Rahmetli Prof. Dr. Yusuf EŞAHİN bu ameliyatı yapıyordu. Onun ekibine nasıl ulaşılır bilemiyorum. İzmir'de yaşayan arkadaşların öğrenmeleri söz konusu olabilir. Bir de Ankara'da Prof. Dr. Emre ACAROĞLU tek ameliyatla bu tedaviyi yapıyor diye duyum almıştım. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bi araştırın. Eğer tekrarlayan ameliyatlar gerekiyorsa tekrar tekrar ameliyat olmaktansa paraya kıyıp yeni yöntem olan bu ameliyatla hem hastanın hem ailenin hem fiziksel hem de psikolojik olarak daha sağlıklı olabileceğini düşünüyorum. Ancak kifoz olduğunu yazmışsınız. Bu ameliyat kifoza uygulanıyor mu bilmiyorum. Skolyoza uygulanıyordu. Bi araştırın bakalım. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      100%

none
dusunmekten yoruldum
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2017, 17:58 »
Emine ablam bolubeyi'nin dedigi gibi artik bu ameliyat icin yeni yontem bulmuşlardi tekrardan ameliyat etmemek icin rayli esnek onu arastir derim ki yurd disinda daha iyi olmali bence sen dr la bir gorus bak durum nedir.psikolojik olarakta güçlü olmak zorundasin ablam spinabifida boyle malesef psikolojini bozup hem kendine hem meldaya daha buyuk sorunlar acilmis olur .duadan baska elimizden  gelen yok .Rabbim yar ve yardımcın olsun
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

dusunmekten yoruldum Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Dusunmekten yoruldum... none Yanıt: 41 - Gösterim: 3002 - none eminee Herkese iyi gunler diliyorum. Uzun suredir hic bisey yazmadim kizimla ilgili ama cok sey yasadik, cok zorlandik, her zamanki gib... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com