trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina bififida  (Okunma sayısı 235 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spina bififida
« : 08 Mayıs 2017, 15:39 »
Merhaba ben 7aylik hamileyim benim bebegime iki aylikken spinabifida hidrosefali meningosel meningolosel denildi heyet karari alinacak denildi.ve beyninde gelisme yokmus.hala ayni devam ediyor ama hareketleri cok guzel oynuyor karnimda acaba ben kacinci haftada sezeryan olurum benim gibi olup smrliyT olan varmi cocugu benimki dogduktan sonra placakmis ameliyat olur diyor doktorlar biriniz cevaplarsa sevinirim ne olur .

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      100%

none
Spina bififida
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2017, 09:47 »
Aramıza hoş geldiniz,geçmiş olsun.Benim oğlum 8 aylık iken sezaryenle doğmuştu.Doktorlar genelde en kötü tahminlerini söylerler.Genelde çoğu doğru çıkmaz.Ayak hareketlerinin olması çok sevindirici.bu yürüyebileceğinin kuvvetli bir işareti.Sabırlı olmanızı ve bir üniversite hastanesinde takipte olmanızı tavsiye ederim,geçmiş olsun. nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

none
Spina bififida
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2017, 13:23 »
S a. Tuğba hanım ben de 31 haftalık hamileyim. Bizim B ebeğimize de 4 aylıkken meningomiyolosel ve hidrosefali teşhisi konuldu. Şimdi doğumu bekliyoruz hayırlısıyla. Ben çok korkuyorum hidrosefalisi artıyo 30 ar ml. ölçtü dr en son .doktorlar hareket edemez zihinsel sorunları da olur diyorlar. Ama ben gün içinde hareketlerini hissediyorum şimdi. .. Dua ediyoruz Rabbim hepsine hayırlı şifalar versin inşallah.

• Verimlilik:
      0%

none
Spina bififida
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2017, 10:32 »
Herkese hayırlı günler öncelikle geçmiş olsun. Sizin önce allaha sığınıp dua etmeniz sonra doktorlar geliyor. Bende 4.5 aylıkken ögrendim kızımın meningosel olduğunu doktorlar hep kötüyü söylüyorlar emin olabilirsiniz. Zihinsel olur engelli olur vs vs. Ben aldırış etmedim ve büyük sabırla duayla doğumu bekledim ve 38+2 de sezeryan ile Doğum gerçekleşti 1 haftasına ameliyat oldu kese kapatıldı. Ve Doğumun üzerinden 10 ay geçti. Şuan kızım 10 aylık ve sağlık sorunu görünmüyor. Ama her hareketini her bir şeyini çok dikkat ediyorum en ufak birşeyde kafama takıp doktora götürüyorum. Şuanlık bir problem gözükmüyor. İnşallah sizde de bir sorun olmaz ve kucağınıza alırsınız rabbim sizinle olsun. Bol bol dua edin. Geçmiş olsun

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spina bififida Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Selamlar spina none Yanıt: 11 - Gösterim: 1695 - none ysr Merhaba foruma üye oldum kısaca tanıtıyım ismim yaşar istanbul buraya ben sağlık konusunda bir yazıya rastlayarak üye oldum. Spi... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 12 - Gösterim: 2221 - none Kısmet Bölükbaş Merhaba spina Bifidalı 3 aylık oğlum var shunt yok şuanda Mart'ta MR sonucu takılır takılmayacagı gündeme gelicek yalnız yurtdış... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 14 - Gösterim: 8300 - none merve 24 haftalık hamileyim bebegime spina bifida teşhisi kondu. Teşhiste sakral 2-3  ve kafası içinde limon muz  kafa yazıyordu ilk b... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 9 - Gösterim: 1344 - none taliye arslan mrh. arkadaşlar benim şuan 6 bucuk aylık oğlum var. Bebek doğduktan sonra spina bifida olduğunu öğrendik. Doktorlar İstanbul'a 3... Devamı...
none Spina bifida - atv none Yanıt: 5 - Gösterim: 1426 - none bolubeyi Spina Bifida diğer adıyla çocuklarda açık ya da ayrık omurga hastalığı Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Ana Bili... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 1263 - none gülayşe Herkese merhabalar kendisi spina bifidalı olan kimler var? Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 648 - none Aysegül Merhaba ben 20 haftalık hamileyim 16 haftalık ken bebeğim de Spina bifida Hidro sefali limon muz bulgusu var dediler göbek kordo... Devamı...
none Spina bfida none Yanıt: 2 - Gösterim: 452 - none Mss.wxyz Hidrosefali meningomyelosel ve epilepsi bir arada olan hasta var mı? Varsa tedaviye yönelik tavsiyeleri nelerdir?Cevap yazar mis... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 8 - Gösterim: 714 - none Omer Hayirli geceler araniza yeni katildim benim oglum spinali dogdugu gun ameliyat oldu belinde kesesi vardi his ve hareket var çok ... Devamı...
none TAŞINDI: Spina bififida none Yanıt: 0 - Gösterim: 86 - none bolubeyi Bu konu Yeni üyeler isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11605.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com