trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Deniz'in ninnisi

none Gönderen Konu: Spina bfida hidrosafali  (Okunma sayısı 373 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spina bfida hidrosafali
« : 26 Şubat 2017, 02:58 »
Eşim beş aylık hamile ve spina bifida bundan kaynaklı hidrosafali tanısı koyuldu bize bebeğimiZi aldırmamız gerektiği soylendi fakat biz bi canlının katline taraf olmadık ve cocugumuzun doğumunu istiyoruz bu hastalıgın tedavısı var mı ?Anne karnında tesavi oluyor mus nasıl yaptırabılırız ? Bide bize spina bfidanın boyutu soylenmedı ? Kocaeli de ikamet etmekteyız universite hastanesine gıttık ve dosyamızı olusturduk burada malum siyaset adamı mılletvekılı ba degılım devlet hastanelerine ancak gucumuz yetmekte nette arastırdıgımda anne karnında tedavı olup iyilesenleri ogrendım doktor prof dr ş kerem özel ona randevu aldım ona gıdıcez Bu surecte nasıl bır yol izlemeliyım nerelere gıtmelıyım tedavı sekli bar mı yoksa dogumu bekleyıp hersey ondan sonra kendiliğinden ılerlıyor mu ? Bana yardımcı olursanız sevınırım.Allh HerkeZe şifa saglık versin

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      46.67%

none
Spina bfida hidrosafali
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2017, 07:55 »
Spina bifida ömür boyu takip ve tedavi gerektiren bir hastalık. Anne karnında da sosyal güvenlik kapsamında bir tedavisi söz konusu değil. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

none
Spina bfida hidrosafali
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2017, 09:20 »
Aramıza hoş geldiniz geçmiş olsun Arif bey.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

none
Spina bfida hidrosafali
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2017, 17:21 »
Tsk ederim mehmet abii

• Verimlilik:
      0%

none
Spina bfida hidrosafali
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2017, 17:27 »
Bolu beyi sgk kapsamında olmadan tedavı seklı var mı ?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      46.67%

none
Spina bfida hidrosafali
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2017, 19:45 »
Ülkemizde ismini vermek istemediğim bir merkezde söz konusu olabiliyor. Her hasta için geçerli değil.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spina bfida hidrosafali Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 12435 - none hazalım TedaviSpina bifidalı kişiler hasta değildirler. Ama vücudun bazı organlarında sorunları olabilir. En çok sinir sistemi (beyin ve... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 5704 - none gülüm çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim benim sorunum yiyenim ile ilgili  problemini yazayım bilgi verirseniz çok s... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 1 - Gösterim: 2191 - none burak5445 hocam ilk sorum şu olucak ben 1994 te spina bifida lı dogdum belimdeki çıkntı düzelirmi normale gelebilme ihtimali warmı. 2. sor... Devamı...
none Spina Bifida? none Yanıt: 1 - Gösterim: 4116 - none Erdinc Spina bifidaDie Spina bifida bedeutet einen fehlenden Verschluss des Wirbelbogens überunterschiedlich viele Wirbelkörper. Ursach... Devamı...
none What is spina bifida none Yanıt: 0 - Gösterim: 1953 - none Erdinc Spina bifida, a disease that is observed in newborns, which is in a developmental disorder of the spinal cord. Occurs during the... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 2058 - none meyrn Bebeğimin belinde böbrek seviyesinden başlayan sakral bölgeye kadar meningomiyosel, hiper ventürükomegali ve hidrosefali var. Eş... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 22 - Gösterim: 7684 - none emrsrfgl Herkese merhabalar ve acil şifalar. Ben Emre Şerefoğlu eşim altı aylık hamile ve biz bu ayki kontrolleri sonucu bebeğimizde spin... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 4917 - none sibelsuslu Ben 23 yaşında bir bayanım. Spina bifidalıyım ve normalde bel kısmında bi açıklık olması gerekirken bende yok sadece bir şişlik ... Devamı...
none Spina bfida none Yanıt: 2 - Gösterim: 414 - none Mss.wxyz Hidrosefali meningomyelosel ve epilepsi bir arada olan hasta var mı? Varsa tedaviye yönelik tavsiyeleri nelerdir?Cevap yazar mis... Devamı...
none Spina Bfida (meningosel) Gergin Omurilik none Yanıt: 7 - Gösterim: 1188 - none mrvylcn Merhaba herkese. ben 24 yaşında üniversite öğrencisiyim.Herkes gibi hayatan bir çok beklentim var fakat son zamanlarda gerçekten... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com