trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: 2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı  (Okunma sayısı 4259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı
« : 14 Nisan 2015, 23:46 »
Merhabalar ben Emine. Öncelikle hepinize çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.12 yasinda iken gergi omurilik tanısı kondu ve Cerrahpaşa tıp Fakültesi'nde  ameliyat oldum. Ameliyat iyi geçmedi açıkcası. Şimdi 18 yasindayim Memet Özeke muayene oldum o bir ameliyat daha olmam gerektiğini ileride büyük sorunlar olabileceğini söyledi. Ameliyat olmaya karar verdim. Sormak istediğim bir kaç soru var vaktinizi ayırıp cevaplarsanız cok ama cok mutlu olurum.
1. Memet özeke ameliyat yaptırıp memnun kaldınız mı? Iyi bir doktormudur?
2. En büyük sorunlarımdan biri nörojen mesane. Devamlı iltihap halindeyim. Idrarı kateterle boşaltıyorum. Bu durum ameliyat sonrası daha Kötüye gidebilir mi?
3. Ameliyat sonrası bakımım beslenmem ve spor hakkında bir tavsiyeniz veya yapmamam gereken bir şey var mı? Dualarınızı bekliyorum hepinizden.. 2. Ameliyat olunca o acıları bir kere yaşadıktan sonra  korkmuyorum desem yalan olur. Sağlıkla kalın sevgiler..

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      100%

none
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2015, 11:17 »
Aramıza hoş geldiniz geçmiş olsun.Hakkınızda hayırlısı olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2015, 14:31 »
Ameliyat sonrası bacaklarda ve ayaklarda eskiye nazaran zayıflık, güç kaybı hatta yürüyebilme yeteneğinin tamamen ortadan kalkması mesane fonksiyonlarının  bozulması gibi olumsuz gelişmeler olabiliyor. Gelişmelerin gönlünüzce olmasını dilerim. Bu konuda doktor ve hastane seçimi çok önemli. Çok gerekmedikçe ameliyat olmanızı tavsiye etmem. Riskleri fazla olan bir ameliyat. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2015, 20:04 »
Ameliyat sonrası bacaklarda ve ayaklarda eskiye nazaran zayıflık, güç kaybı hatta yürüyebilme yeteneğinin tamamen ortadan kalkması mesane fonksiyonlarının  bozulması gibi olumsuz gelişmeler olabiliyor. Gelişmelerin gönlünüzce olmasını dilerim. Bu konuda doktor ve hastane seçimi çok önemli. Çok gerekmedikçe ameliyat olmanızı tavsiye etmem. Riskleri fazla olan bir ameliyat. Geçmiş olsun.

Cevap Verdiğiniz için cok teşekkür ederim. Memet bey gerekli olduğunu söyledi umarım herşey güzel gider..

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2015, 10:22 »
Aramıza hoş geldiniz geçmiş olsun.Hakkınızda hayırlısı olsun.

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2015, 12:13 »
Gecmis olsun,
الله c.c. yardımcınız olsun...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 28 Haziran 2015, 15:58 »
28 nisanda ameliyatımı oldum arkadaşlar.. Şükürler olsun ki iyi geçti. Mehmet Özek ve ekibi Tarafından yapıldı ameliyat. Aşırı derecede gergin ve yapışıkmış omurilik.. Sormak istediğim bir şey var. İstanbul'da iyi bir ürolog tavsiye edermisiniz? Nörojen mesane hastalığında uzmanlaşmış bir ürolog.. Lütfen arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum Sağlıcakla kalın..

• Verimlilik:
      13.33%

none
« Yanıtla #7 : 29 Haziran 2015, 01:56 »
marmara üniversitesi hastanesi üroloji bõlümü bu konuda cok iyi arkadasim 18 yasindayim demissin 5.üroloji poliklinginden randvu alcaksin

• Sekercik
    • Verimlilik:
      26.67%

none
« Yanıtla #8 : 29 Haziran 2015, 03:52 »
Geçmiş olsun.Marmara Üniversitesi bu konuda iyi özel olarak isterseniz Tufan Tarcan'ı önerebilirim.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2015, 13:56 »
28 nisanda ameliyatımı oldum arkadaşlar.. Şükürler olsun ki iyi geçti. Mehmet Özek ve ekibi Tarafından yapıldı ameliyat. Aşırı derecede gergin ve yapışıkmış omurilik.. Sormak istediğim bir şey var. İstanbul'da iyi bir ürolog tavsiye edermisiniz? Nörojen mesane hastalığında uzmanlaşmış bir ürolog.. Lütfen arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum Sağlıcakla kalın..

Emine hn geçmiş olsun , prof dr Bülent Çetinel üroloji uzm.   özellikle nörojen mesane vs ile ilgileniyor int den arstırabılırsınız

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Gergin omurilik none Yanıt: 51 - Gösterim: 25311 - none bolubeyi Bebek doğunca kesenin kapatılması için sırta küçük bir ameliyat uygulanır. Bu ameliyattan sonra ameliyat yerinde tamir dokusu ol... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 0 - Gösterim: 3263 - none bolubeyi Gergin omurilik sendromu http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?action=downloads;sa=view;=8 Devamı...
none Gergin Omurilik Sendromu none Yanıt: 2 - Gösterim: 2311 - none tetheredcord Merhabalar Hatice hanım. Bende 12 yaşında  1 kez Tethered Cord ameliyatı oldum ve şuan 16 yaşındayım.. Ameliyat'ın pek iyi geçti... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 16 - Gösterim: 10549 - none elifnaz Öncelikle herkese geçmiş olsun  3 aylık kızıma doktorlar gergin omurilik teşhisi koydular kuyruk sokumundaki sakral gamze sebebi... Devamı...
none Gergin omurilik ameliyatı none Yanıt: 30 - Gösterim: 9632 - none yusuf34 Mayıs ayında gergin omurilikten ameliyat oldum eğer ameliyat ile ilgili merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Devamı...
none Gergin omurilik none Yanıt: 5 - Gösterim: 1671 - none selvi&zehra Trokal vertabral lomber servıkal vertabral,Mr sonuclarımıza göre amelıyata gerek yok dıyen doktor da amelıyat  gereklı dıyen dok... Devamı...
none Gergin Omurilik Doktor Tavsiyesi none Yanıt: 6 - Gösterim: 1503 - none kunal87 Merhabalar28 yaşındayım. Emar ve emg sonucu kararı ile gergin omurilik hastalığına yakalandığım ortaya çıkmıştır.Test sonuçların... Devamı...
none kapalı spina bifida, gergin omurilik ve ayrık omurilik none Yanıt: 21 - Gösterim: 3990 - none bulentk merhaba herkeze gecmiş olsun, 40 yaşındayım; sırtımda kıllanma ile doğmuşum o zamanlar anlamamışlar (ailem doktora goturdugu hal... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 9 - Gösterim: 3215 - none küçük_meleğimiz_Ece Merhabalar. Aydın/Didim'den herkese selamlar. 7 yaşında İkokul 2. sınıf öğrencisi kızımız var ve gergin omurilik sendromlu. Aslı... Devamı...
none Tethered Cord(Gergin Omurilik) Ameliyatı oldum none Yanıt: 4 - Gösterim: 1172 - none kunal87 Merhaba arkadaşlarDoğuştan spina bifidalıyım, 28 yaşında hayata tüm hızıyla bağlıyken gergin omurilik olduğumu öğrendim.1 senedi... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com