trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

Son İletiler

Sayfa: 12 3 ... 10
1
Muhabbet & Sorunlara çözümler / Günaydın Köşesi
« Son İleti Yazan: Burak Eren Bugün, 09:57 »
Günaydın
2
Yeni üyeler / Kapalı Spina Bifida skolyoz
« Son İleti Yazan: DenizArdam 22 Eylül 2018, 18:31 »
Rabbim tüm spina bifidalılara şifaların en güzelini versin dilerim herkes güzel sürprizlerle karşılaşır
3
« Son İleti Yazan: ayşe özcan 22 Eylül 2018, 02:18 »
doktor seni neden yönlendirsin o bölümlere ki şuan olumsuz bişey yok.çünkü occulta çoğu insanda zararsız ve habersiz var zaten.arda nın ki occulta ve giderek kapanmış bak ne güzel.şükürler olsun ielrleme güzel yönde.skolyoz için biraz beklemek gerek zamanla ne olacak bakalım.gergin omurilik aynı şekilde mr.sen ardayı bizim bebişlerle kıyaslama bizimkiler spina bifidanın açık ve tehlikeli hali.arda nın gelişiminde hiç bir sıkıntı yok şimdilik bekleyelim kontrolleri aksatmamakta fayda var.geçmiş olsun
Doktorlar yönlendirme yapmaz Yönlendirme yapanlar çok nadirdir. Oculta spina bifidanın en tehlikesiz şekli ama yazdığım bölümlere kontröl amaçlı gidilmeli Hangi sinirlere ne kadar zarar geldi hiç belli olmaz Spna bşfidanın sürprizlerine alışmak lazım Hiç olmadık zamanda insanın sinirini bozmayı başarır. Benim hep bğyle oldu

4
« Son İleti Yazan: DenizArdam 21 Eylül 2018, 12:08 »
Haklısın gülüm bi sorundan şüphelense kontrol amaçlı dahi git derdi sanırım.inşallah hepimiz için herşey güzel olacak.Rabbim şu mübarek cuma günü yardım et en güzel şifaları ver yavrularımıza🙏🙏🙏
5
Muhabbet & Sorunlara çözümler / Hayırlı Cumalar
« Son İleti Yazan: Burak Eren 21 Eylül 2018, 11:49 »
Hayırlı cumalar.
6
« Son İleti Yazan: Burak Eren 21 Eylül 2018, 11:49 »
Günaydın.
7
« Son İleti Yazan: bolubeyi 21 Eylül 2018, 10:28 »
gnydn hayirlisabahlar
8
« Son İleti Yazan: minikperimm 21 Eylül 2018, 03:02 »
Ayşe hanım çok teşekkür ederim.Beyin cerrahi doktorumuz 6 ay sonra kontrole gelin bebeğin hareketlerine bir bakalım gerek görürsem emar isterim dedi ama sizin söylediğiniz bölümlere neden yönlendirmedi anlamadım.içim rahat değil zaten emarın çekilmesini istedim gergin omurilik varmı yokmu diye ama doktorumuz gerek görmedi.ne yapacağımı şaşırdım
doktor seni neden yönlendirsin o bölümlere ki şuan olumsuz bişey yok.çünkü occulta çoğu insanda zararsız ve habersiz var zaten.arda nın ki occulta ve giderek kapanmış bak ne güzel.şükürler olsun ielrleme güzel yönde.skolyoz için biraz beklemek gerek zamanla ne olacak bakalım.gergin omurilik aynı şekilde mr.sen ardayı bizim bebişlerle kıyaslama bizimkiler spina bifidanın açık ve tehlikeli hali.arda nın gelişiminde hiç bir sıkıntı yok şimdilik bekleyelim kontrolleri aksatmamakta fayda var.geçmiş olsun
9
« Son İleti Yazan: DenizArdam 20 Eylül 2018, 15:31 »
Ayşe hanım çok teşekkür ederim.Beyin cerrahi doktorumuz 6 ay sonra kontrole gelin bebeğin hareketlerine bir bakalım gerek görürsem emar isterim dedi ama sizin söylediğiniz bölümlere neden yönlendirmedi anlamadım.içim rahat değil zaten emarın çekilmesini istedim gergin omurilik varmı yokmu diye ama doktorumuz gerek görmedi.ne yapacağımı şaşırdım
10
« Son İleti Yazan: bolubeyi 20 Eylül 2018, 10:35 »
gnydn hayirlisabahlar
Sayfa: 12 3 ... 10

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com