trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Melda'nın ninnisi

none Gönderen Konu: KAC YIL GECMIS ARADAN.........  (Okunma sayısı 305 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
KAC YIL GECMIS ARADAN.........
« : 01 Nisan 2017, 07:45 »
Vay beeeee zaman ne cabuk gecmis.Suan kendi sayfama bi goz attimda ozamanlar neler dusunmusum neler...Turkiyedeki drlardan nekadar cok beklentiye girmisim ,kendime sastim kaldim.anliyorumki gecen zaman icinde ben duygu ve dusuncelerim coook degismis.
Elbette Turkiyeye gittim ama aldigim butun rdv iptal ettim  cunku cook uzun bir zaman orada kalmam gerekiuomus ve bide butun harcamalar cepten gidecekti onuda gectik yapilan tahliller vs ayni gun alamam mumkun degildi vs;;vss...Ve biz hicbisey yapamiyacagimizi anladik;))simdi oyle dusunmuyorum kizimin butun tedavileri burada yapiliyo zaten ,neyse fazla uzamasin meldacik suan anaokuluna gidiyor okula yardimci geliyor tekerlekli sandalye kullaniyorekmek yemeyi ve cignemesini ogrendi,ucuncu botoxunuoldu,ocakta acil karin agrisiyla gitmistik bir bucuk ayhastanede yatti santi degistirildi,suan sukur iyi....
Nisan ayi sonunda korse koltugu degisecek ayrica baska bir korse yapilacak yumusak  biseymis oda.Cok kisaca boyle kizimin durumu,yasanilanlar insani necok degistiriyomus ve ben ne cok degismisim hala saskinligimi ustumden atamadim;((tabi hala sondaya devam ediyoz gece sondasinida kullaniyoz ;urolog ilerde karninin ordan delik acacaklar ve kendisi sondasini yalniz yapabilecek ,dr dediki herzaman sen yaninda olmayabilirsin gezmeye gider liseye gider kendisi temiz olur dedi yan tarafinda torba tasimayacak dedi .Tabi bu konu benim kafamda takinti bir soruydu fakat cvp buldum simdi biraz daha rahatim tabi hernekar kabullenemesemde bunun yapilacagini kafama yerlesturdim daha dogrusu drlar yerlestirdi....istesemde istemesemde
Baska dusunuyorum bu gecen birkacyil icinde neler oldu diye  mxxxutluHaa bide sirtinin ameliyati var en son prof gordu ameliyat olmasi lazim dedi kifozdan dolayi...ama riskleri varmis tabi tam neer ben bilmiyorum diger drlarla gorusecek haziranda bana aciklama yapacak prof..diger dr dusuncelerini de iletecek yani ortak kararlari ne onu da soyleyecek, biz buyil ameliyat yaptirma taraftari degiliz belki seneye....Aklima gelmisken okulda toplanti oldu ikokula baslayinca sondasini okula hemsire gelsin yaptirsin dediler bende itiraz ettim kabul etmedim ben yaptirayim dedim onlarda sen yorulursun dediler ama ben inadimda israrciyim mxxxutlu onlarda kabul etmemekte inat ediyolar bakalim hastaneyle rdv var dr soylicem gerci oda okula hemsire gelsin diyor ama bakalim seneye belli olur....Bizdeki degisiklikler boyle,zaman daha neleri degistirir bilemem ama ben kendimin cooook degistigini biliyorum....saatler05.45gosterirken butn kader arkadaslarima hayirli gunler ve iyi haftasonlari dilerim....
          kahvesiz olmaz .....bende sabah kahvemi iceyim mxxxutlu mxxxutlu

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      100%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
KAC YIL GECMIS ARADAN.........
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2017, 10:50 »
Oradaki şartlar buradan daha iyi olduğu anlaşılıyor.karnından delik açma ameliyatını zuhal kurt arkadaşımız oldu ve memnun.kendisinden bilgi alabilirsiniz.Gelişmeler gönlünüzce olsun geçmiş olsun. nazarx nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

KAC YIL GECMIS ARADAN......... Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Dört Yıl Aradan Sonra Enfeksiyon none Yanıt: 18 - Gösterim: 4478 - none kosovalı Arkadaşlar dört yıl aradan sonra Ali'de ilk kez enfeksiyon çıktı doktorumuz suprax verdi umarım temizlenir dualarınızı eksik etm... Devamı...
none Uzun bir aradan sonra none Yanıt: 7 - Gösterim: 2436 - none OKYANUS Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır siteye giremedim, girsem de uzun kalamadım.  Ece’den haber vermek istedim. 2 yaşını doldurdu a... Devamı...
none 10 yıl aradan sonra merhaba üniversite.. none Yanıt: 49 - Gösterim: 11713 - none tamara nas Herkese hayırlı geceler arkadaşlar.Bu gece kızımla alakalı bir haber yerine kendimle ilgili bir haberi paylaşmak istiyorum sizle... Devamı...
none Uzun bir aradan sonra merhaba none Yanıt: 13 - Gösterim: 3203 - none selvi&zehra Selamlar canım ailem söze nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Umarım hepiniz iyisinizdir. Mert yürümeye başlamış gözü aydın olsun a... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com