trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Doktor bilgisi  (Okunma sayısı 200 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      15.56%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Doktor bilgisi
« : 27 Nisan 2017, 10:35 »
Arkadaslar tuncer turhan doktor hakkinda bilgisi olan var mi nasl bir doktor acaba

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Doktor bilgisi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Temel ve doktor none Yanıt: 2 - Gösterim: 1381 - none dregoth Temelin bir gün kalbi çok hızlı atmaya başlamış ve geçmeyince doktora gitmeye karar vermiş,"Doktor bey kalbim çok hızlı atıyo de... Devamı...
none Doktor arayışı none Yanıt: 3 - Gösterim: 1065 - none teyze Merhabalar, bebeğimiz 6 ayını doldurdu herşey yolunda şimdilik ama fizik tedavi için dr arıyoruz önerilerinizi bekiyorum. Önceli... Devamı...
none Aydın'da medikal firma bilgisi olan var mı ? none Yanıt: 0 - Gösterim: 519 - none Müge Ben İzmir'den bir firmadan temin ediyorum sondalarımı fakat kendi bulunduğum yer Aydın'a bağlı olduğu için son zamanlarda ufakta... Devamı...
none Doktor tavsiyesi none Yanıt: 4 - Gösterim: 1822 - none meteor İstanbulda tuvaletin giderilmesi hakkında  yardımcı olucak en iyi üroloji doktorları hangileri acaba  önerilerinizi bekliyorum Devamı...
none Eyyub'un Doktor Kontrolleri none Yanıt: 34 - Gösterim: 6905 - none Eyyub Perşembe günü Eyyub'ü nefroloji bölümüne kontrol için götürmüştüm. İdrar tahlilini verdik ultrasyonu genelde ertesi güne çekiyor... Devamı...
none İstanbul da doktor tavsiyesi none Yanıt: 45 - Gösterim: 8246 - none Enessena İstanbulda önerebileceğiniz hastane ve doktor ismine ihtiyacım var Devamı...
none Hastane ve Doktor tavsiyesi... none Yanıt: 9 - Gösterim: 1309 - none merttamer Değerli dostlar. Başak Erva 18 aylık oldu. Meningomylosel ve Hidrosefali'li hasta. Şant takılı. Günde 6 defa TAK uyguluyor; koru... Devamı...
none Doktor none Yanıt: 1 - Gösterim: 589 - none atmaca Doç.Dr Mehmet FIRAT YAĞMURLU hocamıza muayene olan ameliyat olan ya da hocamızın kontrolünde olan arkadaşlardan nasıl bir doktor... Devamı...
none Hangi doktor none Yanıt: 8 - Gösterim: 620 - none Zeynep sâre Merhaba arkadaşlar bebeğim 1 haftalik olunca kuyruk sokumunda şişlik olustu doktora götürdüğüm de Spina bifida dediler bobrekler... Devamı...
none TAŞINDI: Doktor bilgisi none Yanıt: 0 - Gösterim: 76 - none bolubeyi Bu konu Doktor tanıtımları isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11603.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com