trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Muhammed'in ninnisi

none Gönderen Konu: Büyük buluşma Nazlı Hilal'in evinde.  (Okunma sayısı 2630 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      26.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Büyük buluşma Nazlı Hilal'in evinde.
« : 31 Ocak 2015, 00:01 »
Bugün Burak Eren in annesi Sündüs abla, Tuba nur 'un annesi Havva, ve ben Nazlı Hilal' in evine Misafir olduk muhteşem saat ler gecirdik tadına doyum olmaz bir Sofra ve tabiki Sofra başında dedikodu hehe hehe şaka şaka dedikodu yu balkon da kahve keyfinin yanında yaptık Ebru ile ilk defa yüz yüze görüşsekte telefon da Sosyal alemde geceli gündüzlü konuştuğum için sanki yıllardır tanışıyor görüşüyoruz gibi oldu hiç yabancılık çekmeden çok güzel anlar yaşadık.
Teşekkürler Ebru, Havva, Sündüs abla yeniden buluşmak dileğiyle.

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

O kahvelerden ben de isterim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      26.67%

Kahve den mi fincan lardan mı :)

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

İçindekini gösteren postudur. Ne adamlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içinde adam yok misali. Demem o ki fincanlar kahveyi bi o kadar daha mükemmel yapmış. Muhabbetiniz de gavi zaten. الله muhabbetinizi artırsın.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      26.67%

Sözüm olsun hocam :)

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      40%

Hanımlar ve çocuklar için güzel bir buluşma olmuş,biraz hasret giderdiniz.Dostluklarınız daim olsun insallah.
 appl appl
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

Maşallah الله muhabbetinizi arttırsın.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Ruhsuz
    • Verimlilik:
      0%

balkon da kahve keyfi

Bunun tek anlamı: Yanında sigara da içilmiş  yesil1
кαяαηℓιктαкi göякєmℓi ιşιğιηιz:
™ нттρ://ωωω.нα¢квαηк.gєη.тя ©

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Benim için tarif edilemez bir mutluluk ve onur oldu.İstanbuldaki dostlarla fırsat buldukça bir araya geliyoruz Urfa'dan gelen arkadaşım Neslihan'da ayrı bir heyecan ve mutluluk kattı.Beni kırmayıp geldiğiniz için ben çok teşekkür ederim.O kadar güzeldi ki akşam eşime anlatırken bile gözlerim parlıyordu-(muş) mxxxutlu Rabbim tekrarını nasip etsin inşallah.O güzel kahve fincanları Neslihanın bana hediyesi çok çok beğendim.Bir kahve tiryakisine alınabilecek en güzel hediye bunlar olmalı  mxxxutlu @bolubeyi  Hocam inşallah size de kahve ikram etmek nasip olur evimde inanın onur ve mutluluk duyarım. @MuratbanK o olmadan içilen kahve kahve olurmu ki  koxxxmik bilmxxxem
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Yarın akşam bir aksilik olmazsa Mehmet Abilerde toplanacağız.Bugün Sündüs Abla aradı sağolsun davet etti Esra Akpınar arkadaşım ve Nisanurlar da gelecekmiş.Davete icabet edeceğiz اللهın izniyle eminim ki çok güzel bir akşam olacak.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Büyük buluşma Nazlı Hilal'in evinde. Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Büyük buluşma gerçekleşti none Yanıt: 12 - Gösterim: 3730 - none ahmet__50 [URL=http://g.i Devamı...
none Ali ve Derin Büyük Buluşma none Yanıt: 15 - Gösterim: 8982 - none kosovalı [img]http://www.spinabifidaturkey.com/4images/data/media/34/pict0047f_600_x_450.jpg Devamı...
none Nazlı Hilal none Yanıt: 25 - Gösterim: 7323 - none orhan_orh Nazlı Hilal aramıza yeni katılan üyelerimizden. Annesi Ebru hanımdan aldığım bilgileri aktarıyorum.18.07.2006 tarihinde doğmuş, ... Devamı...
none Nazlı Hilal'in annesiyim :) none Yanıt: 13 - Gösterim: 3559 - none nazlı hilal Kendimizi tanıtalım konusuna cevap yazmak istedim ama bir türlü cevabı nereye yazacağımı bulamadım biriniz açıklarsa bundan sonr... Devamı...
none Nazlı Hilal'in botox ameliyatı none Yanıt: 64 - Gösterim: 12683 - none bolubeyi 08.03.2012 Perşembe günü Nazlı Hilal'in botox ameliyatına girmesi planlanmış. Botox uygulamasının başarı ile sonuçlanmasını[cuto... Devamı...
none Nazlı Hilal şarkı söylüyor none Yanıt: 18 - Gösterim: 4452 - none bolubeyi Nazlı Hilal şarkı söylüyor.(No items to show) Devamı...
none Nazlı Hilal (23 Nisan 2012) none Yanıt: 14 - Gösterim: 3638 - none nazlı hilal Bugün Nazlı Hilal bayram töreninde görev aldı.Çok heyecanlıydı ama dimdik durdu bebeğim.Şemsiyesi saçlarına takıldı ama ne yaptı... Devamı...
none Nazlı Hilal in 6. doğum günü none Yanıt: 15 - Gösterim: 4139 - none sena Canım arkadaşım Ebrum iyiki bu güzel tatlı kuzucuğu dünyaya getirmişsin yoksa nasıl tanışırdık doğum günün kutlu olsun Nazlı Hil... Devamı...
none Geçmiş olsun Nazlı Hilal none Yanıt: 4 - Gösterim: 1355 - none Burak Eren Dün akşam Nazlı Hilal ve ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Çok güzel bir akşamdı. Kendilerine çok teşekkür ederiz.[cut... Devamı...
none Nazlı Hilal'in ameliyatı none Yanıt: 81 - Gösterim: 6425 - none nazlı hilal Bir aksilik çıkmazsa Nazlı Hilal 29 Kasım 2014 Salı Günü Kozyatağı Acıbadem Hast.'de Memet Özek tarafından gergin omurilik ameli... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com