trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

Son İletiler

Sayfa: 12 3 ... 10
1
Muhabbet & Sorunlara çözümler / Günaydın Köşesi
« Son İleti Yazan: Burak Eren Bugün, 10:15 »
Günaydın hayırlı sabahlar
2
« Son İleti Yazan: Hira Nur Kurt Bugün, 08:53 »
GÜNAYDIN.
3
o torba ameliyatını duydum fakat yaşım çok genç o ameliyatı olmaktan kaçınıyorum ACE hakkında bir bilgim yok cinsel hislerim normal hareket kabiliyetlerim normal bir insandan farksız sadece kaslarım zayıf fakat ben bez bağlamadan ilaçlarla en aza indirgeyerek yaşayan spinabfidalılar var bu konuda hangi doktora üniversteye gitmemiz gerekli cinsel ilişki esnasında çiş sorunu olmadan cinsel aktivite kontrolünü nasıl sağlarım gibi problemlerim var meni boşaltımında sorun yok fakat idrar ve dışkı yüzünden bez bağlıyorum bunu en aza indirgeyebilirmiyim herhangi bir cerrahi müdahale söz konusu olabilirmi tedavi olabilirmi bunu merak ediyorum
Yazdığınız sorunlarınızı androloji'yle ilgilenen üroloji uzmanıyla konuşmanız iyi olur.
5
o torba ameliyatını duydum fakat yaşım çok genç o ameliyatı olmaktan kaçınıyorum ACE hakkında bir bilgim yok cinsel hislerim normal hareket kabiliyetlerim normal bir insandan farksız sadece kaslarım zayıf fakat ben bez bağlamadan ilaçlarla en aza indirgeyerek yaşayan spinabfidalılar var bu konuda hangi doktora üniversteye gitmemiz gerekli cinsel ilişki esnasında çiş sorunu olmadan cinsel aktivite kontrolünü nasıl sağlarım gibi problemlerim var meni boşaltımında sorun yok fakat idrar ve dışkı yüzünden bez bağlıyorum bunu en aza indirgeyebilirmiyim herhangi bir cerrahi müdahale söz konusu olabilirmi tedavi olabilirmi bunu merak ediyorum
6
GATA'da çalışan Murat Dayanç isimli doktor 8 yıl önce mesane sinirini bacağa uç birleştirme yaparak öyle bir çözüm bulmuştu.Mesaneye karından delik açılıp oradan torbayla idrar toplanır. Torba doldukça değiştirilir.  Bağırsaklar için de ACE ameliyatı çözüm olabilir. Bu ameliyatı çok mecburi durumlar da yapılmasını öneririm.
7
benim sorum henüz ürolojik anlamda kök hücre vs bir tedavi uygulanmıyor idrar ve dışkı kontrolünde fakat etkili ilaçlarla bu sorunu en aza nasıl indirebiliriz bez bağlamadan yaşamımıza devam edebilirmiyiz acaba üroloji bölümünde bir çare bulunabilirmi
8
Teşekkür ederim gerçekten karar vermek çok zormuş الله herkesin yardımcısı olsun hakikaten öyle karmaşık bi durum ki napicagini bilmiyor insan
9
Teşekkür ederim peki lipomun orda kalması bi sıkıntı yaratır mı
Lipomun kalmasında bir sıkıntı olmaz ama sizin ağrılarınız fazlaymış.Alınırsa ağrılarınız geçermi pek sanmıyorum.Bursada genç bir bayan arkadaşımız 3 yıldır ağrılarından çekiyor.Onunki lipom değil belinde sıvı kaçağı var ama defalarca ameliyat olmaktan hareketleri kısıtlanmış.Yürüyüp araba kullanırken şimdi volkerle evde kısa mesafe adım atabiliyor.Bu işler karar vermek çok zor الله herkesin yardımcısı olsun.
10
« Son İleti Yazan: Burak Eren Dün, 10:45 »
Günaydın herkese. hii
Sayfa: 12 3 ... 10

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com