trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

Son İletiler

Sayfa: 12 3 ... 10
1
Muhabbet & Sorunlara çözümler / Günaydın Köşesi
« Son İleti Yazan: Hira Nur Kurt Dün, 10:16 »
HİCRİ YILBASIMIZ MÜBAREK ,GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN.
2
Hira Nur KURT / Yeme sorunu
« Son İleti Yazan: Hira Nur Kurt Dün, 10:12 »
Gastroentroloji takipliyiz bugün renkli dopler cektirdik sonucu ekimin 3 'de göstereceğiz.Hira ni kilosu şu an 8,5 aşırı kilomuz yok.Saat 2 'de yutma bozukluğunda randevumuz var hayırlısı olur İNŞALLAH.
3
Hira Nur KURT / Yeme sorunu
« Son İleti Yazan: Burak Eren Dün, 08:45 »
Benim oğlum ilk 1 yıl hazır mama tüketti rapor ile alıyorduk gastroenteroloji bölümünün takibindeydik.
Siz de aynı bölümde takipte olabilirsiniz.Bu çocuklar hareketsiz bir yaşantıdan dolayı çabuk kilo alıyorlar bu nedenle dikkatli beslenmeliler.Fazla kilo hem çocuğa hem de ailesine yük oluyor maalesef.
4
Muhabbet & Sorunlara çözümler / Günaydın Köşesi
« Son İleti Yazan: Burak Eren Dün, 08:40 »
Günaydın SBT
5
merhaba öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dilerim,kızınızda hangi belirtileri gördünüz ve nasıl bu hastalığın olduğunu öğrendiniz. hamilelikte doktor anlayamadı mı? bende gün bekliyorum ultrasona gireceğiz, kızımın belinde doğuştan beri renk değişimi ve sakral bölgede minik çöküntü vardı çok önemsemedik prematüre doğduğu için şuan 3. ayına gireceğiz, birşey var diye çok korkuyorum. nerede ameliyat oldunuz ve ücretini öğrenmek isterim sakıncası yoksa.
Spina Bifida hayat boyu devam eden tam tedavisi olmayan bir hastalık.Özel hastanelerde maddi olarak altından kalkmak çok zor.Bir üniversite hastanesinde takipte olmanızı öneririm.
6
Burak Eren / Mesane botoxu ve böbreğe enjeksiyon tedavisi
« Son İleti Yazan: Burak Eren Dün, 08:35 »
Geçmiş olsun şifasını bulursunuz İNŞALLAH

7
« Son İleti Yazan: Hira Nur Kurt 20 Eylül 2017, 22:43 »
Geçmiş olsun şifasını bulursunuz İNŞALLAH
8
Merhabalar, kızımız bugün 6 haftalık oldu. Doğumu ve tüm kontrolleri .(2 li test, afp 3 lü test ataşehir memorialda yapıldı. Ve süpriz kızımız spina bifida lipmeningomiyocel ile doğdu. Memorial beyin cerrahi Fatih han bey o kadar düzgün birşekilde anlattı ve sabırla tüm sorularımıza cevap verdiki aklımızda hiçbir soru kalmamıştı. Ta ki mehmet özek e muayene oluncaya kadar. Acil ameliyat olması gerektiğini bir ayağının küçük ve kısa kaldığını yardımcısı gülden hanımdan duyunca şok olduk ve o hızla istanbulda kaçtane beyin cerrahı çocuk cerrahi varsa götürdük. Bugün ibrahim bey e florence nightingale e götürdük. Bize sabırlı herşeyi anlattı, ameliyat için önce mesane kontrolü yapılacağını söyledi ve hemen eyleme geçti. Haftaya perşembe sonuçları çıkacak ve karar vereceğiz.
Şimdi size ve değerli görüşlerinizi sormak istiyorum.
Maddi açıdan şimdi ve sonrasında mehmet özek e ameliyat ettirme gücümüz var ( الله çok şükür) ama bize ibrahim bey çok sanimi ve içten geldiği için tüm soru ve sorunlarımıza cevap olacağını düşündüğümüz için ameliyatı florence nighingale demi yaptırsak kararsızız. Memorial ataşehirde İlhan elmacı hoca ve ekinide bu ameliyatı yapıyorlar.
Kızımızın ayaklarında his kaybı yok gayet hareketli, kapalı sbf sı ve gos var. Sizce hangi hoca ve hangi hastahane?
merhaba öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dilerim,kızınızda hangi belirtileri gördünüz ve nasıl bu hastalığın olduğunu öğrendiniz. hamilelikte doktor anlayamadı mı? bende gün bekliyorum ultrasona gireceğiz, kızımın belinde doğuştan beri renk değişimi ve sakral bölgede minik çöküntü vardı çok önemsemedik prematüre doğduğu için şuan 3. ayına gireceğiz, birşey var diye çok korkuyorum. nerede ameliyat oldunuz ve ücretini öğrenmek isterim sakıncası yoksa.
9
« Son İleti Yazan: Burak Eren 20 Eylül 2017, 16:34 »
الله razı olsun.
10
« Son İleti Yazan: bolubeyi 20 Eylül 2017, 11:32 »
Uzun ertelemeler sonunda geçen hafta çarşamba günü operasyon yapıldı doktor başarılı geçtiğini söyledi.cuma günü taburcu oldu oğlum şu an iyi okuluna başladı.Operasyon sonuçları 3 ay sonra çekilecek böbrek sintigrafisinde belli olacak hakkımızda hayırlısı bilmxxxem
Geçmiş olsun Mehmet Bey.
Sayfa: 12 3 ... 10

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com