trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: TEKRAR MERHABA  (Okunma sayısı 116 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      6.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
TEKRAR MERHABA
« : 10 Nisan 2018, 17:18 »
Uzun süredir aranızda yoktum skolyoz dan ameliyat oldum 9 ay önce uzun araştırmalar sonucu eskiden çok rahatlıkla değnekler yardımıyla günde 3-4 kilometre yürüyebiliyordum şimdi yürüyemiyorum ameliyatımı yapan doktor hiç bir problem yok sinirlere zarar gelmedi diyor. Nejat akalan hocaya gittim filmlerimi mr larımı inceledi sinirlerde bir problem yok c6 seviyesinin orda ufak bir su kesesi var  skolyoz ile onu da tedavi etmiş o kese yerinden oynadığı için sıkıntı yaşıyormuşum   sol elimdede sıkıntı oluştu.  Nejat hoca 1 ile 1,5 yıl arasında omurilik kendisini yeniliyor hislerinin geri gelme ihtimali % 50 den fazla dedi. doçent fizik tedavi doktoruna ve ayrıca bu ameliyatları yapan başka bir doktor ile de görüştüm onlar da sinirde problem yok dediler yürüme konusunda zaman göstericek dediler.   Büyük idrar konusun da bu gün bir doktora gittim torba takılabilir, ayağının arkasından siniri alıp oraya nakil yapılabilinir bel kısmına pil takabiliriz ama bunlar kesin sonuçlar değil dedi Spina bifida konusun da deneyimli olduğunu düşünmüyorum sizin bu konuda doktor tavsiyeniz var mı ? Ayrıca ekpss den atandım yüksek lisansımı bitirdim. ameliyatımın sonucu iyi olsaydı doktora ya başvuru yapıcaktım kısmet....

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

none
TEKRAR MERHABA
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2018, 00:52 »
Gelişmelerin gönlünüzce şekillenmesini dilerim. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      13.33%

none
TEKRAR MERHABA
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2018, 23:05 »
Uzun süredir aranızda yoktum skolyoz dan ameliyat oldum 9 ay önce uzun araştırmalar sonucu eskiden çok rahatlıkla değnekler yardımıyla günde 3-4 kilometre yürüyebiliyordum şimdi yürüyemiyorum ameliyatımı yapan doktor hiç bir problem yok sinirlere zarar gelmedi diyor. Nejat akalan hocaya gittim filmlerimi mr larımı inceledi sinirlerde bir problem yok c6 seviyesinin orda ufak bir su kesesi var  skolyoz ile onu da tedavi etmiş o kese yerinden oynadığı için sıkıntı yaşıyormuşum   sol elimdede sıkıntı oluştu.  Nejat hoca 1 ile 1,5 yıl arasında omurilik kendisini yeniliyor hislerinin geri gelme ihtimali % 50 den fazla dedi. doçent fizik tedavi doktoruna ve ayrıca bu ameliyatları yapan başka bir doktor ile de görüştüm onlar da sinirde problem yok dediler yürüme konusunda zaman göstericek dediler.   Büyük idrar konusun da bu gün bir doktora gittim torba takılabilir, ayağının arkasından siniri alıp oraya nakil yapılabilinir bel kısmına pil takabiliriz ama bunlar kesin sonuçlar değil dedi Spina bifida konusun da deneyimli olduğunu düşünmüyorum sizin bu konuda doktor tavsiyeniz var mı ? Ayrıca ekpss den atandım yüksek lisansımı bitirdim. ameliyatımın sonucu iyi olsaydı doktora ya başvuru yapıcaktım kısmet....
Sağlık problemleriniz hakkında  yorum yapamam. Ama eğitim konusunda size çok özendim.Ne güzel yüksek lisans bitmiş. Doktorada yaparsınız Keşke benim de böyle bir eğitim hayatım olsa... Şuan mantarcılık okuyorum. Dgs ile ziraat fakültesine geçiş yapabilirim. Ama matematik konusunda hiç temelim yok. Liseden matematik konusunda hiç bir şey görmedim diyebilirim. Çünkü meslek lisesiydi. Keşke mantarcılığın devamı ziraat fakültesiyle gelse... Sonrasında yüksek lisans, doktora... Keşke eğitim hayatımın ilk yıllarında yaşadığım sıkıntıların vermiş olduğu psikolojik problemleri toparlayabilsem. bilmxxxem uhu

• Verimlilik:
      6.67%

none
TEKRAR MERHABA
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2018, 01:56 »
Teşekkür ederim hasan hocam hepimiz için inşALLAH

• Verimlilik:
      6.67%

none
TEKRAR MERHABA
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2018, 02:01 »
Ayşe hanım hiçbir şey için geç değil inanın sadece. Bende meslek lisesi çıkışlıyım gerçekten isterseniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Matematik konusunda adım adım matematik kitapları var ilk setinden  başlayarak yavaş yavaş o açığınızı rahatlıkla kapatabilirsiniz.  Ayrıca ben de daha önce dgs sınavına girdim   zorluk derecesi yok ordaki tek problem süreyi iyi kullanabilmek.

• seciniz
    • Verimlilik:
      13.33%

none
TEKRAR MERHABA
« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2018, 08:46 »
Ayşe hanım hiçbir şey için geç değil inanın sadece. Bende meslek lisesi çıkışlıyım gerçekten isterseniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Matematik konusunda adım adım matematik kitapları var ilk setinden  başlayarak yavaş yavaş o açığınızı rahatlıkla kapatabilirsiniz.  Ayrıca ben de daha önce dgs sınavına girdim   zorluk derecesi yok ordaki tek problem süreyi iyi kullanabilmek.
Benim meslek lisesine gitmem bir zorunluluktu. Sonrada açık öğretim lisesine geçtim. O da bir zorunluluktu. Onuda dersaneye gitmeden kendi çabamla bitirdim. Sonra açıköğretim fakültesi lojistik bölümüne geçtim.Yöneylem araştırması dersinden kaldım.( Vize 52.50 Final 25 )  Matematiği toparlayabilmem için bana kitap önerisinde bulunabilir misiniz? (Özel mesaj olarak gönderir misiniz? Burada reklam yapmış gibi olmayalım.)

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

TEKRAR MERHABA Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Merhaba none Yanıt: 25 - Gösterim: 7664 - none OKYANUS sadece benim başıma gelmiş sanıyodum bu durumu.. insan kendini gerçekten çaresiz hissediyo.benim 1 ay önce bi kızım oldu.41.haft... Devamı...
none merhaba none Yanıt: 11 - Gösterim: 4651 - none melegim merhaba benimde kızım sp meningomyolesel ameliyatı geçirdi şu an iki buçuk aylık ilk günler idrarını yapamamasından kaynaklı san... Devamı...
none merhaba none Yanıt: 16 - Gösterim: 6788 - none melegim merhaba  benim kızım şu an altı aylık fizik tedaviye başladık iki ay kadar oldu başlayalı faydaı olduğunu düşünüyorum ben hareke... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 17 - Gösterim: 8711 - none Yunus Efe Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.Rabbimin hepimize acil şifalar vermesini diliyorum ve dularım bu yönde. 28.12.2011 tarihind... Devamı...
none Tekrar Spina Bifidalı Bir Gebelik Olsa none Yanıt: 17 - Gösterim: 4772 - none bolubeyi Sonucu ben de merak ediyorum. Bakalım ailelerimizin kararı ne olacak? Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 3 - Gösterim: 1264 - none mehtap Öncelikle herkese sağlıklı bir ömür diliyorum benim buraya gelmemin sebebi arkadaşımın bebeğinin spina bifida ve anesefali oluşu... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 22 - Gösterim: 5391 - none aynur Merhaba ben yeni katıldım. Oğlum spina bifidalı. Baküd'en yaziyorum. Lutfen bana Nejat Akalın nasıl doktor bilen tanıyan var mı.... Devamı...
none merhaba none Yanıt: 15 - Gösterim: 3640 - none sine yıldız Merhaba benim oğlum sipina bifidalı. 8 ay hastanedeki uzun sıkıntılı tedavilerden sonra 2,5 aydır çok şükür evinde suan 11 aylık... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 11 - Gösterim: 1930 - none aynur nur Selam  ben Aynur. Trafık  kazası geçirdim. Omurilik felçlisiyim. 13 sene oldu. Herkese çok geçmiş olsun. [size=20pt]الله[/size] acil şifalar vers... Devamı...
none 16 gün ayrılıktan sonra tekrar buradayım none Yanıt: 16 - Gösterim: 2107 - none Ö. Faruk Merhaba arkadaşlar, babamın merdivenden düşüp ayağını kırması sonucu 16 gün hastanedeydik bu sebeple aranızda yoktum çok şükür a... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com