trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

Son İletiler

Sayfa: 12 3 ... 10
1
Muhabbet & Sorunlara çözümler / Kaka kacirma
« Son İleti Yazan: Yağmur3 Bugün, 11:03 »
Merhaba...siteye yeni uye oldum..herkese gecmis olsun dileklerimi iletiyorum..bir konuda bilgiye ihtiyacim var...kizim 5 yasinda....6 aylikken ameliyat oldu sinirler kanalin icine alindi...aciklik alt omurgadaydi...sonrasinda hic sorun yasamadik...simdide yurumede ve bobreklerde sorun yok...pediatrik nefrolog a goturduk..normal dedi..ama kakayi tutamiyor...norolog mr istedi yeniden...onun sonucunu bekliyoruz...deneyimi olan lar bilgi verebilir mi...nasil bi tedavi uygulaniyor...diskilamada sorun oldugunda yani...çözümü var mi...yardimci olabilirseniz cok sevinirim...tekrar tum hastalarimiza cok cok gecmis olsun...
2
Muhabbet & Sorunlara çözümler / Günaydın Köşesi
« Son İleti Yazan: Burak Eren 23 Mayıs 2017, 10:45 »
Günaydın.
3
« Son İleti Yazan: kosovalı 12 Mayıs 2017, 08:09 »
günaydın SBT
4
Geçmiş olsun,الله şifa versin.
5
« Son İleti Yazan: Burak Eren 11 Mayıs 2017, 08:19 »
Günaydın cümleten.
6
Dini Günler / Berat Kandili 2017
« Son İleti Yazan: Burak Eren 11 Mayıs 2017, 08:18 »
Tüm islam alemi için hayırlara vesile olması, kurtuluş beratını alan kullardan olmamız duasıyla Berat Kandilimiz mübarek olsun.
7
Yeni üyeler / Spina bififida
« Son İleti Yazan: umutluanne 10 Mayıs 2017, 12:23 »
S a. Tuğba hanım ben de 31 haftalık hamileyim. Bizim B ebeğimize de 4 aylıkken meningomiyolosel ve hidrosefali teşhisi konuldu. Şimdi doğumu bekliyoruz hayırlısıyla. Ben çok korkuyorum hidrosefalisi artıyo 30 ar ml. ölçtü dr en son .doktorlar hareket edemez zihinsel sorunları da olur diyorlar. Ama ben gün içinde hareketlerini hissediyorum şimdi. .. Dua ediyoruz Rabbim hepsine hayırlı şifalar versin inşallah.
8
geçmiş olsun.
9
Slm arkadaslar biz cok sukur ameliyatimizi oldk hersey yolunda ve basarili gecms baklim bundan sonrasi nasl olcak
10
« Son İleti Yazan: bolubeyi 09 Mayıs 2017, 11:06 »
gnydn hayirlisabahlar
Sayfa: 12 3 ... 10

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com