trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Gergin omurilik  (Okunma sayısı 25311 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Gergin omurilik
« Yanıtla #50 : 07 Şubat 2017, 21:28 »
herkesin hastasına ve kendi kızıma da acil şifalar dilerim
kızımın gergin omurilik sendromu olduğunu öğrendik şu anda çokşükür hiç bir problemi yok ama bir çok doktor ameliyat şart dedi. güvendiğimiz bir beyin sinir cerrahı prof dr nejat akalan ismini önerdi randevu aldık ayın onuna randevu aldık. sizdeğerli arkadaşların önerdiği başka doktor ismi varmı
tekrardan tüm hastalara acilşifalar dilerim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Gergin omurilik
« Yanıtla #51 : 07 Şubat 2017, 21:54 »
Şuradaki konuda bu konuyu epeyce tartışmıştık. İnceleyip, tecrübelerden faydalanarak fikir edinebilirsiniz. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Gergin omurilik Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nazlı Hilal Gergin Omurilik Sendromu none Yanıt: 42 - Gösterim: 5967 - none nazlı hilal Bugün yıllık Memet Özek'e kontrolümüz vardı. Sonuçlar pek iç açıcı değil. Omurilikte yapışma olduğunu söylemiş, ameliyat olması ... Devamı...
none Gergin omurilik none Yanıt: 5 - Gösterim: 1671 - none selvi&zehra Trokal vertabral lomber servıkal vertabral,Mr sonuclarımıza göre amelıyata gerek yok dıyen doktor da amelıyat  gereklı dıyen dok... Devamı...
none Gergin Omurilik Doktor Tavsiyesi none Yanıt: 6 - Gösterim: 1503 - none kunal87 Merhabalar28 yaşındayım. Emar ve emg sonucu kararı ile gergin omurilik hastalığına yakalandığım ortaya çıkmıştır.Test sonuçların... Devamı...
none 2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı none Yanıt: 28 - Gösterim: 4258 - none gerginomurilik1 Merhabalar ben Emine. Öncelikle hepinize çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.12 yasinda iken gergi omurilik tanısı ... Devamı...
none kapalı spina bifida, gergin omurilik ve ayrık omurilik none Yanıt: 21 - Gösterim: 3990 - none bulentk merhaba herkeze gecmiş olsun, 40 yaşındayım; sırtımda kıllanma ile doğmuşum o zamanlar anlamamışlar (ailem doktora goturdugu hal... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 9 - Gösterim: 3215 - none küçük_meleğimiz_Ece Merhabalar. Aydın/Didim'den herkese selamlar. 7 yaşında İkokul 2. sınıf öğrencisi kızımız var ve gergin omurilik sendromlu. Aslı... Devamı...
none GİZLI SPINA GERGIN OMURILIK none Yanıt: 3 - Gösterim: 1347 - none semihcobanoglu Oncelikle herkese acil.sifalar 25 yaşındayım spona bfida olduğumu yogun bor antrenman programi sonrasi asiri agri ve sancilar so... Devamı...
none Tethered Cord(Gergin Omurilik) Ameliyatı oldum none Yanıt: 4 - Gösterim: 1172 - none kunal87 Merhaba arkadaşlarDoğuştan spina bifidalıyım, 28 yaşında hayata tüm hızıyla bağlıyken gergin omurilik olduğumu öğrendim.1 senedi... Devamı...
none Spina Bfida (meningosel) Gergin Omurilik none Yanıt: 7 - Gösterim: 1380 - none mrvylcn Merhaba herkese. ben 24 yaşında üniversite öğrencisiyim.Herkes gibi hayatan bir çok beklentim var fakat son zamanlarda gerçekten... Devamı...
none Erişkin yaşta gergin omurilik none Yanıt: 1 - Gösterim: 391 - none fbeee ben 22 yaşındayım 1.5 sene önce spor yaparken bel bacak ağrılarım sonucu emarda gergin omurilik olduğumu öğrendim bu problemi er... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com