trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Gergin Omurilik ameliyat sonrası ağrılar  (Okunma sayısı 18060 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Çok tecrübeli bir doktora gidip durumunun yeniden değerlendirilmesini öneriyorum.
Riskli bir ameliyat ameliyat. Ameliyat sonrası durumu kötüye çok hasta var.
İstatistiklere göre bu ameliyatı olan her üç hastadan biri şifa buluyor.
Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
ameliyat sonrası
« Yanıtla #11 : 14 Ağustos 2016, 14:21 »
Kızım dogumundan 5gün sonra ameliyat oldu ve 1 hafta içinde belinden sıvı akıntısı geldi pansuman yapıldı ve son olarak tekrar dikiş atıldı. Sizce bu sıvı nedir riski varmı ? Normalmi yada nasıl önleyebiliriz dikişin iyileşip sıvının akmanasını bilginiz varmı ?

• seciniz
    • Verimlilik:
      100%

Kızım dogumundan 5gün sonra ameliyat oldu ve 1 hafta içinde belinden sıvı akıntısı geldi pansuman yapıldı ve son olarak tekrar dikiş atıldı. Sizce bu sıvı nedir riski varmı ? Normalmi yada nasıl önleyebiliriz dikişin iyileşip sıvının akmanasını bilginiz varmı ?
@HiraNur  doktor ne diyor duruma?
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

@HiraNur  doktor ne diyor duruma?
Sıvıyı durduramadılar fakat azaldı az gelmeye başladı 2 gün gelmiyor 3gün geliyor sıvı yarında gelirse dikiş için tekrar ameliyat olacak dedi dikişlerini yenilicez diyor doktor

• seciniz
    • Verimlilik:
      100%

Sıvıyı durduramadılar fakat azaldı az gelmeye başladı 2 gün gelmiyor 3gün geliyor sıvı yarında gelirse dikiş için tekrar ameliyat olacak dedi dikişlerini yenilicez diyor doktor
@HiraNur anlatamadı dr sebebini şu ihtimalle olur bundan sebeb olmuştur vs
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Gergin Omurilik ameliyat sonrası ağrılar Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nazlı Hilal Gergin Omurilik Sendromu none Yanıt: 42 - Gösterim: 5967 - none nazlı hilal Bugün yıllık Memet Özek'e kontrolümüz vardı. Sonuçlar pek iç açıcı değil. Omurilikte yapışma olduğunu söylemiş, ameliyat olması ... Devamı...
none Gergin omurilik none Yanıt: 5 - Gösterim: 1671 - none selvi&zehra Trokal vertabral lomber servıkal vertabral,Mr sonuclarımıza göre amelıyata gerek yok dıyen doktor da amelıyat  gereklı dıyen dok... Devamı...
none Ameliyat sonrası kontrolümüz none Yanıt: 8 - Gösterim: 1173 - none nazlı hilal Pazartesi günü Memet Özek'e kontrole gittik. Şantta ve bel kısmında şimdilik bir problem yokmuş çok şükür. Genel klinik halini i... Devamı...
none Gergin Omurilik Doktor Tavsiyesi none Yanıt: 6 - Gösterim: 1503 - none kunal87 Merhabalar28 yaşındayım. Emar ve emg sonucu kararı ile gergin omurilik hastalığına yakalandığım ortaya çıkmıştır.Test sonuçların... Devamı...
none 2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı none Yanıt: 28 - Gösterim: 4259 - none gerginomurilik1 Merhabalar ben Emine. Öncelikle hepinize çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.12 yasinda iken gergi omurilik tanısı ... Devamı...
none kapalı spina bifida, gergin omurilik ve ayrık omurilik none Yanıt: 21 - Gösterim: 3990 - none bulentk merhaba herkeze gecmiş olsun, 40 yaşındayım; sırtımda kıllanma ile doğmuşum o zamanlar anlamamışlar (ailem doktora goturdugu hal... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 9 - Gösterim: 3215 - none küçük_meleğimiz_Ece Merhabalar. Aydın/Didim'den herkese selamlar. 7 yaşında İkokul 2. sınıf öğrencisi kızımız var ve gergin omurilik sendromlu. Aslı... Devamı...
none GİZLI SPINA GERGIN OMURILIK none Yanıt: 3 - Gösterim: 1347 - none semihcobanoglu Oncelikle herkese acil.sifalar 25 yaşındayım spona bfida olduğumu yogun bor antrenman programi sonrasi asiri agri ve sancilar so... Devamı...
none Tethered Cord(Gergin Omurilik) Ameliyatı oldum none Yanıt: 4 - Gösterim: 1172 - none kunal87 Merhaba arkadaşlarDoğuştan spina bifidalıyım, 28 yaşında hayata tüm hızıyla bağlıyken gergin omurilik olduğumu öğrendim.1 senedi... Devamı...
none Ameliyat sonrası none Yanıt: 22 - Gösterim: 1974 - none HiraNur Kızım dogumundan 5gün sonra ameliyat oldu ve 1 hafta içinde belinden sıvı akıntısı geldi pansuman yapıldı ve son olarak tekrar d... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com