trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Muhammed'in ninnisi

none Gönderen Konu: İyiki varsınız :) (: Değerli dostlar :)  (Okunma sayısı 1574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
İyiki varsınız :) (: Değerli dostlar :)
« : 27 Kasım 2015, 00:52 »
resimMuhammed pazartesi günü ayak bileğinden ameliyat oldu florence nightingale hastahanesinde Prof.Dr Abdullah EREN  yaptı ameliyatını iyi geçti hamd olsun.ak ciğerlerde tıkanma olmuş ondan dolayı 4 saat geç çıktı paşam baya korktum ama ALLAH a hamd olsun bunuda atlattı .
@Burak Eren @nazlı hilal @Mehmet Ali  ziyaret'e geldiler   ziyadesiyle mutlu ettiler Ebru ve Sündüs ablanın yaptığı kekler de harika idi sağolsunlar zahmet etmişler :) yazacak çok  şey var aslında ama bazen söylenecek sözler eksik kalır :) ayrıca  arayan , mesaj atan merak eden    herkese ayrıca teşekkürler...

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      13.33%

Çok güzel. Geçmiş olsun. Dostluğunuz daimi olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Sağolun Hocam. Sanki ben istanbulda yaşıyorum da yanımdaki hastalar başka memleketten :)  sağolsun ziyaretçi eksik olmadı... Telefon hiç susmadı he he ziyadesiyle mutlu oldum gurur duydum :)

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Canım benim çok şükür Muhammed hayırlısıyla atlattı ya senin kadar mutluyum.Saydıklarının hiç bir önemi yok tabiki de olacak şeyler bizler aileyiz.Kaldı ki istediğimiz ve planaladığımız gibi olmadı bile biliyorsun  mxxxutlu ama olsun kısa sürelerde bile seni ve Muhammedi görmek çok güzeldi...Daha güzel günlerde ve mekanlarda görüşmemiz nasip olsun yine inşallah.Tekrar geçmiş olsun. nazarx
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Aksiliklere rağmen görüşe bildik yüz yüze geldik ya Nazlı'nın paşa'nın heyecanını azda olsa dindirmek bile güzeldi canım tekrar teşekkürler

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      28.89%

Sağolun Hocam. Sanki ben istanbulda yaşıyorum da yanımdaki hastalar başka memleketten :)  sağolsun ziyaretçi eksik olmadı... Telefon hiç susmadı he he ziyadesiyle mutlu oldum gurur duydum :)
Siz spina bifidalı aileler ve çocuklar ile ilgilendiğiniz,arayıp sorduğunuz,yardımcı olmaya çalıştığınız,birşeyler yapmaya çalıştığınız için onlarda sizi yalnız bırakmıyorlar,bundan sonrada bırakmayacağından eminim.Bizde Burağın ameliyatlarındayken çok arayıp sordular sağolsunlar.Herkes ektiğini biçiyor yani.الله kapı gözletmesin amin,
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

cok gecmis olsun.Rabbim safi ısmıyle sifa versin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Tekrar geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah  nazarx

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Sağolun teşekkürler.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Salı günü kontrol için İstanbul'a gittik çarşamba günü alçılar açıldı atele çevrildi kafo yaptırana kadar takılı kalacak genel durumu iyi dedi Prof. Dr Abdullah Eren. Tekrar iki ay sonrasına gelin görelim dedi. Bu ameliyatı da güzel şekilde atlattık :)

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

İyiki varsınız :) (: Değerli dostlar :) Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none İyiki Varsın Erol Abi (2010) none Yanıt: 7 - Gösterim: 1827 - none kosovalı sitemizin büyüğü abilerin abisi dünyalar tatlısı erol abicim iyiki varsın... Devamı...
none İyiki Doğdun Prenses (gamze - 2010) none Yanıt: 15 - Gösterim: 4276 - none kosovalı sitemizin gülü küçük prensesimiz bu gün yeni yaşına girdi Rabbim hep seninle olsun küçük prenses...doğum günün kutlu olsun... Devamı...
none İyiki doğdun hayatıma anlam veren Meleğim none Yanıt: 17 - Gösterim: 5110 - none Derin Canım kızım bitanem seni çok seviyorum iyiki doğdun iyiki varsın iyiki yüce Rabb'im seni bana bağışlamış.İlk doğduğunda sana hep... Devamı...
none İyiki Varsın NİDA... none Yanıt: 22 - Gösterim: 4117 - none nazlı hilal Canım arkadaşım,emektar anne, can arkadaş, iyi dinleyici, dert ortağı. İstediğim kadar çoğaltabilirim bunları. Yeni yaşın sana e... Devamı...
none İyiki Doğdun İyiki Varsın Paşam (2013) none Yanıt: 20 - Gösterim: 4020 - none muhammed Bugün gözlerimin daldığıYüreğimin yandığıAklımın kaldığı canımın içi  paşamın doğum günü iyi ki doğdun iyi ki varsın Muhammed.[c... Devamı...
none İyiki doğdun Selvinaz Kara none Yanıt: 3 - Gösterim: 250 - none muhammed Bugün üyelerimizden vefasız Selvinaz Kara nın doğum günü belki bu konuyu görmeyecek bile ama olsun site görevlisi olarak ben gör... Devamı...
none İyiki Varsın BOLUBEYİ none Yanıt: 2 - Gösterim: 147 - none kosovalı sitemizin kurucusu herkesin abisi çok kıymetli bolubeyi doğum günün kutlu olsun Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com