trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Yetişkinlerde gergin omurilik ve lipom hk.  (Okunma sayısı 196 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Yetişkinlerde gergin omurilik ve lipom hk.
« : 28 Ağustos 2017, 02:13 »
Merhabalar değerli SB ailesi,

Aranızda yetişkin iken gergin omurilik ameliyatı olan arkadaşlar varsa olumlu veya olumsuz deneyimlerini aktarabilir mi? Ayrıca intradural lipomu olan varsa yine aynı şekilde tecrübelerini şayet paylaşırsa memnun olacağım.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

Tanıdığım 2 kişi var. Biri yürüyemez oldu. Diğerinde de hareket kaybı meydana geldi. Zor bir karar. iyi bir doktor bulmak lazım.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

Tanıdığım 2 kişi var. Biri yürüyemez oldu. Diğerinde de hareket kaybı meydana geldi. Zor bir karar. iyi bir doktor bulmak lazım.

Hocam teşekkürler bilgi için.

Benim de çekincelerim o yönde maalesef, operasyon sonrasında felç olma veya mevcut durumdan daha kötüye doğru bir tabloyla karşılaşmak çok olası sanırım.
Genel durumumla alakalı olarak Volkan Etuş bey ile görüşmeyi planlıyorum.Her halükarda ameliyatı son seçenek olarak değerlendiriyorum. En azından uzman bir doktorla görüşene kadar fikrim bu yönde.

Saygılarımla hocam.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yetişkinlerde gergin omurilik ve lipom hk. Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Gergin omurilik none Yanıt: 51 - Gösterim: 25319 - none bolubeyi Bebek doğunca kesenin kapatılması için sırta küçük bir ameliyat uygulanır. Bu ameliyattan sonra ameliyat yerinde tamir dokusu ol... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 16 - Gösterim: 10559 - none elifnaz Öncelikle herkese geçmiş olsun  3 aylık kızıma doktorlar gergin omurilik teşhisi koydular kuyruk sokumundaki sakral gamze sebebi... Devamı...
none Gergin omurilik ameliyatı none Yanıt: 30 - Gösterim: 9633 - none yusuf34 Mayıs ayında gergin omurilikten ameliyat oldum eğer ameliyat ile ilgili merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Devamı...
none Gergin omurilik none Yanıt: 5 - Gösterim: 1675 - none selvi&zehra Trokal vertabral lomber servıkal vertabral,Mr sonuclarımıza göre amelıyata gerek yok dıyen doktor da amelıyat  gereklı dıyen dok... Devamı...
none 2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı none Yanıt: 28 - Gösterim: 4260 - none gerginomurilik1 Merhabalar ben Emine. Öncelikle hepinize çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.12 yasinda iken gergi omurilik tanısı ... Devamı...
none kapalı spina bifida, gergin omurilik ve ayrık omurilik none Yanıt: 21 - Gösterim: 3998 - none bulentk merhaba herkeze gecmiş olsun, 40 yaşındayım; sırtımda kıllanma ile doğmuşum o zamanlar anlamamışlar (ailem doktora goturdugu hal... Devamı...
none Gergin Omurilik none Yanıt: 1 - Gösterim: 271 - none Yenibiri Arkadaşlar anketi oylar mısınız? Devamı...
none TAŞINDI: Gergin Omurilik none Yanıt: 0 - Gösterim: 87 - none bolubeyi Bu konu Anketler isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11593.0 Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 1 - Gösterim: 174 - none Gülsima-asli Merhabalar 42 günlük kızımın anal ve sakral bölgesinde ulserlesmis hemanjiomlar tesbit edildi şüphe üzerine emar çekildi  kapalı... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ve lipom none Yanıt: 7 - Gösterim: 45 - none Mirayy Iyı akşamlar ben 22 yaşındayım 8 ay önce doğum yaptım ve sonrası şiddetli ağrılar idrar kaçırma başladı ve o zaman öğrendim gerg... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com