trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Erişkin yaşta gergin omurilik  (Okunma sayısı 391 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Erişkin yaşta gergin omurilik
« : 18 Ekim 2016, 16:46 »
ben 22 yaşındayım 1.5 sene önce spor yaparken bel bacak ağrılarım sonucu emarda gergin omurilik olduğumu öğrendim bu problemi erişkin yaşta öğrenen varmı sürekli bir bel ağrısı çekmekteyim doktor binevi buna razı ol der gibi zamanla geçer dedi boyun uzamıyacağından bir problem yaşamazsın dedi tetkiklerim temiz çıkmıştı bu bel ağrısını geçirecek bi ilaç felan varmıdır cidden çok ağrıyor :S ağrı sadece belimde

• seciniz
    • Verimlilik:
      100%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Erişkin yaşta gergin omurilik
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2016, 19:40 »
Merhaba oncelikle sitemize hoş geldiniz @fbeee
Gergin omurilik sadece Spinabifida lı hastalarda değil diğer insanlarda da çıkıyor malesef eğer agrilariniz çok sidetli değil ise ameliyat riskli olduğundan bekleyin dr un tavsiyesine uyun derim.geçmiş olsun
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Erişkin yaşta gergin omurilik Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Gergin omurilik none Yanıt: 51 - Gösterim: 25310 - none bolubeyi Bebek doğunca kesenin kapatılması için sırta küçük bir ameliyat uygulanır. Bu ameliyattan sonra ameliyat yerinde tamir dokusu ol... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 0 - Gösterim: 3263 - none bolubeyi Gergin omurilik sendromu http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?action=downloads;sa=view;=8 Devamı...
none Gergin Omurilik Sendromu none Yanıt: 2 - Gösterim: 2311 - none tetheredcord Merhabalar Hatice hanım. Bende 12 yaşında  1 kez Tethered Cord ameliyatı oldum ve şuan 16 yaşındayım.. Ameliyat'ın pek iyi geçti... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 16 - Gösterim: 10549 - none elifnaz Öncelikle herkese geçmiş olsun  3 aylık kızıma doktorlar gergin omurilik teşhisi koydular kuyruk sokumundaki sakral gamze sebebi... Devamı...
none Gergin omurilik ameliyatı none Yanıt: 30 - Gösterim: 9632 - none yusuf34 Mayıs ayında gergin omurilikten ameliyat oldum eğer ameliyat ile ilgili merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Devamı...
none Gergin omurilik none Yanıt: 5 - Gösterim: 1671 - none selvi&zehra Trokal vertabral lomber servıkal vertabral,Mr sonuclarımıza göre amelıyata gerek yok dıyen doktor da amelıyat  gereklı dıyen dok... Devamı...
none 2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı none Yanıt: 28 - Gösterim: 4258 - none gerginomurilik1 Merhabalar ben Emine. Öncelikle hepinize çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.12 yasinda iken gergi omurilik tanısı ... Devamı...
none kapalı spina bifida, gergin omurilik ve ayrık omurilik none Yanıt: 21 - Gösterim: 3990 - none bulentk merhaba herkeze gecmiş olsun, 40 yaşındayım; sırtımda kıllanma ile doğmuşum o zamanlar anlamamışlar (ailem doktora goturdugu hal... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 9 - Gösterim: 3215 - none küçük_meleğimiz_Ece Merhabalar. Aydın/Didim'den herkese selamlar. 7 yaşında İkokul 2. sınıf öğrencisi kızımız var ve gergin omurilik sendromlu. Aslı... Devamı...
none GİZLI SPINA GERGIN OMURILIK none Yanıt: 3 - Gösterim: 1347 - none semihcobanoglu Oncelikle herkese acil.sifalar 25 yaşındayım spona bfida olduğumu yogun bor antrenman programi sonrasi asiri agri ve sancilar so... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com