trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Burak EREN'in Ninnisi

none Gönderen Konu: 2015 Burak Eren & NazlıHilal & Muhammed Fatih buluşması  (Okunma sayısı 1671 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      51.11%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

resimPazar akşamı evimiz yine çok güzel bir buluşmaya sahne oldu. Sitemizin kurucusu Hasan bey Trabzon'dan katıldı.Yine İstanbul'dan NazlıHilal, Muhammed Fatih ve aileleri bizimle birlikte oldular. Nisanur'un rahatsızlığı sebebiyle çok istememize rağmen o ve ailesi bize katılamadılar çok üzüldük.Oğlum Burak Eren'in 7.yaş gününü beraber kutladığımız bu gece keyifli güzel sohbetlerimiz,
çocukların birbirleri ile çok iyi anlaşıp oynamaları ile çok güzel geçti. Çok sıcak bir ortam oldu biz çok sevindik ve mutlu olduk. Hediyeler için çok teşekkür ederiz zahmet etmişsiniz. Duyguları kelimelere dökmek zor tabii.الله hepinizden razı olsun. Bizi mutlu ettiğiniz gibi الله sizide mutlu etsin.Cennet sofralarının başında toplanmayı nasib etsin.Bütün çocuklarımıza şafi ismi ile şifa versin amin.
Ayağınıza sağlık yine bekleriz.Çocukların birbirlerinden ayrılmak istememeleri dokunaklı oldu biraz.İnşallah yine görüşmek nasib olur.Sizleri tanıdığımız için çok mutluyuz.
Resimlerin hepsini görmek için konudaki küçük resime tıklayınız.

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

Göstermiş olduğunuz ilgi ve misafirperverliğiniz nedeniyle çok memnun oldum. Teşekkür ederim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      4.44%

dostluklarınız daim muhabetleriniz bol olsun :) Burak Eren'de muhammed misali her yıl doğum gününü çok kez kutluyo bizde geçen yıl üç defa kutlamıştık :) nice mutlu senelere inşallah .
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

Maşallah الله muhabbetinizi arttırsın.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      51.11%

Cümleten sağolun الله razı olsun.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Evet çok güzel bir akşamdı ve harika bir buluşma oldu yine.Sağolsunlar Mehmet Abi ve Sündüs Abla bizleri çok güzel ağırladılar bir sürü de zahmet etmişler.Burak Eren'e de hayırlı bir ömür diledik hep beraber bir aradayken... nazarx
Hasan Hocamızı görmekte ayrı bir güzellik oldu tabiki sağolsun kendisi gelmekle zaten bizleri mutlu etti.Hediyelerimiz için de tekrar teşekkür ederiz özellikle çayın lezzeti bir harika hocam  mxxxutlu yemzxek
Bu güzelliklerin fırsatlarımız oldukça tekrarlanmasını nasip etsin Rabbim inşallah.Dostluklarımız daim olsun.... nazarx
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      51.11%

amin inşallah Ebru hanım bizde çok mutlu olduk çocuklar içinde çok güzeldi,yine görüşürüz inşallah.
@bolubeyi Hasan hocam bu buluşmayı ana sayfadaki üye buluşmaları konusuna eklemenizi rica ederim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

güzel bir akşamdı Mehmet çok teşekür ederiz. hasan hocamızlada tanışmış olduk inşallah hastane işlerimiz düzene girdiğinde de bize bekleriz. 

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

inş. fatih bey
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

2015 Burak Eren & NazlıHilal & Muhammed Fatih buluşması Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Burak Eren none Yanıt: 15 - Gösterim: 7860 - none Burak Eren Oğlumuz Burak Eren hakkında bilgi vermek istiyorum.Daha önce fırsatımız olmamıştı.Ben babasıyım.İsmim Mehmet Himmetoğlu.Burak Er... Devamı...
none Ecrin @ Zuhal & Nurgül & Burak Eren & bolubeyi buluşması none Yanıt: 11 - Gösterim: 10867 - none bolubeyi Ankara toplantımız sonrası Ecrin Bebeklerde misafir olduk. Bizleri misafir ettikleri için Mustafa Selçuk Bey'e ve eşi Züleyha Ha... Devamı...
none Burak Eren ve Kayra none Yanıt: 10 - Gösterim: 2987 - none Burak Eren Dün akşam Kayra'nın ailesinin daveti üzere kendilerini ziyarete gittik. Babası Hasan Bey işlerinin uzaması nedeniyle maalesef bi... Devamı...
none Muhammed ve Burak Eren none Yanıt: 19 - Gösterim: 4732 - none Burak Eren Muhammed ve ailesi kontrolleri için İstanbul'a gelmişlerdi. Dün akşam bizi ziyaret ettiler sağ olsunlar. Çok güzel bir akşamdı. ... Devamı...
none Burak Eren & Zeynep none Yanıt: 17 - Gösterim: 5194 - none Burak Eren  Zeynep ve ailesi bugün ziyaretimize geldiler. Kendileriyle Ankara bulaşmamızda tanışmıştık. Yeniden görüşmek nasib oldu. Zeynep... Devamı...
none Dr. Burak EREN none Yanıt: 19 - Gösterim: 6172 - none bolubeyi 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beyin Cerrahı Op.Dr. Burak Eren, 2003 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakült... Devamı...
none Dr. Burak EREN'den haber var none Yanıt: 21 - Gösterim: 8252 - none bolubeyi Bugün Dr. Burak EREN Bey'den sürpriz bir mail aldım ve çok mutlu oldum. Mail içeriğini izniyle sizlerle paylaşıyorum.Mai... Devamı...
none Burak Eren - Muhammed Fatih none Yanıt: 12 - Gösterim: 3012 - none Burak Eren Dün Muhammed Fatih ve ailesini ziyaret ettik, kendileriyle tanıştık. Muhammed Fatih 4 yaşında çok akıllı bir çocuk maaşallah. El... Devamı...
none Muhammed Fatih ameliyat oluyor. none Yanıt: 9 - Gösterim: 1333 - none Burak Eren Değerli dostumuz arkadaşımız Kerim Özbaş'ın oğlu Muhammed Fatih birazdan belindeki sinir yapışması nedeniyle ameliyat olacak. Ya... Devamı...
none Nazli hilal, Muhammed, Eyüp ensar buluşması :) none Yanıt: 9 - Gösterim: 1214 - none muhammed Canım arkadaşım Ebrum la buluştuk sağolsun evinde ağırladı bizi Eyüp Ensar ın annesi sevda hanımda sürpriz katılımıyla çok güzel... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com