trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Prof. Dr. Saffet Mutluer tv programı  (Okunma sayısı 1773 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      44.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Prof. Dr. Saffet Mutluer tv programı
« : 09 Temmuz 2014, 03:51 »
videoProf. Dr. Saffet Mutluer Egeden Sağlık Programında spina bifida hakkında bilgiler veriyor.

Ege'den Sağlık Programı 55.Bölüm (Ege Üniversitesi TV)

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2014, 08:55 »
paylaşım için teşekkürler

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2014, 22:12 »
Paylaşım için teşekkürler

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

paylaşım için teşekkürler
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Prof. Dr. Saffet Mutluer tv programı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tv programı.. none Yanıt: 1 - Gösterim: 1174 - none nida aylin üyemiz bildirdi duyuru bugün saat18:30 trt 2 sb ile ilgili haber yayınlanacaktır herkes seyretsin ... Devamı...
none Prof. Nejat AKALIN none Yanıt: 7 - Gösterim: 16031 - none Muhammed Mustafa Arkadaslar ben 3 gundur Nejat beye ulasamiyorum sizin bildiginiz tel numarasi varmi bendeki 0.312 311 58 59 Devamı...
none Prof. Dr. Muharrem YAZICI İletişim Bilgileri none Yanıt: 25 - Gösterim: 24508 - none ömer faruk Arkadaşlar Ömer'i Ankara'ya Ortopedist Dr. Muharrem YAZICI'ya götürmek istiyorum. Fakat iletişim bilgileri yok bilen arkadaşlard... Devamı...
none Prof. Dr. M. Cemalettin AKSOY none Yanıt: 5 - Gösterim: 9516 - none bolubeyi Prof. Dr. M. Cemalettin AKSOY 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1995 yılında Hacettepe Üniversi... Devamı...
none Spina Bifida Eğitim Programı none Yanıt: 8 - Gösterim: 3093 - none bolubeyi İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Resa AYDIN'ı... Devamı...
none Spina Bifida TV Programı none Yanıt: 7 - Gösterim: 2840 - none bolubeyi Doç. Dr. Ayşegül Bursalı ve Spina Bifida Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Mustafa Koçoğlu'nun konuşmacı olarak katıldığı TV progr... Devamı...
none Kanal D Doktorum Programı none Yanıt: 5 - Gösterim: 1919 - none orhan_orh Merhaba. Şu an Kanal D'de Doktorum programında spina bifidalı bir hasta konuk. Canlı olarak izlemek isteyenler;http://ca... Devamı...
none Prof. Dr. Mehmet ÖZEK none Yanıt: 25 - Gösterim: 11214 - none MURAT DOĞAN prof. dr. memet özek hocamıza eren ege doğanı götürmeyi düşünüyoruz. memet bey ameliyatları acıbademde mi yapıyor ameliyat olan ... Devamı...
none EREN EGE DOĞAN (Prof. Dr. Mehmet ÖZEK - Prof. Dr. Nejat AKALAN) none Yanıt: 1 - Gösterim: 3728 - none MURAT DOĞAN Merhaba arkadaşlar Eren Ege DOĞAN nın tedavisini şimdiye kadar prof.dr. necat akalan hocamız takibini yaptı. Çocuğumuzda  hidros... Devamı...
none Prof. Dr. Bora GÖKSAN hakkında none Yanıt: 4 - Gösterim: 2665 - none bebişimiz Prof. Dr. Bora GÖKSAN hakkında Bilgi sahibi olan var mı? Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com