trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Daha fazla ne yapabiliriz?  (Okunma sayısı 5157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Daha fazla ne yapabiliriz?
« : 04 Nisan 2014, 18:50 »
Konu başlığımızda yazdığım gibi daha fazla ne yapabiliriz....
Ben Muhammed'in giitiği rehabilite ile görüştüm ve kuruma gelen spinabifida'lı çocuklarımızı ve anneleri ile bir toplantı yapmayı rica ettim sağolsun Doğa hanım kabul etti ve cok mutlu oldu güzel bir fikir en azından gelen annelere ve çocuklara ne kadar bilgi verirsek o kadar iyi olur! Daha önce de bu fikir sürekli aklımda idi ama bir türlü yapıp yapmama konusunda kararsızdım ve Hatun minik sb li kızı ve annesini bize çağırıdıktan sonra bunu hemen yapmam gerektiğini anladım çünkü Hatun fiziğe gitmediği halde kalça kontrolü var ve hafif bileğini çekip kıpırtdatıyor  aslında bu çok çok iyi birşey eğer hatun iyi biir fizik alırsa destekli yada desteksiz yürüye bilecek annesine tüm gereken bilgileri verdim انشاءالله biran önce fiziğe başlarlar....

Ve ikinci güzel haber yine Muhamemd' in kurumu ile görüştüm ve bir fikir beyan ettim aylık kurum çalışanarının 5 tl yada 10 tl ile toplanan parayı ihtiyacı olan spinabfidalı çocuğumuza harcayalım herhangi bir cihaz olur (wolker,tekerlekli sandalye,ayakta durma sehpası ,afo ,kafo vs )gibi şeyler yapılabilir çünkü kuruma gelen ailerin  çokta iyi durumda olduğunu söyleyemem bir afo bile almakta zorluk çeken insanlar var inşalla bu isteğim hayata geçirilir....Doğa hanım destek verecek ileriki dönemde ins güzel şeyler yazarım bu konuda....

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      20%

none
Ynt: Daha fazla ne yapabiliriz?
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2014, 22:35 »
Herkes fizik aldığı menkezlerde böyle faaliyetler düzenlese,bilgi ihtiyacı olan,yalnızlık çeken,içine kapanık insanlarada faydası olur,ışık olur.Fiziği al git olmamalı.Gayretlerinizi tebrik eder,başarılarınızın devamını dilerim.
 appl appl
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2014, 04:54 »
hareketiniz gerçekten takdire şayan tebrik ederim  appl

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2014, 06:57 »
allah gonlune gore versin canim,  mxxxutlu

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2014, 07:32 »
allah gonlune gore versin canim,  mxxxutlu
Amin.
Cumlemizin inşallah.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2014, 19:49 »
Tebrik ederim senı böyle duyarlılığın için appl

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2014, 20:51 »
tebrik ederim çok duyarlı bi yaklaşım keşke herkes böyle birbirine  yardımcı olsa heleki ilk zamanlar insan kendi durumunda birine ihtiyaç duyuyor 

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 18 Nisan 2014, 23:06 »
bugün sb'li ailelerle ilk toplantı yaptık  güzel geçti bilgi alis verisi yaptık.
geçmiş ten hikayeler dinledik neler yaşadık neler yaptık neleri aştık...

3 aile katılmıştı diğer iki aile gelmemiştı sağlık olsun.
ftr miz psikoloğumuz ve biz sb li aileler le güzel zaman geçirdik.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      8.89%

none
« Yanıtla #8 : 18 Nisan 2014, 23:07 »
Tebrik ederim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 18 Nisan 2014, 23:22 »
 appl  appl appl

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Daha fazla ne yapabiliriz? Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Çocuklar için neler yapabiliriz none Yanıt: 2 - Gösterim: 2459 - none hazalim Buradan bütün üyeler sesleniyorum geçen hafta sb derneğinin gecesi vardı hazal ile birlikte gittik.Fakat dernekte çok eksik var ... Devamı...
none Daha İyi Ebeveynler Olabilirsiniz none Yanıt: 2 - Gösterim: 1875 - none hazal Daha İyi Ebeveynler OlabilirsinizHer çocuk DNA’sıyla, parmak izleriyle, kişiliğiyle, yetişkin olana kadar yaşadıklarıyla benzers... Devamı...
none Anne babadan daha çok dövüyor none Yanıt: 9 - Gösterim: 5431 - none nilgun Arastırmalardan cıkan ilginc sonuslardan biri,çocuklarına,annelerin babalardan daha cok bedensel ceza vermeleri...Uludağ Ünivers... Devamı...
none Daha daha büyük buluşma none Yanıt: 22 - Gösterim: 18167 - none bolubeyi [img]http://www.spinabifidaturkey.com/4images Devamı...
none Türk anneleri daha çok emziriyor none Yanıt: 1 - Gösterim: 1507 - none Derin Milupa’nın, 9 ülkede yaklaşık 2700 anne arasında yaptığı Bağışıklık Araştırması sonuçlandı.En çok Türk anneleri bebeklerini anne... Devamı...
none Bir okulun içinde iki spina bifidalı belkide daha fazla none Yanıt: 12 - Gösterim: 5449 - none ayşe özcan bizim okulumuzda kardeşimin sınıfında spna bifidalı kız öğrenci vardı tekerlekli sandalyedeydi annem annesiyle tanışmıştı  annem... Devamı...
none Bir sıkıntıyı daha atlattık none Yanıt: 11 - Gösterim: 4525 - none OKYANUS Herkese selamlar. O kadar zor ve yorucu zamanlar geçirdik ki. Ama geçti çok şükür.  Ece'den haberler getirdim. Kalça çıkığı için... Devamı...
none Birden fazla bebeğinde sb li olan aile varmı none Yanıt: 4 - Gösterim: 2341 - none mehtap mrb birden fazla bebeği sb li olan varmı yada sb li bebeği olupta ikinci ve üçüncü bebekleri sağlıklı olan varmı öğrenmek istiyo... Devamı...
none Bir TAK alternatifi daha... none Yanıt: 6 - Gösterim: 4190 - none ayşe özcan Yaklaşık bir saat önce internette mesane boşaltımıyla ilgili araştırma yaparken bu ürüne rastladım.>>İnFlow             ... Devamı...
none Yakup için ne yapabiliriz none Yanıt: 39 - Gösterim: 11990 - none yaseminyakup İyi günler, Yakup 20.03.2014 tarihinde doğdu açık yarası ve hidrosefalisi vardı ve 1 hafta sonra ameliyat oldu şant takıldı yara... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com