trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina bifida  (Okunma sayısı 613 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spina bifida
« : 28 Mart 2017, 03:14 »
Merhabalar ,
Ben 21 yaşındayım ve spina bifida hastalığını taşıyorum belimde kuyruk sokumunda bir leke var şeffaf bir dokuda  ve etrafında olabildiğince kıllanma oluyor. Hiç bir operasyon ameliyat geçirmedim. Çok doktora gittim . Kimisi ameliyat olmamı söylüyor kimisi ise bir sürü test istiyor onun sonucunda Ameliyat olman gerekiyor veya gerekmiyor bunu söyleyeceğim diyor . Bana yarattığı herhangi bir sorun yok diyorum çünkü ben bu hastalığı yeni öğrendim doktorların söylediği şeyleri ise takip etmeye yeni başladım . Fakat ameliyat olmak ve olmamak ikisinden de korkuyorum . Biraz yardımcı olabilir misiniz ?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      57.78%

none
Spina bifida
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2017, 10:32 »
Tetkikleri yaptırın. Bunun yanında ürolojik muayneden geçin. ürolojide ileri seviye tetkikler yapılsın. Ona göre karar verilir. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Spina bifida
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2017, 15:04 »
Teşekkür ederim zaten ürodinami istediler ama bu test devlet hastahanelerinde yok özellerde mevcut. Orada ise çok pahalı bende maddi sıkışklıklardan dolayı yaptıramadım . Yaptırdığım zaman ise tekrar yazacağımm.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      100%

none
Spina bifida
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2017, 16:08 »
Geçmiş olsun,ürodinami biz cerrahpaşa da çektiriyoruz.Devlet hastanelerinde yok yazmışsınız yeterince araştırdınız mı?
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Spina bifida
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2017, 17:56 »
Benden isteyen hastahane zaten cerrahpaşa 😕 Beyin cerrahi sevki ile gittim fakat hastahanemiz bu cihaz için  ihalemiz devam ediyor bunun için çekim yapmıyoruz dediler 😐 özel hastahanelere yönlendirdiler.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Spina bifida
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2017, 17:58 »
Benden isteyen hastahane zaten cerrahpaşa 😕 Beyin cerrahi sevki ile gittim  fakat hastahanemiz cihaz ile ilgili ihaledeyiz bu yüzden çekim yapmıyoruz dediler ve özel hastahaneye yönlendirdiler.😐

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      57.78%

none
Spina bifida
« Yanıtla #6 : 28 Mart 2017, 21:19 »
Başka bir üniversite hastanesinde deneyiniz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Spina bifida
« Yanıtla #7 : 28 Mart 2017, 22:43 »
Tamam peki teşekkür ederim

• Verimlilik:
      11.11%

none
Spina bifida
« Yanıtla #8 : 29 Mart 2017, 00:45 »
Haseki eğitim ve araştırma hastaneside yapıyo pendikte Marmara eğitim araştırma var yapıyor

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spina bifida Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 13632 - none hazalım TedaviSpina bifidalı kişiler hasta değildirler. Ama vücudun bazı organlarında sorunları olabilir. En çok sinir sistemi (beyin ve... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 5829 - none gülüm çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim benim sorunum yiyenim ile ilgili  problemini yazayım bilgi verirseniz çok s... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 1 - Gösterim: 2214 - none burak5445 hocam ilk sorum şu olucak ben 1994 te spina bifida lı dogdum belimdeki çıkntı düzelirmi normale gelebilme ihtimali warmı. 2. sor... Devamı...
none Spina Bifida? none Yanıt: 1 - Gösterim: 4152 - none Erdinc Spina bifidaDie Spina bifida bedeutet einen fehlenden Verschluss des Wirbelbogens überunterschiedlich viele Wirbelkörper. Ursach... Devamı...
none What is spina bifida none Yanıt: 0 - Gösterim: 1967 - none Erdinc Spina bifida, a disease that is observed in newborns, which is in a developmental disorder of the spinal cord. Occurs during the... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 2099 - none meyrn Bebeğimin belinde böbrek seviyesinden başlayan sakral bölgeye kadar meningomiyosel, hiper ventürükomegali ve hidrosefali var. Eş... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 22 - Gösterim: 7918 - none emrsrfgl Herkese merhabalar ve acil şifalar. Ben Emre Şerefoğlu eşim altı aylık hamile ve biz bu ayki kontrolleri sonucu bebeğimizde spin... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 5046 - none sibelsuslu Ben 23 yaşında bir bayanım. Spina bifidalıyım ve normalde bel kısmında bi açıklık olması gerekirken bende yok sadece bir şişlik ... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 17 - Gösterim: 4597 - none meyrn Bizim bebek ayın 26 sında doğdu. Meningomiyoseli onarıldı. Fakat hidrosefali için şant takılacağı zaman ateşi çıkmaya başladı. B... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 11 - Gösterim: 4249 - none AYŞEBETUL Esselamün aleyküm. Öncelikle herkse geçmiş olsun. Mevlam imtihanımızı kolay edip kazananlardan eylsein, kimseyi kaldıramayacağı ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com